500 دلار تخفیف برای تلویزیون قاب سامسونگ در آمازون وجود دارد

تلویزیون فریم سامسونگ با قیمت 997 دلار تا پایان موجودی موجود است.

بررسی را بخوانید: مقایسه تلویزیون‌های سامسونگ 2022: Neo QLED، S95B OLED و The Frame

همچنین: بهترین تلویزیون های حال حاضر (به علاوه تفاوت بین OLED و QLED)

سامسونگ همچنین یک پوشش ضد انعکاس در نظر گرفته است و روکش مات را انتخاب کرده است.

55 اینچ سامسونگ قاب QLED 4K، تلویزیونی که می تواند برای نمایش آثار هنری در صورت عدم استفاده فعال نیز پیکربندی شود، در حال حاضر در آمازون به فروش می رسد. مدل 55 اینچی معمولاً دارای برچسب قیمتی در حدود 1500 دلار است، اما خرده فروش آمریکایی قیمت خرید را 500 دلار یا 33 درصد کاهش داده است.

تلویزیون فریم دارای یک صفحه نمایش 55 اینچی کوانتومی HDR است که برای عمق بخشیدن به رنگ مشکی و گسترش رنگ و کنتراست طراحی شده است. شما می توانید نرخ تازه سازی تا 120 هرتز را انتظار داشته باشید. در حالی که تلویزیون همچنین برای کنترل صوتی با دستیار گوگل و آمازون الکسا سازگار است، اما واقعی است. ویژگی برجسته یک حالت هنری برای نمایش تصاویر در زمانی است که از تلویزیون استفاده نمی شود — چه آثار هنری کلاسیک یا عکس های خود را انتخاب کنید یا نه.

در بررسی ZDNET، متوجه شدیم که استفاده از یک پوشش مات، بافت نمایشگر را در به‌روزرسانی‌ای که مهم‌تر از آنچه به نظر می‌رسد، تغییر داده است. با انجام این کار، The Frame یک کار عالی برای پخش نور انجام می دهد و اطمینان می دهد که آثار هنری در بهترین حالت خود ظاهر می شوند و بیشتر شبیه نقاشی های واقعی هستند، نه صرفاً تصاویری از آنها.

همچنین می توانید از میان طیفی از حاشیه ها و نوارهای صوتی اختیاری انتخاب کنید.

تلویزیون ها اغلب در اتاق نشیمن ما رو به رو هستند و ممکن است در اتاق خواب نیز وجود داشته باشند، اما دقیقاً از نظر زیبایی شناسی دلپذیرترین دستگاه ها نیستند. حداقل، به طور معمول.

اگر به معامله تلویزیون قاب سامسونگ علاقه دارید، به آمازون بروید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/discount-on-samsungs-the-frame-tv-deal-sale-coupon-code/#ftag=RSSbaffb68توضیحات محصول را در یک جمله بنویسید.

آمازون