73 نوع دوربین مداربسته بیسیم و سیمکارتی️ با قیمت بروز و گارانتی با تخفیف

در این مناطق امکان کابل کشی برای اتصال دوربین‌ها به مرکز کنترل و سیستم ضبط و پردازش تصاویر وجود ندارد. از اینرو، تجهیزات شبکه کابلی برای این سیستم‌ها قابل استفاده نیستند. بنابراین، در این سیستم‌ها از تجهیزات شبکه بیسیم و تجهیزات ماهواره‌ای از قبیل رادیو آنتن وایرلس برای ارتباطات داده‌ای و انتقال تصاویر دوربین‌ها استفاده می‌شود. انواع دوربین مدار بسته خارجی اوتدور برای محیط‌های بیرونی و فضای باز. دوربین مینیاتوری و دوربین مداربسته سوزنی از انواع دوربین کوچک قابل استفاده برای دستگاه ATM (دوربین عابر بانک / دوربین خودپرداز) می‌باشند. دوربین های مینیاتوری به صورت دوربین مخفی کوچک در دستگاه خودپرداز نصب شده و به کامپیوتر عابر بانک یا یک دستگاه ضبط جداگانه متصل می‌شوند.

دوربین مدار بسته SN-902S

این نوع دوربین مداربسته بیشترین استفاده در نظارت و امنیتهای فضاهای بسته را دارد. روند دیگر، معرفی ابزارهای پیشرفته تری مانند دوربین مداربسته حرارتی است. دوربین های حرارتی با تشخیص انرژی مادون قرمز یا گرما و تبدیل آن به تصویر بصری کار می کنند.آن‌ها به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند تا در مورد امنیت خود فعال‌تر باشند، زیرا تهدیدات یا حوادث نزدیک را به سرعت تشخیص می‌دهند. با دوربین های حرارتی ادغام شده در یک اکوسیستم نظارتی، می توانید از کسب و کار خود در برابر آسیب های ناشی از خرابی ماشین یا سایر حوادث محافظت کنید. Video Content Analytics و یا به اختصار VCA به معنی تجزیه و تحلیل کامپیوتری تصاویر ویدئویی در زمان واقعی، در دوربین های مدار بسته است.

دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD1643G0-IZ

سبد کالای کامل ، کیفیت مناسب تصویر دوربین مدار بسته و همچنین قابل اطمینان و ثبات دوربین داهوا باعث شد تا این شرکت خیلی زود در بازار بین الملل رشد کرده و به رکوردهای فروش خوبی در سطح منطقه و جهانی دست یابد. خوانایی پلاک یکی از ویژگی های تقریبا هر کس از دوربین های امنیتی انتظار دارد و در پارکینگ و نقاط ورودی که خواندن پلاک ماشین arya-cctv.ir اهمیت دارد قرار میدند. اگر شما قصد خرید دوربین مداربسته دارید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید بهترین انتخاب و به صرفه ترین حالت به پیشنهاد کارشناسان دیاکالا خرید دوربین های مداربسته HDcvi یا HDtvi است. وقتی سیستم های امنیتی چیزی را می ‌بیند، یک ضبط کننده تصاویر می‌ گوید شما می ‌توانید به عقب برگردید و بعدا آن را مشاهده کنید.

میزان نوری که یک چیپ CCD می‌تواند دریافت کند بسیار محدود است بنابراین نور ورودوی به چیپ CCD باید به وسیله محدود کننده‌ها به مقداری خیلی کمتر از مقدار واقعی خود تقلیل یابد. مجموعه دماتجهيز سفارشات خرید شما را مستقیماً به سراسر کشور ارسال می‌نماید. لنزها معمولا در سایزهای 4.3، 6، 8، 12 و 16 میلیمتری هستند و دارای قدرت زوم متفاوتی می باشند. می‌تواند نصب را بسیار ساده کند، که به نوبه خود می‌تواند هزینه را کاهش دهد. می‌تواند 100 مگابیت بر ثانیه را پشتیبانی کند یا ممکن است دارای پورت اترنت گیگابیت باشد. کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری مورد پیگیرد قرار خواهد گرفت.

  • همچنین در برخی مواقع نیز ممکن است دماهای بسیار بالا مانع از حضور افراد در این محیط ها گردد.
  • عدم دسترسی به برق شهری و فضاهای کوچک برای نصب، از دلایل دیگر خاص بودن دوربین‌های مورد استفاده در این وسایل می‌باشند.
  • وقتی صحبت از تعداد انواع دوربین مداربسته به میان می‌آید، همیشه این موضوع اهمیت دارد، زیرا این دوربین‌ها نیازهای مختلفی را برآورده می‌کنند.

این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند. توجه داشته باشید که ضد آب بودن دوربین بولت به معنای امکان غوطه ور کردن آن در آب نیست. همانطور که میدانید دوربین مداربسته به منظور نظارت بر هر چیزی که در دیدش قرار دارد ، عکس و فیلم و در برخی مدل ها صدا را هم ضبط میکند.