Google Nest Hub در Walmart فقط 55 دلار قیمت دارد – تقریباً نصف تخفیف

Google Nest Hub 2

والمارت

این Google Nest Hub 2 معامله یکی از بسیاری از معاملات عالی پیش از فروش اولیه دسترسی زودهنگام آمازون است که از فردا آغاز می شود. به عنوان سرآغاز، ما آن را در اینجا در ZDNET پوشش خواهیم داد و بهترین معاملات را به شما ارائه می دهیم. با این حال، اگر به دنبال خرید قبل از رویداد عمده فروش هستید، این معامله 55 دلاری بخشی از Walmart Rollback Days است، رویدادی چهار روزه که هزاران معامله مشابه جمعه سیاه را مستقیماً به وب‌سایت آنها می‌آورد. ما بهترین معاملات را در طول روز پوشش می دهیم، از جمله صرفه جویی 67 درصدی در تلویزیون LED 75 اینچی سونی، 300 دلار صرفه جویی در جاروبرقی EcoVacs، و 150 دلار تخفیف برای نمایشگر Acer برای کار از خانه.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/google-nest-hub-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68

نمایشگر همچنین به طور خودکار با نور محیطی که در آن قرار دارد تنظیم می شود، بنابراین می توانید به راحتی زمان، اعلان ها، یادداشت ها و موارد دیگر را با یک نگاه مشاهده کنید. یا می توانید عکس های خانوادگی خود را در دستگاه Google نمایش دهید تا بتوانید از خاطرات مورد علاقه خود لذت ببرید.

چه در حال شروع به ساخت خانه هوشمند خود باشید و چه بر اساس تنظیمات فعلی خود گسترش دهید، سیستم Google Nest یک رقیب عالی برای بهترین مرکز خانه هوشمند است. در طول روزهای بازگشت والمارت، می توانید یک امتیاز بگیرید Google Nest Hub 2 45 دلار کاهش یافت، و شما می توانید یک امتیاز برای فقط 55 دلار.

Google Nest Hub 2 یک راه عالی برای کمک به سازماندهی خانه، تقویم و موارد دیگر است. چراغ‌های هوشمند، درها، و حتی ترموستات خود را وصل کنید و فقط با گفتن «Hey Google» آن‌ها را کنترل کنید. یکی از ویژگی‌های جالب این است که می‌توانید از دستگاه بخواهید زمان شام را پخش کند و از طریق بلندگوها و نمایشگرهای Nest متصل در خانه شما به اشتراک بگذارد و نشان دهد که چگونه می‌تواند به «هوشمند شدن» خانه شما کمک کند.

اگر آن را در اتاق خواب خود قرار دهید، می‌توانید از آن برای بیدار شدن آرام‌تر استفاده کنید و با پخش صدای سفید یا موسیقی آرامش‌بخش به خوابتان کمک کند. صفحه نمایش نیز کم نور می شود تا به شما کمک کند سریعتر بخوابید. اما مهمتر از آن، Nest می تواند به عنوان یک ساعت زنگ دار نور درمانی عمل کند و دو ویژگی مهم فنی را در یک ویژگی ترکیب کند.