800 دلار بابت این بسته لنز دوربین بدون آینه فوجی فیلم در Best Buy صرفه جویی کنید

فوجینون لنز GF35-70mm F4.5-5.6که در این قرارداد گنجانده شده است، یک لنز جمع و جور و سبک وزن GFX با فاصله کانونی 35-70 میلی متر، دیافراگم F4.5-5.6 و زاویه دید 76 تا 42.7 درجه است. به علاوه وزن این لنز کمتر از 400 گرم است.

جمعه سیاه به سرعت نزدیک می شود، اما امسال، خرده فروشان ایالات متحده از تمام ماه نوامبر برای راه اندازی معاملات وسوسه انگیز در زمینه فناوری با کیفیت بالا استفاده می کنند. وقتی صحبت از تجهیزات عکاسی می شود، دوربین بدون آینه فوجی فیلم GFX50S II یک دستگاه عالی است — و در حال حاضر، Best Buy آن را در فروش دارد. می توانید این دوربین همراه با لنز Fujinon GF35-70mm را با 18 درصد تخفیف بردارید. در حالی که به طور معمول با قیمت خرده فروشی حدود 4500 دلار تعیین می شود، Best Buy هزینه را به 3699 دلار کاهش داده است، تخفیفی معادل 800 دلار.

توضیحات محصول را در یک جمله بنویسید.

بهترین خرید

همچنین: دوربین DSLR چیست و کدامیک بهترین هستند؟

قرارداد این دوربین بدون آینه تنها یکی از معاملات اولیه جمعه سیاه است. حتی اگر جمعه سیاه هنوز یک هفته باقی مانده است، امروز می‌توانید در بسیاری از دستگاه‌های با تکنولوژی برتر صرفه‌جویی بسیار خوبی پیدا کنید. اگر می‌خواهید سایر معاملات فناوری را که پیدا کرده‌ایم بررسی کنید، 30+ بهترین راهنمای معاملات جمعه سیاه ما را بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/fujifilm-mirrorless-camera-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68

این دوربین بدون آینه فوجی فیلم GFX50S II مقدار زیادی از قدرتی که از یک DSLR انتظار دارید را در خود جای داده است. این دوربین به سنسور CMOS 51.4 مگاپیکسلی، محدوده ISO 100 – 12800، پردازشگر تصویر X-Processor 4 و سرعت انفجار سه فریم در ثانیه مجهز شده است. همانطور که ممکن است از یک دوربین درجه یک انتظار داشته باشید، این دستگاه دارای فوکوس خودکار، تثبیت کننده خودکار تصویر، منظره یاب رنگی OLED و نمایشگر لمسی LCD است.

همچنین: 5 بهترین دوربین برای مبتدیان: سفر عکاسی خود را شروع کنید