GitHub Copilot را برای کسب و کار عرضه می کند، کنترل صوتی را برای Copilot آزمایش می کند


توسعه دهندگان در حال بحث درباره چیزی در لپ تاپ هستند

تصویر: Maskot/Getty Images

روز چهارشنبه، GitHub توسعه Copilot را اعلام کرد، سرویسی که از هوش مصنوعی برای کمک به برنامه نویسان برای نوشتن کد استفاده می کند. پس از راه‌اندازی Copilot در GA در اوایل سال جاری، GitHub اکنون Copilot را برای تجارت معرفی می‌کند و کل تیم‌ها را قادر می‌سازد از این سرویس استفاده کنند. GitHub، یک کسب و کار متعلق به مایکروسافت، همچنین از “Hey, GitHub!” که آزمایشی است که کنترل صوتی را به Copilot می آورد.

توماس دومکی، مدیرعامل گیت هاب در یک پست وبلاگی نوشت: “هوش مصنوعی به زودی در تمام جنبه های تجربه توسعه دهندگان ادغام خواهد شد – و بنابراین، ما در حال دسترسی بیشتر به GitHub Copilot هستیم.”

Copilot به عنوان یک افزونه برای ویرایشگرهای کد مانند مایکروسافت VS Code استفاده می شود. کد پیشنهادی را در چندین زبان برنامه نویسی تولید می کند که کاربران می توانند آن را بپذیرند، رد یا ویرایش کنند.

این پیشنهادات توسط OpenAI’s Codex ارائه شده است، سیستمی که زبان طبیعی را به کد ترجمه می کند و بر اساس مدل زبان GPT-3 OpenAI است. برای افراد، سرویس برنامه‌نویسی جفت هوش مصنوعی 10 دلار برای هر کاربر در ماه یا 100 دلار برای هر کاربر در سال هزینه دارد.

همچنین: آیا هوش مصنوعی Copilot GitHub می تواند سرگرمی را به یک توسعه دهنده بازگرداند؟

به زودی، کسب و کارها می توانند مجوزهای صندلی برای GitHub Copilot را برای کارمندان خود خریداری و مدیریت کنند. آن‌ها از طرف سازمان خود کنترل‌های مدیریتی را برای تنظیمات مختلف GitHub Copilot دریافت خواهند کرد.

در همین حال، محققان تیم GitHub Next – که آینده توسعه نرم افزار را بررسی می کند – “Hey, GitHub!” برای فعال کردن تعاملات مبتنی بر صدا با Copilot.

“اگر GitHub Copilot برنامه نویس جفت ما است، چرا نمی توانیم با آن صحبت کنیم؟” Dohmke در پست وبلاگ خود پرسید.

با کنترل صوتی، Copilot می تواند برای توسعه دهندگانی که در تایپ کردن با دست خود مشکل دارند، در دسترس تر باشد. در حال حاضر، “Hey, GitHub!” فقط با VS Code کار می کند، اما GitHub قصد دارد با تحقیق و آزمایش بیشتر قابلیت های خود را گسترش دهد.

می توانید برای پیوستن به “Hey, GitHub!” ثبت نام کنید. لیست انتظار، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید و بازخورد بدهید.

همچنین: گوگل تعهد زیادی برای پشتیبانی از زبان های بیشتری با استفاده از هوش مصنوعی می دهد

GitHub روز چهارشنبه همچنین در دسترس بودن عمومی Codespace ها را اعلام کرد محیط توسعه یکپارچه مبتنی بر مرورگر (IDE). همه کاربران هر ماه به 60 ساعت Codespace به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

علاوه بر این، GitHub با JetBrains همکاری می کند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد از IDE انتخابی خود در Codespaces استفاده کنند. JupyterLab در Codespaces در نسخه بتا عمومی نیز موجود است تا متخصصان یادگیری ماشین و دانشمندان داده بتوانند از آن استفاده کنند.

می‌توانید Codespaces را از طریق بیش از 50 دوره آموزشی با قابلیت Codespace در LinkedIn Learning امتحان کنید. LinkedIn نیز مانند GitHub یک شرکت متعلق به مایکروسافت است. دوره ها تا فوریه 2023 به صورت رایگان در دسترس هستند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/github-rolls-out-copilot-for-business-experiments-with-voice-control-for-copilot/#ftag=RSSbaffb68