50 دلار صرفه جویی در هدفون های Soundcore Sleep A10 مسدود کننده نویز

شما باید از کد استفاده کنید WS24SLEEP برای بدست آوردن معامله کوپن تخفیف 50 دلاری در وب سایت Soundcore. امروز آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید برای بدست آوردن این معامله عالی 130 دلاری. به عنوان یک سر بالا، اگرچه اینها برای خواب عالی هستند، اما 100٪ برای استفاده در روز طراحی نشده اند. برای این کار، توصیه می‌کنیم به سراغ بهترین هدفون‌های بی‌سیم بروید تا مجموعه‌ای متناسب با نیازهای شما تهیه کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/soundcore-sleep-a10-noise-blocking-earbuds-deal-promo-code-coupon-sale/#ftag=RSSbaffb68

دارای حالت موسیقی و حالت خواب ویژه است. به این ترتیب، عمر باتری متفاوت است، با حالت موسیقی تا شش ساعت و حالت خواب تا 10 ساعت. مانند بسیاری از اعضای خانواده Anker Soundcore، این هدفون ها با دسته ای از بال های هدفون و نکاتی برای سفارشی کردن تناسب شما ارائه می شوند.

هدفون های Sleep A10 برای خواب عالی هستند. در حالی که آنها هدفون های حذف کننده نویز فعال نیستند، اما دارای یک سیستم پوشش نویز چهار نقطه ای هستند تا بتوانید بدون مزاحمت بخوابید. پوشیدن آنها راحت است، چه بغلی بخوابید و چه به پشت ضربه بزنید، و در تمام طول شب در گوش شما می مانند.

وقتی آنها را با برنامه جفت می‌کنید، به کتابخانه‌ای از دستگاه‌های نویز سفید، صداهای خواب و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت تا تا صبح چرت بزنید. هدفون ها همچنین برای ترویج صداهای با فرکانس پایین تر طراحی شده اند که به طور متوسط ​​10 دسی بل کمتر از درایورهای مغناطیسی هستند تا به شما کمک کنند به خواب بروید و بخوابید. خواب خود را نیز با هدفون های هدفون دنبال کنید تا بتوانید داده های عمیق را مشاهده کنید.

این برنامه کاربردی دارای گزینه های نویز سفید و موسیقی تا ده ساعت است.

صداگذاری

گاهی اوقات، خوابیدن بدون صداهای خارجی یا حتی با دستگاه نویز سفید دشوار است. شما ویژگی‌های هوشمند را به همه چیز اضافه کرده‌اید، اما گوش‌هایتان هنگام خواب چطور؟ در حال حاضر، می‌توانید هدفون‌های مخصوص خواب را برای خواب خود به فروش برسانید. در اصل 180 دلار است، می توانید آن را دریافت کنید هدفون‌های Soundcore Sleep A10 مسدودکننده نویز در حالت خواب برای فقط 130 دلار با کد مخصوص

هدفون‌های مسدودکننده نویز Anker Soundcore Sleep A10