800 دلار بابت این بسته لنز دوربین بدون آینه فوجی فیلم در Best Buy صرفه جویی کنید


توضیحات محصول را در یک جمله بنویسید.

بهترین خرید

جمعه سیاه به سرعت نزدیک می شود، اما به نظر می رسد که امسال، خرده فروشان ایالات متحده به جای یک یا دو هفته از بیشتر ماه نوامبر برای راه اندازی معاملات وسوسه انگیز در زمینه فناوری استفاده می کنند.

وقتی صحبت از تجهیزات عکاسی به میان می‌آید، یک معامله در Best Buy برای بسته‌ای حاوی یک دوربین بدون آینه فوجی فیلم GFX50S II و یک لنز Fujinon GF35-70mm نظر ما را جلب کرد. در حالی که به طور معمول با قیمت خرده فروشی تقریباً 4500 دلار تعیین می شود، Best Buy هزینه را به 3699 دلار کاهش داده است، تخفیفی معادل 800 دلار یا 18 درصد.

این دوربین بدون آینه فوجی فیلم GFX50S II مقدار زیادی از قدرتی که از یک DSLR انتظار دارید را در خود جای داده است. این دوربین به سنسور CMOS 51.4 مگاپیکسلی، محدوده ISO 100 – 12800، پردازشگر تصویر X-Processor 4 و سرعت انفجار سه فریم در ثانیه مجهز شده است. همانطور که ممکن است از یک دوربین درجه یک انتظار داشته باشید، این دستگاه دارای فوکوس خودکار، تثبیت کننده خودکار تصویر، منظره یاب رنگی OLED و نمایشگر لمسی LCD است.

در ادامه بخوانید: 5 بهترین دوربین برای مبتدیان: سفر عکاسی خود را شروع کنید

فوجینون لنز GF35-70mm F4.5-5.6که در این قرارداد گنجانده شده است، یک لنز جمع و جور و سبک وزن GFX با فاصله کانونی 35-70 میلی متر، دیافراگم F4.5-5.6 و زاویه دید 76 تا 42.7 درجه است. وزن این لنز کمتر از 400 گرم است.

همچنین: دوربین DSLR چیست و کدامیک بهترین هستند؟

قرارداد این دوربین بدون آینه تنها یکی از صدها دوربینی است که پیش از عرضه جمعه سیاه در جمعه پس از عید شکرگزاری منتشر شده بود. اگر می‌خواهید سایر معاملات فناوری را که پیدا کرده‌ایم بررسی کنید، 30+ بهترین راهنمای معاملات جمعه سیاه ما را بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/save-on-this-fujifilm-mirrorless-camera-lens-bundle-at-deal-sale-coupon-code/#ftag=RSSbaffb68