Bitwarden Organizations چیست و چگونه از آنها استفاده می کنید؟

سازمانی، 5 دلار برای هر کاربر در ماه – کاربران و مجموعه‌های نامحدود، 1 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رمزگذاری‌شده، احراز هویت SSO

با این گفته، بیایید ببینیم چگونه یک سازمان در Bitwarden ایجاد می کنید.

الزامات

و این تمام چیزی است که برای استفاده از Bitwarden Organizations وجود دارد. هرکسی که نیاز دارد گذرواژه‌ها را با تیم‌ها، دوستان یا اعضای خانواده به اشتراک بگذارد، با این ویژگی به خوبی عمل می‌کند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/what-are-bitwarden-organizations-and-how-do-you-use-them/#ftag=RSSbaffb68

با Bitwarden یک سازمان ایجاد می‌کنید، اعضا را به سازمان اضافه می‌کنید و سپس مواردی را اضافه می‌کنید که برای هر عضوی قابل مشاهده باشد. Bitwarden به شما امکان می دهد یک سازمان با یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید، اما شما فقط به دو کاربر محدود هستید – از جمله خودتان. اگر نیاز دارید یک سازمان را با بیش از یک نفر دیگر به اشتراک بگذارید، به یکی از طرح‌های پولی مهاجرت کرده‌اید که شامل موارد زیر است:

 • درک این نکته مهم است که سازمان ها یک ویژگی جدا از خزانه شخصی شما هستند. این بدان معناست که هر کسی که به سازمان شما دسترسی داشته باشد، به صندوق شخصی شما دسترسی نخواهد داشت. این دو چیز از یکدیگر جدا هستند، بنابراین هر چیزی که در خزانه شخصی خود ذخیره کنید ایمن است.

  سازمان Bitwarden جدید خود را از این منو ایجاد کنید.

جک والن/ZDNET

حق بیمه، سالانه 10 دلار – ویژگی های پیشرفته 2FA، دسترسی اضطراری، احراز هویت Bitwarden و گزارش های امنیتی

 • این ویژگی سازمان ها نامیده می شود.

  خانواده ها، 3.33 دلار در ماه – حداکثر شش کاربر، مجموعه نامحدود، 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده

 • Bitwarden با چنین ویژگی هایی غریبه نیست. در این مدیر رمز عبور منبع باز تعبیه شده است که به اشتراک گذاری موارد خزانه با تیم ها یا اعضای خانواده را بسیار آسان می کند.

  هدف یک سازمان Bitwarden اشتراک گذاری آن با دیگران است. برای انجام این کار، روی تب Organizations در بالای صفحه کلیک کنید و سپس در پنجره ایجاد شده، روی تب Manage کلیک کنید و روی + دعوت از کاربر کلیک کنید.

 • یک هشدار به سازمان ها این است که آنها را فقط می توان در نسخه وب برنامه ایجاد کرد. اگرچه می توانید یک سازمان را مشاهده کنید و حتی مواردی را از برنامه دسکتاپ Bitwarden به آن اضافه کنید، فقط می توانید آنها را از نسخه وب ایجاد کنید. به همین دلیل، باید وارد سیستم شوید vault.bitwarden.com با اعتبار حساب شما

  در عصر حاضر، اگر از یک مدیر رمز عبور استفاده نمی کنید، به احتمال زیاد از پسوردهایی استفاده می کنید که به اندازه کافی ضعیف هستند که توسط هر هکری شکسته شوند. و با توجه به اینکه حملات مبتنی بر رمز عبور و نقض داده ها بسیار گسترده هستند، باید از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید.

  در پنجره پاپ آپ، آدرس ایمیل عضو جدید را اضافه کنید، نوع کاربر را انتخاب کنید، کنترل دسترسی آنها را پیکربندی کنید، و مجموعه ای را انتخاب کنید که آنها قادر به مشاهده هستند. یکی دیگر از گزینه های پیکربندی کاربر با عنوان “Hide Password” نامگذاری شده است. با این کار دکمه Show Password برای همه موارد خزانه در مجموعه و گزینه کپی برای رمزهای عبور غیرفعال می شود.

  پس از ورود به سیستم، باید فهرستی از Vaults خود را در گوشه سمت چپ بالای پنجره مشاهده کنید. در آن لیست، + سازمان جدید را خواهید دید.

  کلیدهای لپ تاپ

  StackCommerce

  همچنین: چگونه از مدیر رمز عبور خود محافظت و ایمن کنیم

  تیم‌ها، 3 دلار برای هر کاربر در ماه – کاربران و مجموعه‌ها نامحدود، 1 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رمزگذاری شده

 • روی + سازمان جدید کلیک کنید. در پنجره ایجاد شده، یک نام به سازمان بدهید و آدرس ایمیل مرتبط با حساب Bitwarden خود را تایپ کنید. پس از انجام این کار، روی ارسال در پایین صفحه کلیک کنید تا سازمان جدید ذخیره شود.

 • صفحه ایجاد سازمان Bitwarden.

  فهرست Bitwarden All Vaults.

  همچنین: حملات هک رمز عبور در حال افزایش است. در اینجا نحوه محافظت از حساب های خود آورده شده است

  شما به یک حساب معتبر Bitwarden، رایگان یا پولی، و یک مرورگر وب نیاز دارید.

  نحوه ایجاد سازمان های Bitwarden

  این جایی است که شما اعضای سازمان Bitwarden خود را مدیریت می کنید.

  جک والن/ZDNET

  همچنین: نحوه اشتراک گذاری اطلاعات کارت اعتباری در صندوق Bitwarden

  به کاربر ایمیلی ارسال می شود که در آن می تواند حساب خود را تأیید کند. پس از انجام این کار، کاربر به هر موردی که شما به سازمان اضافه می کنید دسترسی خواهد داشت.

  چرا؟ زیرا آنها نه تنها از رمزهای عبور شما در یک انبار رمزگذاری شده محافظت می کنند، بلکه دارای ویژگی هایی هستند که می توانند به شما در ایجاد رمزهای عبور تصادفی قوی و حتی به اشتراک گذاری آن ورودی ها با افراد دیگر کمک کنند.

  افزودن اطلاعات کلی برای سازمان جدید شما.

  جک والن/ZDNET

  پنجره مدیریت اعضای سازمان Bitwarden.