HyperTrack بسته API تدارکات را در زمان واقعی و آخرین مایل راه اندازی می کند

HyperTrackکه رابط های برنامه نویسی برنامه های کاربردی لجستیک (API) استاندارد را برای عملیات تحویل و اجرای آخرین مایل سازمانی ارائه می دهد، امروز یک پلت فرم توسعه دهنده جدید به نام BuilderX منتشر کرد که به توسعه دهندگان امکان می دهد فناوری تدارکات سفارشی را برای موارد استفاده درخواستی ایجاد کنند.

توسعه و استقرار راه حل چرخه عمر انجام سفارش پایان به انتها برای لجستیک آخرین مایل در چند روز بدون تیمی از متخصصان موبایل، نقشه ها و ابر

یادگیری و بهبود چرخه عمر انجام سفارش سرتاسر: شامل اطلاعاتی است که بر اساس حقیقت زمینی عملیات لجستیکی از جمله آدرس‌ها، سرویس‌ها و زمان‌های مسیر ایجاد شده است.

 • دئورا به ZDNet گفت، از آنجایی که اقتصاد گیگ با افزایش تقاضا برای تحویل در همان روز گسترش می‌یابد، فن‌آوری‌های لجستیک سنتی دیگر نمی‌توانند حقیقت زمینی چرخه‌های عمر سفارش را به دقت دنبال کنند و در نتیجه مشتریان ناراضی، پرداخت‌های راننده نادرست و نقشه‌های راه توسعه محصول با تأخیر ایجاد می‌شوند.

  پیگیری سفارشات برای انجام به موقع: شامل ردیابی موقعیت مکانی زنده با برنامه‌های راننده و مصرف‌کننده و داشبورد عملیاتی برای مشاهده مداوم در زمان واقعی است.

 • کاشیاپ دئورا، بنیانگذار و مدیر عامل HyperTrack، به ZDNet گفت: «کارگران گیگ و نیاز روزافزون به تحویل یک روزه در اقتصاد «اینجا و اکنون» نیاز به تفکر مجدد در مورد پشته لجستیک دارد. این بودجه به ماموریت ما در تغییر روش ارائه محصولات و خدمات همه صنایع کمک خواهد کرد.

  کاری که BuilderX انجام می دهد

  BuilderX را فعال می کندhttps://hypertrack.com/self-improving-routesهر مرحله از چرخه عمر سفارش، از برنامه ریزی و تخصیص سفارش تا نقطه دقیق تحقق. قابلیت ها عبارتند از:

  • BuilderX از امروز در دسترس است HyperTrack سایت اینترنتی.


 • منبع: https://www.zdnet.com/article/hypertrack-launches-real-time-last-mile-logistics-api-package/#ftag=RSSbaffb68

  Deorah گفت که BuilderX شامل کیت‌های توسعه نرم‌افزار (SDK) و رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API) برای برنامه‌ریزی، تخصیص و پیگیری سفارش‌ها برای لجستیک آخرین مایل با منطق تجاری و گردش کار سفارشی است. او گفت که سازندگان فناوری لجستیک دیگر نیازی به توسعه ماه‌ها با تیمی از مهندسان ندارند تا برنامه‌های مصرف‌کننده و راننده را برای تلفن همراه، ردیابی موقعیت مکانی زنده، داشبورد عملیات و زیرساخت‌های ابری بسازند.

  برنامه ریزی و تخصیص دستورات برای عملیات کارآمد: توسعه دهندگان می توانند منطق تجاری و گردش کار سفارشی را برای تحویل به موقع با استفاده از ظرفیت بالاتر و قابل پیش بینی هزینه هر سفارش ایجاد کنند.

 • در سطح جهانی، تحلیلگران معتقدند بازار لجستیک 12 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان را تشکیل می دهد. یک روند بزرگ در سال 2022 تغییر به لجستیک تحویل بر اساس تقاضا است، با نیروی کار گیج که باعث افزایش سرسام آور فناوری اتوماسیون مورد نیاز می شود. با توجه به این روند، HyperTrack برنامه ریزی سفارش، تخصیص، ردیابی مکان و زیرساخت های نقشه برداری را به عنوان API های ساده فراهم می کند تا تیم های توسعه محصول بتوانند راه حل های لجستیک آخرین مایل را در چند روز با منطق تجاری و گردش کار سفارشی ایجاد کنند.

  شرکت مستقر در برکلی، کالیفرنیا همچنین اعلام کرد که 25 میلیون دلار بودجه سری A به رهبری WestBridge Capital و سرمایه‌گذار فعلی Nexus Venture Partners برای حمایت از رشد شرکت و گسترش تیم‌های مهندسی جهانی جمع‌آوری کرده است.

  Deorah گفت: «HyperTrack APIهای انجام سفارش سرتاسری را به بازار می آورد و ابزارهایی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد که برای ساخت سریع راه حل هایی برای زمان بندی و همچنین برنامه ریزی، تخصیص و ردیابی سفارش بر اساس تقاضا نیاز دارند.