73 نوع دوربین مداربسته بیسیم و سیمکارتی️ با قیمت بروز و گارانتی با تخفیف

برای افزایش عملکرد و عمر سیستم های دوربین مداربسته محفظه ها نقش به سزایی دارند. دوربین های مداربسته برای اینکه در آب و هوای بد جوی، دستکاری، افراد خرابکار و مردم آزار، حملات مستقیم و یا انفجار محافظت شوند باید در محفظه هایی با جنس مخصوص قرار گیرند. محل نصب سیستم دوربین مداربسته باید به گونه ای طراحی شود که با FOV مورد نظر دستگاه تداخل نداشته باشد.

هم در روز و هم در شب، آنها تصاویر ویدیویی واضحی را ضبط می کنند که در شرایط نوری متفاوت پنهان نمی شوند. این امر از طریق تراشه های تصویربرداری بسیار حساس آنها به دست می آید. این نوع از دوربین‌ها از زیر مجموعه دوربین‌های تحت شبکه می‌باشند و علت نام گذاری این دوربین به دلیل این است که عملکرد آن شبیه arya-cctv.ir چشم ماهی می‌باشد. امکان دریافت و ثبت تصاویر در تمامی زوایا در این نوع دوربین وجود دارد. از دست ندهید تا با آشنایی کامل با مزایای این ابزار امنیتی از تصمیم خود در خرید و انتخاب دوربین‌ های مدار بسته مطمئن شوید. دوربین های مدار بسته بی سیم حرفه ای برای به حداقل رساندن زمان نصب ایجاد شده اند.

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل SF350-24

DNR یا Digital Noise Reduction یک قابلیت دوربین مدار بسته است که به طور دیجیتال نویزهای تصویر را ازبین می‌برد. 3D-DNR نوعی پیشرفته‌تر از این تکنولوژی است که نویزها را بطور خیلی موثرتر حتی در شرایطی که نور محیط کم است، از تصویر فیلتر می‌کند. برای نصب دوربین مدار بسته در مشاعات ساختمان های مسکونی مثل پارکینگ، حیاط و …. تایید کتبی یکی از عضوهای مجمع یا هیئت مدیره ساختمان الزامی است اما اگر مجمع ساختمان این موضوع را تایید کند نظر آن بر نظر مفرد ساکنان از ارجعیت بیشتری برخوردار خواهد بود . اگر هر یک از اعضای ساختمان بخواهند با مخالفت خود مانع نصب دوربین شوند، هیئت مدیره می تواند با دریافت مجوز کتبی نصب دوربین را انجام دهد. دوربین های مدار بسته با استفاده از سنسورهای DIS یا CCD تصاویر را شکار می کنند.

  • علاوه بر این، دوربین های مخفی با نام دوربین مدار بسته Pinhole نیز معروف هستند.
  • تقویت کننده خروجی آنتن را تقویت می کند تا پس از تقسیم سیگنال ها دچار افت نشوند.
  • اما فاکتور های خرید دوربین به موارد بیشتری اشاره می شود که با شناخت آن ها می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.
  • پس اگر می خواهید فواصل دور را با دوربین خود مشاهده کنید به دنبال دوربینی با فاصله کانونی بلندتر باشید.
  • تکنولوژی HD-SDI که مخفف عبارت High Definition Serial Digital Interface است، از نظر تکنولوژی انتقال تصویر و سیگنال مشابه دوربین مدار بسته IP می باشد.

موارد استفاده از این مدل دوربین های مداربسته، فضای داخل و فضای عاری از گرد و غبار و آب می باشد . نقاط قوت دوربین مداربسته یونی ویو ( امکان جستجوی هوشمند ، پشتیبانی از تکنولوژی Power Over Ethertnet یا همان ، پشتیبانی از تکنولوژی فشرده سازی U-Code ، دارای تکنولوژی Plug& Play و … ) می باشد. دوربین های دو منظوره همان دوربین های آنالوگی هستند که پرت خروجی شبکه در آنها تعبیه شده است ، کیفیت دوربین های دو منظوره همان آنالوگ است. استفاده از دوربین های دو منظوره زمانی توصیه می شود که سیستم مداربسته از نوع آنالوگ بوده ، اما اتصال یک یا چند دوربین به صورت مستقیم به شبکه مورد نیاز است. این مورد می‌تواند امکان دسترسی به تصاویر را برای هر کسی که در محدوده فرکانس امواج آنالوگ قرار دارد، فراهم کند. همچنین کیفیت تصاویر، تحت تاثیر امواج تداخل یافته با فرکانس دوربین قرار می‌گیرد.

مشاوره خرید دوربین مداربسته

برای خرید دوربین مداربسته در ابتدا باید نوع آن را انتخاب کنید، و سپس قیمت آن مشخص خواهد شد. از گذشته تا امروزه عموم مردم برای محافظت از جان و مال خود، از حفاظ‌های فلزی بر روی دیوارها، به کاربردن آژیر و دزدگیر، استفاده از درب‌های ضدسرقت، قفل‌های قدرتمند در ورودی ساختمان‌ها و برخی موارد دیگر استفاده می‌کردند. در ادامه این مقاله از مجله آچاره می‌خواهیم شما را با انواع دوربین‌ مدار بسته آشنا کنیم. آشنایی با انواع دوربین مداربسته به شما کمک می‌کند تا بتوانید دوربین مدار بسته موردنیاز متناسب با محیط خود را، به‌راحتی انتخاب کنید.