700 دلار در Samsung Ark 55 اینچی صرفه جویی کنید

همچنین: بهترین معاملات بازی جمعه سیاه

علاوه بر نرخ تازه‌سازی شگفت‌انگیز، می‌تواند زمان پاسخگویی ۱ میلی‌ثانیه را با AMD FreeSync Premium Pro انجام دهد. همچنین Eclipse Lighting را برای ایجاد یک تجربه ترکیبی صفحه نمایش بهینه ارائه می دهد.

صفحه نمایش منحنی 55 اینچی نرخ تازه سازی 165 هرتز را به بازی شما و گنبد صدای 1000R را به ارمغان می آورد، بنابراین می توانید واقعاً خود را غرق کنید. چه به صفحه نمایش افقی یا عمودی در حالت کابین خلبان نیاز داشته باشید، قابلیت چرخش در هر دو طرف را دارد.

با 700 دلار تخفیف، این پایین‌ترین قیمتی است که در آن دیده‌ایم مانیتور گیمینگ سامسونگ Odyssey Ark از زمانی که راه اندازی شد خوشبختانه، شما چند روز فرصت دارید تا آن را به سبد خرید خود اضافه کنید زیرا این یک معامله جمعه سیاه است. و اگر همچنان به دنبال گزینه های دیگری هستید، توصیه می کنیم به معاملات مانیتور جمعه سیاه ما مراجعه کنید، جایی که ما پایین ترین قیمت ها را در بهترین مانیتورها برای شما پیدا می کنیم.

مانیتور گیمینگ سامسونگ Odyssey Ark

سامسونگ

همچنین می‌توانید به پوشش جمعه سیاه ما سر بزنید، جایی که می‌توانید معاملات عالی در مورد تجهیزات بازی، لپ‌تاپ و موارد دیگر پیدا کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/samsung-ark-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68

به عنوان یک گیمر، سخت است که عاشق جدیدترین و بهترین سامسونگ نشوید: The ارک 55 اینچی اودیسه. زمانی که این دستگاه برای اولین بار وارد بازار شد، این دستگاه با قیمت 3500 دلار به فروش رسید. Odyssey Ark هنوز هم یکی از داغ ترین مانیتورهای موجود است — و در حال حاضر هم همینطور است در فروش با 700 دلار تخفیف. قبل از جمعه سیاه، می توانید آن را برای آن انتخاب کنید فقط 2800 دلار.

این گوشی با چهار بلندگوی گوشه و دو ووفر مرکزی عرضه می‌شود، بنابراین حتی اگر ترجیح می‌دهید بدون هدست گوش کنید، صدایی فراگیر خواهید داشت. و در صورت نیاز، می‌توانید از صفحه نمایش با Multi-View برای کار، پخش جریانی و موارد دیگر به طور همزمان استفاده کنید.