AirPods Pro 2: چگونه جدیدترین هدفون های اپل را پیش خرید کنیم


AirPods Pro 2 نسل بعدی خط AirPods Pro است و با برخی ارتقاء عرضه می شود. این طراحی دارای یک تراشه جدید H2 برای کیفیت صدای استثنایی و درایور صوتی با اعوجاج کم است.

طراحی قبلی کیفیت صدا را با کدک صوتی پیشرفته (AAC) افزایش داد. این مدل جدید AAC را به نفع صدای بدون اتلاف با ویژگی‌های Spatial Audio که گوش دادن به صدای شما را افزایش می‌دهد تا بیشترین بهره را از موسیقی خود ببرید، کنار گذاشت. در واقع، این یک صوتی فضایی شخصی سازی شده است که می توانید روی آیفون خود بسازید.

می‌توانید انتظار حذف نویز دو برابر نسخه قبلی خود را داشته باشید و نوک گوش بسیار کوچک جدید برای استفاده در دسترس است. در غیر این صورت، تراشه H2 به شفافیت تطبیقی ​​اجازه می دهد که صداها را کاهش می دهد و در عین حال شما را در لحظه نگه می دارد.

اکنون کنترل لمسی به شما این امکان را می دهد که صدا را با کشیدن انگشت نیز تنظیم کنید، و اگر قاب شارژ یا هر یک از پایه ها را اشتباه قرار دهید، صداهای متمایزی را پخش می کند تا بتوانید به سرعت آنها را پیدا کنید.

علاوه بر مشخصات صوتی ارتقا یافته، AirPods Pro 2 همچنین دارای عمر باتری افزایش یافته با مدت زمان پخش شش ساعت – افزایش 33 درصدی – است و شما می توانید تا 30 ساعت با جعبه شارژ ارائه شده استفاده کنید. برای اتصال از شارژر MagSafe یا شارژ بی سیم یا شارژر USB-C استفاده کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/apple-airpods-pro-2-deals-how-to-buy-price/#ftag=RSSbaffb68