Loupedeck Live یک ابزار قدرتمند (اما پیچیده) برای سازندگان محتوا است

نمای پشت مرد جوان در حال تماشای نمودارها بر روی مانیتور

گتی ایماژ/iStockphoto

اگر شما یک خالق هستید، Loupedeck Live قطعا باید در رادار شما باشد. هر کسی که با موسیقی، عکس یا ویدیو کار می کند، این قطعه دستی از کیت را برای ایجاد گردش کار بسیار کارآمدتر کاملا ضروری می یابد. خارج از جعبه، Loupedeck Live شامل نمایه‌های داخلی برای برنامه‌هایی مانند Final Cut Pro، Aurora HDR، Capture One، macOS، Spotify Premium، برنامه‌های Adobe CC و غیره است. و با کمک یک برنامه دسکتاپ، حتی می توانید آن پروفایل ها را طوری ویرایش کنید که کاملاً متناسب با گردش کار شما باشد.

loupedeck2.jpg

رابط Loupedeck یک راه بسیار کارآمد برای مقابله با کارهای تکراری است.

بنابراین، بله، وقتی برای اولین بار Loupedeck Live را به سیستم عامل macOS یا ویندوز خود وصل می کنید، ترسیده خواهید شد. و برای سرعت بخشیدن به استفاده از آن، تلاش زیادی از طرف شما لازم است. با این حال، در پایان، زمان صرف شده برای گذر از منحنی یادگیری ارزش آن را دارد. در نهایت، شما میانبرهای خود را برای کارهای تکراری ایجاد خواهید کرد تا گردش کار خود را آسان تر کنید.

این کنسول کوچک به شما امکان کنترل بسیاری از ویژگی‌ها را می‌دهد که تقریباً در هر نوع برنامه رسانه‌ای مانند Final Cut Pro، مرورگر وب انتخابی شما و موارد دیگر وجود دارد. با Loupedeck می‌توانید ابزارها، توابع، برنامه‌ها و ماکروها را در فضاهای کاری اختصاصی گروه‌بندی کنید تا گردش کار کارآمدی داشته باشید.

Loupedeck Live همچنین افزودن فریم های کلیدی به کلیپ های Final Cut Pro را بسیار آسان می کند. بنابراین، به جای اینکه میانبر Option-K را به خاطر بسپارید، به سادگی روی دکمه #4 ضربه بزنید و سپس روی Add KF ضربه بزنید. اگر می‌خواهید آن فریم کلیدی را در نقطه‌ای بسیار خاص ببینید، از چرخاننده پایین سمت راست استفاده کنید تا هر بار یک فریم را به جلو یا عقب حرکت دهید، و بعد از اینکه در نقطه‌ای دقیق قرار گرفتید، روی Add KF ضربه بزنید.

آنجاست که ابزاری مانند Loupedeck Live می تواند تسکین بسیار مورد نیاز را برای یک گردش کار بیاورد. Loupedeck Live یک کنسول سفارشی برای پخش زنده و ویرایش عکس و ویدیو است که دکمه های قابل تنظیم، شماره گیری و صفحه نمایش لمسی LED را اضافه می کند تا گردش کار خلاقانه شما را تسهیل کند.

برنامه Loupedeck Live که روی macOS Monterey اجرا می شود.

اخطار

همچنین: نحوه وارد کردن ویدیوهای WMV به Final Cut Pro

و Loupedeck شامل ادغام های عمیق و سازگاری بومی با تعدادی از برنامه ها است. به عنوان مثال، Final Cut Pro X را در نظر بگیرید. هنگامی که Loupedeck را به سخت افزار اپل خود وصل کردید، Final Cut Pro X را باز کنید و Loupedeck به طور خودکار آن را تشخیص می دهد و تعدادی فضای کاری را ارائه می دهد که هر کدام شامل میانبرهایی برای اقداماتی مانند تابلوهای رنگی، چرخ های رنگی است. ، تمام صفحه، اشباع، نوردهی، FX، انتخاب، شروع، پایان، ویژگی های کپی، ویژگی های چسباندن و غیره را وارد کنید.

قبل از استفاده از Loupedeck Live، من خودم را به این واقعیت که Final Cut Pro X برای من یک ضرورت بود، کنار گذاشته بودم، اما دقیقاً کارآمدترین ابزار برای استفاده نیست. با Loupedeck Live متوجه شدم که در واقع می توانم از یک گردش کار کارآمد با Final Cut Pro X لذت ببرم. اگر به نظر چیزی است که ممکن است در زندگی خود به آن نیاز داشته باشید، این ابزار را به شدت توصیه می کنم. فقط بدانید که احتمالاً در ابتدا کمی با مشکل مواجه خواهید شد. اما وقتی Loupedeck Live را به دست بیاورید، متعجب خواهید شد که چگونه بدون آن خلق کرده اید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/loupedeck-live-is-a-powerful-but-complicated-tool-for-content-creators/#ftag=RSSbaffb68 loupedeck1.jpg

همچنین: Loupedeck CT در مقابل Stream Deck: برای افزایش بهره وری Final Cut Pro X، هر دو در زمان صرفه جویی می کنند

به عنوان مثال، فرض کنید یک کلیپ در Final Cut Pro X دارید و رنگ، صدا، افکت های اضافه شده و موارد دیگر را ویرایش کرده اید. سپس یک کلیپ دوم دارید که باید همان ویژگی ها را اعمال کند. به جای گذراندن فرآیند دست و پا گیر ایجاد مجدد همان ظاهر و احساس برای کلیپ، می توانید به سادگی روی کلیپ منبع کلیک کنید، روی Copy Attributes در Loupedeck ضربه بزنید، سپس بر روی کلیپ مقصد کلیک کنید و روی Paste All Attributes on Loupedeck ضربه بزنید.

من در Final Cut Pro X ویرایش ویدیوی زیادی انجام می‌دهم و برخی از مراحل در گردش کار من می‌تواند کمی دست و پا گیر باشد. علاوه بر این، من ترجیح می‌دهم تا حد امکان کارآمد کار کنم، که همیشه گزینه‌ای مانند Final Cut Pro نیست، جایی که شما دائماً مجبور هستید مسیر خود را در این فرآیند نشان دهید و کلیک کنید.

با این حال، با هر قدم رو به جلو که با Loupedeck Live برمی‌دارم، احساس می‌کنم که گردش کار من تا حد زیادی بهبود یافته است. بعد از چند ماه با Loudedeck Live می‌توانم بگویم برخی ویژگی‌ها وجود دارند که اکنون نمی‌توانم بدون آن‌ها کار کنم.

اگرچه Loupedeck Live راه طولانی را برای کمک به شما در بهره وری بیشتر انجام می دهد، اما همه اینها رنگین کمان و بچه گربه ها نیستند. این ابزار منحنی یادگیری تا حدودی شیب دار (و مستندات بسیار ضعیف) دارد. من مدتی است که با Loupedeck Live کار کرده ام و هنوز به سختی سطح کاری که می تواند انجام دهد را خراشیده ام.

همچنین: بررسی Razer Stream Controller: استریمر بهتری باشید

آیا می‌خواهید رنگ، دما یا درجه ترکیب را روی یک گیره تغییر دهید؟ آن را انتخاب کنید، روی دکمه #3 ضربه بزنید و سپس شماره گیری های مربوطه را بچرخانید تا تنظیمات بسیار دانه ای برای آن ویژگی ها انجام دهید. این ویژگی به تنهایی ارزش هزینه پذیرش برای Loupedeck را دارد (که به قیمت 269.00 دلار به فروش می رسد). انجام چنین تنظیم دقیق با ماوس و صفحه کلید تقریباً به آسانی یا شهودی نیست که با Loupedeck پیدا می کنید. بنابراین اگر دائماً متوجه می‌شوید که تنظیمات بسیار جزئی در ویژگی‌هایی مانند رنگ، FX و صدا انجام می‌دهید، Loupedeck موهبتی خواهد بود.