7 بهترین پایه مانیتور سال 2022


پایه مانیتور می‌تواند ابزاری عالی و مقرون به صرفه برای ایجاد تنظیمات ارگونومیک‌تر روی میز کار شما باشد. با بالا بردن صفحه نمایش تا سطح چشم، پایه های مانیتور فشار روی گردن و شانه های شما را در ساعات طولانی در دفتر کاهش می دهد.

برخی از پایه‌ها و بالابرها نیز به‌عنوان سازمان‌دهنده، با جعبه‌ها، قفسه‌ها و کشوهای تعبیه‌شده برای نگهداری اقلامی مانند خودکار، دفترچه یادداشت و یادداشت‌های چسبناک نیز عمل می‌کنند. پایه‌هایی با طرح‌های ساده‌تر همچنین فضایی در زیر دارند که می‌توانید وقتی از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، تلفن، تبلت یا کیبورد خود را کنار بگذارید تا فضای بیشتری روی میزتان ایجاد کنید.

من بهترین پایه‌های مانیتور موجود را تجزیه و تحلیل کرده و ویژگی‌های آن‌ها را تجزیه کرده‌ام تا به شما کمک کنم تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای تنظیم شما مناسب است.

همچنین: بهترین مانیتور 4K: نه فقط برای گیمرها

پایه میز مانیتور دوگانه Vivo به دلیل قدرت مانور، نصب VESA و سازگاری با صفحه نمایش تا 27 اینچ، امتیازهای بالایی را کسب می کند. با این حال، این جدول می تواند به شما در مقایسه پایه های مانیتورینگ برتر برای یافتن مناسب برای خود کمک کند:

بهترین پایه مانیتور

قیمت

محدودیت وزن

مواد

پایه میز مانیتور دوگانه Vivo

25 دلار

هر بازو 22 پوند

آلومینیوم

پایه مانیتور Huano با کشو

30 دلار

44 پوند

فلز

رایزر مانیتور کامپیوتر قابل تنظیم AmazonBasics

17 دلار

22 پوند

پلاستیک

پایه مانیتور دوگانه Superjare

38 دلار

70 پوند

تخته خرده چوب P2

رایزر شیشه سکوریت همدو

26 دلار

88 پوند

شیشه، فلز

پایه مانیتور دوتایی چوبی Grovemade

140 دلار

50 پوند

تخته سه لا، آلومینیوم و چوب پنبه طبیعی 15 لایه درجه یک

اگر از یک مانیتور یا لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، یک پایه کوچک‌تر و سبک‌تر بهترین گزینه است. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که پایه دارای ساختار مشبک یا سوراخ‌های تهویه باشد تا جریان هوا از داغ شدن بیش از حد لپ‌تاپ شما جلوگیری کند. اگر از چند صفحه نمایش استفاده می‌کنید، باید بازوی بلندتر یا دو بازوی نصب را داشته باشید تا فضای کافی برای نمایشگرها در اختیار شما قرار گیرد. قبل از تنظیم همه چیز، حتماً محدودیت وزن و محدودیت اندازه را بررسی کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که مانیتورهای گران قیمت شما خراب شوند زیرا پایه یا پایه شما به اندازه کافی محکم نبود که آنها را نگه دارد.

این پایه مانیتور را انتخاب کنید…

اگر می خواهید یا هستید…

پایه میز مانیتور دوگانه Vivo

بهترین در کل

پایه مانیتور Huano با کشو

بهترین برای سازماندهی

رایزر مانیتور کامپیوتر قابل تنظیم AmazonBasics

بهترین بودجه

پایه مانیتور دوگانه Superjare

بهترین برای تنظیمات چند صفحه نمایش

رایزر شیشه سکوریت همدو

بهترین کار سنگین

پایه مانیتور دوتایی چوبی Grovemade

شیک ترین

جدا از قیمت، پایه های مانیتوری را انتخاب کردم که می توانند چندین صفحه نمایش یا نمایشگرهای بزرگ و سنگین را تحمل کنند. من همچنین پایه‌هایی را در نظر گرفتم که به‌عنوان سازمان‌دهنده میز و فضای ذخیره‌سازی عمل می‌کنند تا همه چیز را به راحتی بدون اضافه کردن به شلوغی در دسترس قرار دهند. من به مواد نیز نگاه کردم و ساخت و سازهای سنگین تر را به جای طرح های سبک انتخاب کردم.

رشته های مانیتور یک راه عالی برای تقویت ارگونومی میز میز شما بدون نیاز به هزینه گزافی برای میز یا صندلی ایستاده است. آنها همچنین برای سازماندهی و ذخیره لوازم کوچک مفید هستند، زیرا بسیاری از آنها جعبه یا کشوهای داخلی را برای چیزهایی مانند خودکار و یادداشت های چسبناک ارائه می دهند. برخی از پایه های مانیتور نیز فضایی در زیر برای ذخیره کیبورد، تبلت، لپ تاپ یا تلفن فراهم می کنند.

تا زمانی که مانیتور شما برای نصب VESA رتبه بندی شده است، به احتمال زیاد می توانید از آن با بازوی نصب استفاده کنید. با این حال، مطمئن شوید که رتبه بندی VESA بازو با مانیتور شما مطابقت دارد و برای نگه داشتن وزن صفحه نمایش شما درجه بندی شده است.

شما می توانید، اما به یک نصب خاص یا مراحل اضافی نیاز دارد. از آنجایی که یک مانیتور منحنی شکل متفاوتی دارد، همه بازوها و براکت های نصب VESA کار نمی کنند. خوشبختانه گزینه هایی مانند این وجود دارد پایه بازوی مانیتور دوگانه AVLT که به طور خاص برای کار با صفحه نمایش های منحنی طراحی شده اند.

گزینه های زیادی برای پایه های مانیتور وجود دارد. در اینجا لیستی از سایر پایه های مانیتور که مورد تقدیر قرار گرفته اند آورده شده است:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-office/best-monitor-stand/#ftag=RSSbaffb68