AirPods Pro 2 در مقابل AirPods Pro: آیا ارزش صبر کردن را داشتند؟

هدفون: 1.22 اینچ (30.9 میلی متر) x 0.86 اینچ (21.8 میلی متر) × 0.94 اینچ (34 میلی متر). وزن 0.19 اونس (5.4 گرم) | قاب شارژ: 1.78 اینچ (45.2 میلی متر) × 2.39 اینچ (60.6 میلی متر) × 0.85 اینچ (21.7 میلی متر). وزن: 1.61 اونس (45.6 گرم)

بیشتر: اپل از انتشار Apple AirPods Pro 2 خبر داد

شما باید AirPods Pro اصلی را بخرید اگر…

اپل تغییرات زیادی را برای بهبود کیفیت صدای AirPods Pro 2 انجام داد. ابتدا، این شرکت تراشه جدید H2 خود را معرفی کرد که پردازش صدا را در مراحل مختلف عملکرد هدفون ها ارائه می دهد. این امر با گنجاندن درایورهای صوتی جدید “کم اعوجاج”، تقویت کننده جدید، و دیگر ترفندها برای ارائه یک مرحله صدای گسترده نسبت به نسخه های قبلی خود تقویت می شود. این ویژگی‌ها به لطف تمرکز ورودی دوم ما در زیر، بهتر می‌توانند به شنوندگان دسترسی پیدا کنند.

2. شما بهترین حذف نویز فعال اپل را می خواهید

حذف نویز فعال ارتقا یافته، حالت شفافیت ارتقا یافته است

AirPods Pro 2

عمر باتری

به لطف صدای محاسباتی پیشرفته، قرارگیری میکروفون بهینه و تراشه H2 فوق الذکر، اپل ادعا می کند که AirPods Pro 2 قادر خواهد بود دو برابر بیشتر از نسل اول خود حذف نویز فعال را ارائه دهد. AirPods Pro. این شرکت خاطرنشان کرد که تراشه H2، به ویژه، کمک بزرگی در انجام این امر با کوچک کردن فناوری به اندازه‌ای بود که بتواند برای اولین بار در هدفون‌های واقعاً بی‌سیم قرار بگیرد.

3. شما به بهترین عمر باتری نیاز دارید

اپل محصول مورد انتظار خود را معرفی کرد AirPods Pro 2 پس از بیش از یک سال شایعات در حالی که برخی از خریداران ممکن است به آن نیاز داشته باشند، تعمیرات فیزیکی کامل را دریافت نکردند، اپل تقریباً تمام جنبه‌های اجزای داخلی، ویژگی‌ها و ویژگی‌های عملکرد خود را اصلاح کرد. بیایید نگاهی دقیق به آنچه تغییر کرده است بیندازیم و کدام خریداران بیشترین سود را از AirPods Pro جدید یا همتایان قدیمی خود خواهند برد.

فناوری های پردازش صدا

میکروفون‌های تشکیل دهنده پرتو دوگانه، رو به داخل

برای دیگر هدف‌های هدفون واقعاً بی‌سیم باز هستید؟ این دستگاه های توصیه شده توسط ZDNET را در نظر بگیرید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/airpods-pro-2-vs-airpods-pro/#ftag=RSSbaffb68

ANC اپل در AirPods Pro اصلی در حال حاضر بسیار عالی است و معمولاً برای مقابله با هر سناریو به جز پر سر و صداترین سناریوها بیش از اندازه کافی است. به همین دلیل، کاربرانی که تمایل دارند از هدفون خود در سناریوهایی با نویز پس‌زمینه متوسط، مانند خانه یا محل کار استفاده کنند، احتمالاً می‌توانند از تمام ویژگی‌های بهبود یافته ANC جوانه‌های نسل دوم چشم پوشی کنند.

2. از کیفیت صدای “به اندازه کافی خوب” راضی هستید

این AirPods Pro 2 با قیمت 250 دلار عرضه می شوند. در ضمن اصل AirPods Pro در اکثر روزها به حدود 180 دلار کاهش یافته است و گاهی اوقات با قیمتی کمتر به فروش می رسند. این می تواند پس انداز بزرگی برای هر خریداری باشد که علاقه ای به ویژگی های جدید و ارتقاء مشخصات فنی که در AirPods Pro 2 دیده می شود نیست.

حذف فعال نویز، حالت شفافیت

AirPods Pro 2 نسبت به مدل اصلی 30 درصد افزایش عمر باتری دارد. علاوه بر این، جعبه شارژ مجدد طراحی شده حداکثر 30 ساعت زمان اجرا را قبل از اینکه نیاز به شارژ داشته باشید فراهم می کند. هنگامی که موفق به اجرا از طریق آن پاوربانک می شوید، اپل یک روش شارژ جدید نیز برای شما در نظر گرفته است: امکان استفاده از شارژر اپل واچ برای شارژ بی سیم کیس. این هدفون ها همچنان از شارژ بی سیم مبتنی بر Qi و روش های شارژ سیمی نیز پشتیبانی می کنند. همچنین اکنون از طریق بلندگوهای داخلی جدید اعلان‌هایی را برای وضعیت باتری کم و شارژ دریافت خواهید کرد.

لوازم جانبی شامل

هدفون: تا 4.5 ساعت (5 ساعت با ANC و شفافیت خاموش)، 3.5 ساعت زمان مکالمه | کیس شارژ: بیش از 24 ساعت زمان گوش دادن، 18 ساعت زمان مکالمه

میکروفون ها

نمونه-تصویر-16-9-red.jpg

ZDNET

1. شما معمولاً فقط از هدفون خود در خانه یا محل کار استفاده می کنید

همه حتی از هدفون خود برای موسیقی استفاده نمی کنند. برای بسیاری از ما، AirPods Pro اصلی صرفاً به دلیل تناسب قابل تنظیم آنها، با عملکرد صوتی ارتقا یافته آنها به عنوان یک امتیاز، یک امر ضروری برای خرید بود. اگر در این اردوگاه قرار بگیرید، ممکن است ارتقاهای صوتی AirPods Pro 2 از دستتان برود. نسخه‌های اصلی در حال حاضر برای مواردی مانند تماس‌های زوم، مصرف ویدیوی اولیه و بسیاری موارد دیگر بیش از اندازه کافی هستند. اگر ویژگی‌های جدید واقعاً به درد موارد استفاده شما نمی‌شوند، خود را موظف به ارتقا به جدیدترین و بهترین‌ها نکنید.

3. شما می خواهید مقداری پول نقد پس انداز کنید

بیشتر: بررسی AirPods Pro: حذف نویز و طراحی بهبود یافته موارد با ارزشی هستند

جایگزین هایی که باید در نظر گرفته شوند

AirPods Pro 2 بسیار بزرگ در کنار یک انسان کوچک.

ZDNET
AirPods Pro 2 با ویژگی های فنی که می توانید از طریق آن مشاهده کنید.

ZDNET

1. کیفیت صدا برای شما مهم است

هدفون: تا 6 ساعت (5.5 ساعت با صدای فضایی و ردیابی سر فعال)، 4.5 ساعت زمان مکالمه | کیس شارژ: 30 ساعت زمان گوش دادن، 24 ساعت زمان مکالمه

AirPods Pro

نوک گوش سیلیکونی (3 اندازه)، کابل لایتنینگ به USB-C

قیمت شروع از 249 دلار شروع از 180 دلار

شما باید AirPods Pro 2 را بخرید اگر…

میکروفون‌های تشکیل دهنده پرتو دوگانه، رو به داخل

حسگرها تشخیص حرکت و گفتار، شتاب سنج، سنسور نیرو بهبود یافته با کنترل صدا تشخیص حرکت و گفتار، شتاب سنج، سنسور نیرو قابلیت اتصال بلوتوث 5.3 بلوتوث 5.0 مقاومت آب مقاوم در برابر تعریق و آب (IPX4) مقاوم در برابر تعریق و آب (IPX4) شارژ کردن جعبه شارژ همراه با شارژ بی سیم و پشتیبانی MagSafe و Qi (همچنین از شارژر Apple Watch پشتیبانی می کند کیف شارژ همراه با شارژ بی سیم و پشتیبانی MagSafe و Qi

نوک گوش سیلیکونی (4 اندازه)، کابل لایتنینگ به USB-C

هدفون: 1.22 اینچ (30.9 میلی متر) x 0.86 اینچ (21.8 میلی متر) × 0.94 اینچ (34 میلی متر). وزن 0.19 اونس (5.3 گرم) | قاب شارژ: 1.78 اینچ (45.2 میلی متر) × 2.39 اینچ (60.6 میلی متر) × 0.85 اینچ (21.7 میلی متر). وزن: 1.79 اونس (50.8 گرم)

ابعاد و وزن

همچنین: 5 معامله عالی AirPods در حال حاضر اتفاق می افتد

مشخصات فنی