JBL Go 3 40 درصد تخفیف دارد: یک بلندگوی قابل حمل با قیمت 29 دلار تهیه کنید

مهمانی‌های استخر رسما آغاز شده‌اند و نه تنها لاته‌های ادویه‌ای کدو تنبل وارد می‌شوند، بلکه آتش‌های پاییزی و سفرهای کمپینگ لحظه آخری نیز وجود دارد. برای تداوم حال و هوای مهمانی، روی یک بلندگو سرمایه گذاری کنید – و مقداری پول پس انداز کنید. را اسپیکر قابل حمل JBL Go 3 است در حال حاضر 40 درصد تخفیف، و برای شما فقط 29 دلار هزینه خواهد داشت تا آن را به سفر بعدی خود اضافه کنید.

شما می توانید از بین چند رنگ مختلف انتخاب کنید (بعضی از هشت رنگ موجود در فروش نیستند)، به شما این امکان را می دهد که ظاهر خود را نیز سفارشی کنید. و با بیش از 18000 رتبه بندی در آمازون با میانگین امتیاز 4.8، تضمین می شود که یک بلندگوی عالی دریافت کنید.

خط JBL یکی از محبوب ترین خطوط بلندگوهای قابل حمل است و دلیل خوبی هم دارد. این بلندگوی خاص با همان صدای غنی و پررنگی عرضه می شود که طرفداران JBL Pro Sound در مورد دستگاه های بلندگوی قابل حمل خود عاشق آن شده اند و می تواند تا 20 کیلوهرتز در پاسخ فرکانسی بالا برود.

این دستگاه با یک بار شارژ تا پنج ساعت زمان بازی دارد، که آن را برای مهمانی های بداهه یا حتی گیره دادن به دوچرخه خود برای آن تمرین در فضای باز عالی می کند. طراحی آن به اندازه ای کوچک است که بتوان آن را در کوله پشتی خود برای سفر قرار داد، و IP67 ضد آب و ضد گرد و غبار است تا بتوانید آن را به هر جایی ببرید.

اسپیکر قابل حمل JBL Go 3

آمازون
از آنجا که این بخشی از فروش هالووین است، نمی دانیم این معامله تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. می توانید آن را در وب سایت JBL، یا اگر ترجیح می دهید با ارسال رایگان دو روزه قبل از فروش اولیه دسترسی زودهنگام همراه باشید، می توانید آن را در آمازون با همین قیمت.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/jbl-go-3-bluetooth-portable-speaker-deal-promo-code-coupon/#ftag=RSSbaffb68