Google Pixel 6 در حال حاضر 200 دلار در Target تخفیف دارد

گوشی گوگل پیکسل 6

گوگل
صفحه نمایش 6.4 اینچی از یک صفحه نمایش OLED Full HD با تراکم 411ppi برای گشت و گذار در اینترنت، اسکرول و استریم نهایی استفاده می کند. همچنین پنج سال از به‌روزرسانی‌های امنیتی Google و – همراه با Android 12 و تراشه Tensor Google با پردازنده امنیتی Titan M2 – یک پردازنده امنیتی سریع دریافت خواهید کرد.

برای محافظت از خرید جدید شما نیز به شدت به شما توصیه می کنم یک مورد را بردارید برای گوشی هوشمند جدید شما


منبع: https://www.zdnet.com/article/google-pixel-6-deal-coupon-promo-code-sale/#ftag=RSSbaffb68

Google Pixel 6 یک گوشی میان رده عالی است که پردازش سریع را با یک دوربین ثابت ترکیب می کند. این دوربین دارای یک دوربین 50 مگاپیکسلی Octa PD Quad Bayer و یک دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض برای ثبت تصاویر دقیق است. به علاوه، می‌توانید با قابلیت Magic Eraser، افراد را در پس‌زمینه عکس‌ها حذف کنید و با فناوری Real Tone، رنگ‌های پوست را با دقت ثبت می‌کند.

به عنوان یکی از طرفداران گوشی های گوگل، من همیشه از دیدن کاهش قیمت هیجان زده هستم، به خصوص پس از انتشار گوگل پیکسل 7 و گوگل پیکسل 7 پرو. Google Pixel 6 یک برادر بزرگتر از خانواده پیکسل است، اما همچنان یک دستگاه عالی است. تو می توانی 200 دلار در گوگل پیکسل 6 صرفه جویی کنید همین الان. همین امروز آن را به اکوسیستم Google خود اضافه کنید و تنها با 399 دلار – 33 درصد تخفیف از قیمت اصلی.

اگر علاقه مند به ارتقای گوشی خود هستید، امروز به مقصد بروید. این معامله فقط شامل تلفن قفل نشده می شود، بنابراین می توانید آن را در هر شرکت مخابراتی فعال کنید. اگر دوربین قوی‌تری می‌خواهید، خبرهای خوب بیشتری وجود دارد: این معامله در مورد آن صدق می‌کند پیکسل 6 پرو، هم. شما می توانید 250 دلار در آن صرفه جویی کنید گوگل پیکسل 6 پرو امروز.