Kindle جدید آمازون کوچکتر، ارزان تر است و با شارژ USB-C عرضه می شود

یکی دیگر از ویژگی های جدید حافظه 16 گیگابایتی کیندل است که دو برابر مدل های قبلی است. این مقدار فضای ذخیره برای نگه داشتن هزاران عنوان در کف دست شما کافی است.

دیدن: چگونه می توان کتاب های رایگان (عالی) را در کیندل دریافت کرد

آمازون همچنین نسخه Kindle Kids را معرفی کرد که همان Kindle با اضافه شدن اشتراک یک ساله Amazon Kids+ است. این اشتراک، دسترسی نامحدود به هزاران کتاب، از کلاسیک‌های همیشگی گرفته تا صفحه‌گردان‌های جدیدتر و محبوب موجود در کتابخانه Kindle Kids+ را فراهم می‌کند.

نیو کیندل

آمازون

این کیندل یک هدف دارد: خواندن راحت و بدون حواس‌پرتی. با این دستگاه می‌توانید به بیش از دو میلیون کتاب بدون وسوسه کشیدن انگشت برای مشاهده پیام‌ها، ایمیل‌ها یا رسانه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشید.

دیدن: 5 بهترین کتابخوان Kindle 2022

نمایشگر روی دستگاه همچنین برای تسهیل خواندن در هر شرایطی با صفحه نمایش 300 ppi با وضوح بالا برای متن و تصاویر واضح طراحی شده است. صفحه نمایش بدون تابش نور و حالت نور و تاریک جلوی قابل تنظیم خواندن را در شرایط مختلف نور چه در روز و چه در شب تسهیل می کند.

تفاوت عمده با این Kindle طراحی فشرده تر آن است، با صفحه نمایش 6 اینچی و ساختار سبک آن. آمازون ادعا می کند که Kindle می تواند در جیب شما جا شود و خواندن با یک دست را آسان تر کند.

امروز، آمازون اعلام کرد جدیدترین، کوچکترین و سبک ترین کیندل آن. Kindle جدید دارای صفحه نمایش 6 اینچی با وضوح بالا 300ppi، شارژ USB-C، عمر باتری بیشتر تا 6 هفته و فضایی برای هزاران کتاب با فضای ذخیره سازی دو برابر مدل های قبلی است که از 99.99 دلار شروع می شود. مورد موجود برای در وب سایت آمازون پیش خرید کنید اکنون و در 12 اکتبر ارسال خواهد شد.

برای مدت محدودی، هنگام خرید Kindle، یک عضویت رایگان چهار ماهه Kindle نامحدود نیز دریافت خواهید کرد. این عضویت به شما امکان دسترسی نامحدود به بیش از 2 میلیون کتاب الکترونیکی، هزاران کتاب صوتی و موارد دیگر را می دهد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/new-amazon-kindle-smaller-cheaper-usb-c-charging/#ftag=RSSbaffb68

نسخه Kindle Kids همچنین به مراقبان اجازه می‌دهد تا داشبورد والدین آمازون را مشاهده کنند تا زمان‌بندی مطالعه و زمان خواب را تنظیم کنند و کتاب‌هایی را برای افزودن به کتابخانه خود تأیید کنند.

این قیمت باعث می‌شود کیندل ارزان‌ترین مدل کیندل باشد و مقرون به صرفه‌ترین کیندل بعدی کیندل پیپر وایت که با قیمت 139.99 دلار به فروش می رسد.

Kindle Kids با قیمت 119.99 دلار در 16 گیگابایت رنگ مشکی در دسترس خواهد بود، در حالی که Kindle معمولی با قیمت 99.99 دلار در 16 گیگابایت و در رنگ های مشکی یا جین در دسترس خواهد بود. نسخه بدون تبلیغات Kindle با قیمت 119.99 دلار به فروش می رسد.