6 بهترین هدفون حذف نویز 2022

متأسفانه، در بررسی کامل Barracuda Pro با نحوه واکنش ANC داخلی به برخی بازی‌ها با مشکلاتی مواجه شدیم، اما ترکیب نادر ویژگی‌ها همچنان آن را به گزینه‌ای منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند که ارزش آن را برای گیمرهایی که همچنین خواهان ANC چشمگیر هستند، می‌کند. در حالی که در حال حرکت به موسیقی یا ویدیو گوش می دهید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-noise-canceling-headphones/#ftag=RSSbaffb68مشخصات فنی: فاکتور فرم: روی گوش، پشت بسته | پروتکل(های) بی سیم: بلوتوث 5.2، 2.4 گیگاهرتز بی سیم | گزینه(های) شارژ: USB-C | عمر باتری: تا 40 ساعت | پاسخ فرکانس: 20 هرتز-20000 هرتز

اینجاست که Razer Barracuda Pro وارد می‌شود. این محصول نادری است که بلوتوث، ANC و مهم‌تر از همه، اتصال بی‌سیم 2.4 گیگاهرتز را ترکیب می‌کند. برخلاف بلوتوث، بی‌سیم 2.4 گیگاهرتز تقریباً هیچ تأخیر محسوسی ندارد و آن را با راه‌حل‌های سیمی برای بازی در رایانه شخصی یا هر کنسول مدرنی برابری می‌کند. در همین حال، این مدل از فناوری بلوتوث 5.2 برای استفاده با تلفن، دستگاه پخش جریانی، لپ‌تاپ و غیره پشتیبانی می‌کند. حتی می‌توانید با یک ضربه بین حالت‌های بلوتوث و 2.4 گیگاهرتز سوئیچ کنید تا تماس بگیرید و بلافاصله بعد از آن به بازی خود بازگردید.

بیشتر هدفون های ANC خوب ارزان نیستند. هدست های بازی باکیفیت هم نیستند. بنابراین، بسیاری از افرادی که به هر دو نیاز دارند ممکن است به دنبال یک محصول واحد باشند که بتوانند با آن بازی کنند و از آن برای گوش دادن به موسیقی یا شرکت در تماس‌های ویدیویی استفاده کنند.

بررسی را بخوانید: بررسی Razer Barracuda Pro: خراب شدن نویز فعال

مشکل این است که اکثریت قریب به اتفاق هدفون های ANC برای اتصال خود منحصراً به بلوتوث متکی هستند. در حالی که این پروتکل در طول سال ها به روز شده است تا هر جنبه ای از آن را بهبود بخشد، هنوز هم از تاخیری رنج می برد. این بدان معناست که خروجی صدا توسط هدفون های ANC مجهز به BT می تواند به اندازه کافی به تاخیر بیفتد که اختلاف قابل توجهی بین آن و تصاویر مرتبط با آن وجود داشته باشد. این می‌تواند برای ویدیوها آزاردهنده باشد و برای بازی‌ها کاملاً فاجعه‌بار باشد، جایی که یک ثانیه می‌تواند یک مسابقه را برای شما برنده یا ببازد.