6 بهترین جاروبرقی موی حیوانات خانگی در سال 2022

جاروبرقی با فیلتر هپا سیستم مهر و موم شده 31259

هوور پاور درایو UH74210PC

اگر می خواهید یا هستید…

اگر نگرانی های حرکتی دارید: به دنبال جاروبرقی بسیار سبک وزن باشید. این ممکن است وضعیت دیگری باشد که مدل‌های وکیوم چوبی کار می‌کنند. مدل های دستی نیز برای بسیاری از افراد با تحرک محدود مناسب هستند.

اگر چندین حیوان خانگی و/یا حیوانات خانگی با پوشش ضخیم دارید: سگ هایی با کت دوتایی ضخیم، حیوانات خانگی متعدد یا حیوانات خانگی با موهای بلند به سنگین ترین ماشین آلات نیاز دارند. به دنبال جاروبرقی‌هایی باشید که دارای موتورهای قدرتمند، سطل‌های شفاف هستند تا بتوانید ببینید چه زمانی پر هستند و ظرفیت‌های کثیفی زیادی دارند. خارج از لیست ما، Hoover Power Drive گزینه خوبی خواهد بود، با BISSELL CleanView و EUREKA PowerSpeed ​​به عنوان گزینه های خوب دیگر.

اگر فضاهای اتاق کوچک و تنگ دارید: جاروبرقی های چوبی مانند جاروبرقی چوبی دایسون V8 Animal Cordless Stick برای این نوع موقعیت ها ساخته شده است. اگر جاروبرقی برای شما مناسب نیست، به یک جاروبرقی با سر چرخان برای فرمان آسان و تعداد زیادی ابزار چند منظوره برای قرار گرفتن در مناطق تنگ نگاه کنید، مانند Hoover Power Drive. اگر تنگ ترین فضاها را برای تمیز کردن دارید، جاروبرقی دستی پاک کن حیوانات خانگی BISSELL نیز ممکن است انتخاب خوبی باشد.

جاروبرقی عمودی بدون کیسه EUREKA PowerSpeed، Pet Turbo

بهترین جارو برقی قابل شارژ برای حیوانات خانگی

بهترین جاروبرقی خانگی ارزان قیمت

بهترین جاروبرقی موی حیوانات خانگی

بهترین جاروبرقی Dyson برای موهای حیوانات خانگی

اگر شما یا کسی که می شناسید به حیوانات خانگی آلرژی دارد: یک جارو برقی مهر و موم شده داخلی بگیرید تا مواد حساسیت زا را پخش نکند و دارای فیلتر هپا باشد. در لیست ما، جاروبرقی BISSELL MultiClean Alergen Lift-Off با فیلتر HEPA انتخاب خوبی برای افراد مبتلا به آلرژی است.

جاروبرقی دستی BISSELL Pet Hair Moher 2390

ماشین های مختلف برای نیازهای مختلف بهترین هستند. موقعیت های زیر را مرور کنید تا ببینید کدام محصولات برای شما منطقی تر هستند:

جارو برقی استیک بی سیم Dyson V8 Animal

انتخاب کنید این خلاء برای حیوان خانگی مو …

اگر حیوانات خانگی شما اغلب روی مبلمان هستند: حتما یک جاروبرقی با ابزار اثاثه یا لوازم داخلی قوی تهیه کنید تا به تمیز کردن موهای سرسخت از روی پارچه کمک کند. BISSELL به دلیل ابزار توربو پاک کن حیوانات خانگی خود شناخته شده است که دارای یک برس چرخان در داخل قطعه اتصال برای کمک به برداشتن موهای سرسخت حیوان خانگی است.

بهترین آلرژی های خلاء موی حیوانات خانگی


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/kitchen-household/best-pet-hair-vacuum/#ftag=RSSbaffb68

جاروبرقی BISSELL CleanView Rewind Pet

قوی ترین جاروبرقی موی حیوانات خانگی

BISSELL MultiClean Alergen Lift-off