6 بهترین خدمات میزبانی وب ارزان 2022

ممکن است این قیمت‌ها همچنان ارزش خوبی داشته باشند، اما برای انجام مقایسه‌های بلندمدت دقیق باید کمی حفاری کنید.

فروش های بالا و آپشن ها

دریم هاست

یکی دیگر از ترفندهای رایج، پیشنهاد “مدت محدود” است: قبل از افزایش قیمت، همین حالا بخرید! برخی از ارائه دهندگان میزبانی که ما بررسی کردیم دارای یک ساعت شمارش معکوس در صفحه اصلی بودند. زمانی که چند روز بعد برای دومین مجوز بررسی واقعیت به عقب برگشتیم، ساعت شمارش معکوس به طرز جادویی تنظیم مجدد شده بود.

میزبان وب سایتی که 10 آدرس دامنه را فقط بر اساس طرح پایه به شما می دهد


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-cheap-web-hosting/#ftag=RSSbaffb68

میزبانی InMotion

سرورهای خصوصی مجازی (VPS) در محیط‌های میزبانی مشترک، چندین مستأجر منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری یک سرور را به اشتراک می‌گذارند. در VPS، چندین مستاجر سخت‌افزار فیزیکی سرور را به اشتراک می‌گذارند، اما هر نمونه سرور با استفاده از نرم‌افزار مجازی‌سازی، با منابع (مثلاً حافظه و ذخیره‌سازی) که مستقیماً به VPS اختصاص داده می‌شود، از سایرین جدا می‌شود. این پیکربندی تضمین می‌کند که عملکرد، بدون توجه به اینکه چه اتفاقی برای سایت‌های دیگر که سخت‌افزار فیزیکی سرور را به اشتراک می‌گذارند، ثابت می‌ماند. همچنین احتمال بروز مسائل امنیتی را که می تواند بر حساب ها در یک محیط میزبانی اشتراکی تأثیر بگذارد، به طور چشمگیری کاهش می دهد. این نوع راه حل می تواند مدیریت یا بدون مدیریت باشد و هزینه آن به طور قابل توجهی بیشتر از یک برنامه میزبانی مشترک است.

اگر می خواهید…

همه ارائه دهندگان میزبانی وب فوق شرکت هایی با سابقه هستند و در یک نگاه، همه آنها تقریباً همان پیشنهادات سطح ابتدایی را ارائه می دهند. ارزان ترین طرح ها هاست اشتراکی را با قیمت مقدماتی چند دلار در ماه ارائه می دهند. پس گرفتاری چیست؟

میزبانی که به شما این امکان را می دهد تا وب سایت خود را بدون شکستن بانک راه اندازی کنید

برای اجرای وب سایت هایی که در یک چشم به هم زدن بارگذاری می شوند

میزبان

برخی از قیمت‌های پایین و پایینی که در صفحه فرود این خدمات میزبانی وب مشاهده می‌کنید، پیشنهادهای مقدماتی هستند. هنگامی که دوره تبلیغاتی به پایان می رسد، قیمت های معمولی می تواند به طور قابل توجهی بالاتر باشد.

آیا قیمت مناسب است؟

این سرویس میزبانی وب ارزان را انتخاب کنید…

میزبانی وردپرس مدیریت شده اکثر شرکت‌های فهرست‌شده در اینجا یک پیشنهاد وردپرس مدیریت شده دارند که مشتریان را از کارهای سخت مدیریت وب سرور اصلی یا نصب و نگهداری نمونه وردپرس خود محافظت می‌کند. بیشتر چنین پیشنهادهایی شامل مجموعه ای از تم های آماده است. دیگران شامل سازندگان وب سایت وردپرس محور هستند.

HostGator

این نرخ‌های تبلیغاتی ارزان برای جذب شما طراحی شده‌اند، و برخی از ارائه‌دهندگان میزبانی وب خجالت نمی‌کشند که تفاوت را با پرداخت هزینه اضافی برای ویژگی‌هایی مانند پشتیبان‌گیری و مهاجرت سایت جبران کنند. در اینجا نیز، قبل از اینکه بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید، باید این هزینه ها را در نظر بگیرید.

Bluehost

یک طرح هاست اشتراکی کم هزینه احتمالا برای یک وب سایت شخصی خوب است. همچنین برای یک سایت تجاری اساسی که هدف اصلی آن خدمت به عنوان یک کارت تلفن آنلاین و صفحه فرود برای بازدیدکنندگانی است که می خواهند درباره سازمان شما بیشتر بدانند، کافی است. این انتخاب خوبی برای سایتی نیست که گهگاه نیاز به جهش های بزرگ در ترافیک یا تجارت الکترونیک دارد.

به همین ترتیب، قیمت پایین آگهی ممکن است به تعهد طولانی نیاز داشته باشد. به عنوان مثال، در HostGator، قیمت‌های اولیه اعلام شده از 2.75 دلار تا 5.95 دلار در ماه متغیر است، اما وقتی دکمه خرید را کلیک کنید، خواهید دید که این نرخ‌ها برای یک قرارداد سه ساله هستند. اگر ترجیح می دهید برای یک معامله ماه به ماه بروید، محدوده قیمت به طور چشمگیری افزایش می یابد، به 10.95 دلار تا 16.95 دلار، که همچنین قیمتی است که شما موافقت می کنید پس از پایان دوره تبلیغاتی بپردازید.

سرور های اختصاصی این گران ترین گزینه از همه است، با سخت افزار فیزیکی که به یک مشتری خاص اختصاص داده شده است و با حساب های دیگر به اشتراک گذاشته نمی شود. این گزینه برای وب‌سایت‌های پربازدید که نمی‌توانند از پس هزینه‌های آن برآیند، مناسب‌تر است، اما قیمت آن بسیار ارزان نیست. به عنوان مثال، در میزبانی A2، قیمت غیر تبلیغاتی برای سرور اختصاصی مدیریت شده از 200 دلار در ماه شروع می شود، در مقایسه با 70 دلار برای VPS مدیریت شده و 11 دلار برای یک برنامه میزبانی مشترک اولیه.

برای شروع، این طرح ها فضای ذخیره سازی و پهنای باند را در سرورهایی که با مشتریان دیگر به اشتراک گذاشته می شوند، ارائه می دهند. هر چه تعداد سایت هایی که از یک سرور مشترک استفاده می کنند بیشتر باشد، احتمال اینکه بازدیدکنندگان شما با عملکرد آهسته مواجه شوند بیشتر است. سرورهای اشتراکی خطر بیشتری برای نقض امنیت دارند.

میزبانی A2

میزبانی که قالب ها و رابط کاربری آسان را برای سازندگان وب سایت جدید امکان پذیر می کند

ابزارهای سایت ساز به طور معمول، شما با این سرویس‌ها زیاد دست در دست ندارید، همانطور که ممکن است با راه‌حل‌های کلید در دست مانند Wix، فضای مربعی، یا WordPress.com. برخی از ارائه دهندگان هاستینگ ابزارهای جادوگر را ارائه می دهند که به مشتریانی که از نظر فنی پیچیده تر هستند اجازه می دهد تا با اشاره و کلیک کردن، سایتی را ایجاد کنند. برای مثال DreamHost ابزار Remixer مبتنی بر موضوع خود را به عنوان بخشی از یک برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد.

میزبانی که به شما اجازه می دهد تا وب سایت های نامحدودی را روی یک سرور اجرا کنید

یک سرویس میزبانی با کیفیت بالا که امکان ارتقاء گزینه های زیادی را در آینده فراهم می کند

اگر یک طرح ارزان را انتخاب می کنید، منتظر پیشنهادات افزایش فروش منظم برای طرح های کامل تر (و به طور قابل توجهی گران تر) باشید. این افزایش فروش ها در طیف گسترده ای از طرح ها وجود دارد. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از: