AT&T، TransUnion نمایشگر نام تجاری تماس گیرنده را با لوگو راه اندازی کرد

Applications

در تلاش برای محافظت از شرکت‌ها در برابر جعل تماس‌های تلفنی، AT&T و TransUnion برنامه‌ای را روز سه‌شنبه اعلام کردند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا تماس‌های خروجی را برچسب‌گذاری کنند تا نام و نشان تجاری روی تلفن بی‌سیم فردی که تماس را دریافت می‌کند ظاهر شود.

تماس‌ها با STIR/SHAKEN تأیید می‌شوند، چارچوبی از استانداردهای به هم پیوسته که برای تأیید جعلی نبودن یک شماره به‌طور غیرقانونی استفاده می‌شود.

به گفته AT&T، اگر کسب‌وکاری در این برنامه شرکت می‌کند، مشتریان بی‌سیم مخابراتی می‌توانند به راحتی هویت تماس‌گیرنده را تشخیص دهند و به آن اعتماد بیشتری داشته باشند، که به این مشتریان کمک می‌کند تا با دقت بیشتری تصمیم بگیرند که به کدام تماس‌ها پاسخ دهند.

ارین اسکاربرو، معاون ارشد مدیریت محصول انبوه مارکت‌های AT&T در بیانیه‌ای گفت: «ما وسواس داریم که تماس‌های ایمن و قابل اعتماد را به مشتریان خود بدهیم، بنابراین هیجان‌زده هستیم که با TransUnion برای یک تجربه بصری غنی‌تر و مفیدتر کار کنیم.

او ادامه داد: «و از آنجایی که ما از تأیید STIR/SHAKEN استفاده می‌کنیم، مشتریان ما می‌توانند با اعتماد بیشتری به برندهایی که ممکن است بخواهند یا نیاز به ارتباط با آنها داشته باشند، ارتباط برقرار کنند.»

بازگرداندن اعتماد به تماس های تلفنی

FCC در وب‌سایت خود توضیح داد که STIR/SHAKEN مخفف استانداردهای بازبینی مجدد هویت تلفنی (STIR) و مدیریت مبتنی بر امضای اطلاعات ادعا شده با استفاده از toKENs (SHAKEN) هستند. این بدان معناست که تماس‌هایی که از طریق شبکه‌های تلفنی متصل می‌شوند می‌توانند شناسه تماس‌گیرنده آن‌ها را «امضا» قانونی داشته باشند و قبل از رسیدن به مصرف‌کننده، توسط سایر اپراتورها اعتبارسنجی شود.

STIR/SHAKEN به صورت دیجیتالی انتقال تماس‌های تلفنی را که از طریق شبکه پیچیده شبکه‌ها عبور می‌کنند، تأیید می‌کند، و به شرکت تلفن مصرف‌کننده‌ای که تماس را دریافت می‌کند، اجازه می‌دهد تا تأیید کند که تماس از شماره نمایش داده شده در شناسه تماس‌گیرنده است.

کسب‌وکارهایی که در برنامه ضد جعل شرکت می‌کنند، با استفاده از فناوری TruContact Branded Call Display که توسط Neustar توسعه یافته است، آرم‌های خود را روی تلفن‌های مصرف‌کنندگان نمایش می‌دهند.

جیمز گارورت، معاون ارشد و مدیر کل راه‌حل‌های ارتباطی TruContact TransUnion در بیانیه‌ای گفت: «ارائه نشان‌های نمایش تماس برند نشان‌دهنده اوج سال‌ها همکاری بین AT&T و Neustar است که اکنون بخشی از TransUnion است.

او ادامه داد: «ما شناسه تماس‌گیرنده را برای خطوط ثابت ارائه کرده‌ایم، به نسل اول تماس‌های برند تبدیل شده‌ایم، و اکنون زمینه را برای نشان‌واره‌های نمایش تماس‌های مارک دار آماده کرده‌ایم». “این به بازگرداندن اعتماد به تلفن برای محافظت از شرکت ها و مصرف کنندگان به طور یکسان کمک می کند.”

کسب بزرگ TransUnion

لیز میلر، معاون رئیس جمهور و تحلیلگر اصلی با Constellation Research، یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره فناوری در کوپرتینو، کالیفرنیا، افزود: این یک ادغام عالی از خرید میلیارد دلاری Neustar توسط TransUnion در سال 2021 است.

او به TechNewsWorld گفت: “این دقیقاً همان جایی است که Neustar بازی کرد – در تقاطع امنیت و امنیت برند، به دنبال تبدیل امنیت برند به یک نقطه گفتگو.”


او گفت: «برندها به آسیب‌های بی‌صدا نگاه می‌کنند که یک وضعیت امنیتی متزلزل می‌تواند بر ارزش پیشنهادی و اعتماد برندشان داشته باشد. بنابراین انتظار داشته باشید که خدمات و راه‌حل‌های بیشتری مانند این را مشاهده کنید، زیرا Neustar فکر می‌کرد که رهبری و قابلیت‌ها به طور کامل به محصولات TransUnion تبدیل می‌شوند.

Jack E. Gold، بنیانگذار و تحلیلگر اصلی J.Gold Associates، یک شرکت مشاوره فناوری اطلاعات در Northborough، ماساچوست، اشاره کرد که این برنامه محدود به شرکت هایی خواهد بود که می خواهند با آن شناسایی شوند.

او به TechNewsWorld گفت: «دلیل اینکه آنها می‌خواهند شناسایی شوند این است که شاید در آن صورت مردم واقعاً هنگام تماس تلفن را بردارند. «اگر تماسی با شناسه تماس گیرنده دریافت کنم که نمی دانم، حتی دیگر آن را دریافت نمی کنم. خیلی بد شده است.»

دشمنان حیله گر

جف کاگان، تحلیلگر فناوری مستقر در ماریتا، گا، خاطرنشان کرد: مشکل جعل تماس ها سابقه طولانی دارد.

او گفت: «این واقعاً با فناوری‌های جدیدی مانند بی‌سیم و VoIP – Voice Over Internet Protocol کار کرد. “وقتی کسی می تواند از هر شماره تلفنی که می خواهد در VoIP یا بی سیم استفاده کند، می تواند هر کسی را فریب دهد.”

او افزود: «فناوری جدید می‌تواند کارهای شگفت‌انگیز انجام دهد، اما می‌تواند کارهای بدی نیز انجام دهد.

این “چیزهای بد” دلیلی بود که FCC در مارس 2020 STIR/SHAKEN را اعلام کرد، اما پذیرش این فناوری کند بوده است. گلد توضیح داد: «STIR/SHAKEN به ارتقای سیستم تلفن نیاز دارد. “تجهیزات قدیمی زیادی هنوز در اطراف وجود دارد، و این به ویژه در خارج از ایالات متحده صادق است، جایی که FCC نمی تواند تجهیزات را تنظیم کند.”

او افزود: «این چیزی نیست که بتوانید یک شبه آن را ارتقا دهید.


علاوه بر این، تنظیم‌کننده‌ها و حامل‌ها با یک دشمن حیله‌گر سروکار دارند. میلر ادامه داد: «بازیگران بد در این کار بسیار بهتر از آن چیزی هستند که به آنها اعتبار می دهد.

او ادامه داد: «آنها در استفاده از فناوری برای انجام همه کارها از تنظیم سریع اعداد جعلی، جعل هویت افراد، استفاده از اعداد جعلی، جعل شماره‌های محلی و پرش به شکاف‌های تدابیر امنیتی در سطح جهانی، بسیار خوب هستند.»

او گفت: “برای هر چیز خوبی مانند فناوری STIR/SHAKEN، این کلاهبرداران می توانند 10 مورد بد دیگر ایجاد کنند.”

کلاهبرداری تلفنی در زندان مکزیک

با این وجود، ابتکارات ایالات متحده برای مبارزه با جعل تماس ها از بقیه جهان پیشی گرفته است. جان استرند از Strand Consult، یک شرکت مشاوره در دانمارک با تمرکز بر مخابرات، گفت: «تلاش‌هایی که توسط FCC و اپراتورهای آمریکایی در این زمینه انجام می‌شود، سال‌های نوری جلوتر از آنچه در سایر نقاط جهان می‌بینیم است».

او به TechNewsWorld گفت: «من در سطح جهانی کار می‌کنم و باید بگویم که مسئولیتی که FCC و اپراتورهای آمریکایی نشان می‌دهند – به استثنای چند استثنا – منحصر به فرد است. در بیشتر کشورهای جهان، اپراتورها هیچ کاری انجام نمی دهند. ما مطلقاً در مورد هیچ چیز صحبت نمی کنیم.»

او گفت: “جعل مشکلی بسیار بزرگتر از آن چیزی است که مردم تصور می کنند، مشکلی که برای شرکت های جدی هزینه زیادی دارد.” این امر ارتباط آنها با مشتریان خود را گرانتر و پیچیده تر می کند. تماس‌های جعلی، هرزنامه‌های ایمیل روی استروئیدها هستند.»

کاگان افزود: «در دنیای امروز، هر کاربر، چه تجارت یا مصرف‌کننده، باید به هر تماسی مشکوک باشد. “همیشه فرض کنید که این یک کلاهبردار است که می خواهد وارد شود.”

او به یاد می آورد که یکی از اعضای بازنشسته خانواده اش از نوه آنها تماس گرفت و گفت که آنها در یک زندان مکزیک نگهداری می شوند و برای رهایی به پول نقد نیاز دارند. آنها هزاران دلار به تماس گیرنده انتقال دادند، اما بعداً متوجه شدند که نوه آنها در تمام مدت در خانه امن بوده است.

کاگان گفت: «ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که برخی از این تماس‌ها مشروع باشد، اما ارزش اعتماد کردن و سوختن را ندارد.»

منبع: https://www.technewsworld.com/story/att-transunion-launch-initiative-to-combat-business-call-spoofing-178995.html?rss=1