770 دلار در این تلویزیون هوشمند 75 اینچی سونی صرفه جویی کنید

هر دو آمازون الکسا و گوگل اسیستنت داخلی هستند و به کاربران اجازه می دهند دستگاه خود را از طریق کنترل از راه دور یا صدای خود کنترل کنند.

این به مصرف‌کنندگان این فرصت را می‌دهد تا از برخی معاملات عالی، از جمله پیشنهاد Best Buy برای این تلویزیون سونی، استفاده کنند. این تلویزیون دارای یک نمایشگر LED 75 اینچی است که با وضوح 4K Ultra HD (2160p) برای نمایش محتوای واضح و پر جنب و جوش ارائه می شود. نرخ تازه سازی تلویزیون 60 گیگاهرتز است.

همچنین ممکن است بخواهید معاملات جعبه باز را در نظر بگیرید، که مدل های برگشتی در سطوح مختلف شرایط هستند. در زمان نگارش این مقاله، چندین مورد برای پیکاپ محلی موجود است که کمترین قیمت آن 377 دلار است.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/deal-massive-75-sony-smart-tv-class-x80j-4k/#ftag=RSSbaffb68پیش از روز کارگر، خرده فروشان ایالات متحده خود را آماده می کنند تا از این جشن به عنوان فرصتی برای افزایش فروش برای چند هفته استفاده کنند – و همچنین موجودی قدیمی را پاک کنند تا جایی برای محصولات جدید باز کنند.

تلویزیون گوگل هوشمند 75 اینچی X80J 4K UHD سونی در حال حاضر در Best Buy به فروش می رسد و به شما این امکان را می دهد تا 770 دلار در فروش ترخیص محدود صرفه جویی کنید. پس از اتمام، آنها از بین می روند – اما در حال حاضر، این تلویزیون معمولی 1399 دلار است. برچسب قیمت فقط به 629 دلار کاهش یافته است.

جدا از اندازه چشمگیر آن، تلویزیون 2021 سونی دارای ویژگی های هوشمندی است که در تلویزیون های مدرن انتظار دارید، از جمله اتصال به اینترنت برای سرویس های پخش از جمله نتفلیکس، دیزنی پلاس، پرایم ویدیو و هولو.