50 دلار در صفحه کلید SteelSeries Apex 7 صرفه جویی کنید

این قاب از آلیاژ آلومینیوم درجه هواپیما تشکیل شده است که به گونه ای طراحی شده است که در طول عمر استفاده از آن را تحمل کند – به دلیل دوام نشکن شناخته شده است. همچنین صفحه کلیدی با 100% ضد شبح و 104 جابجایی کلید دریافت خواهید کرد، به این معنی که صفحه کلید هر فشار کلید را بدون توجه به سرعتی که ورودی‌ها ایجاد می‌شود ثبت می‌کند – یک ویژگی نجات دهنده در طول بازی.

صفحه‌کلید RGB سوئیچ‌های مکانیکی بازی را ارائه می‌دهد که برای بیش از 50 میلیون فشار کلید تضمین شده است. اما چیزی که این صفحه کلید را برای گیمرها واقعا عالی می کند صفحه نمایش OLED داخلی آن است. اعلان‌هایی برای Discord، اطلاعات بازی، نمایه‌ها و موارد دیگر ارائه می‌کند، بنابراین می‌توانید پیام‌های خود را بدون توقف بازی خود زیر نظر داشته باشید.

کلیدهای مکانیکی کیبورد بازی SteelSeries Apex 7

سری فولادی

به 50 دلار صرفه جویی کنید روی این صفحه کلید عالی، امروز آن را با تنها 110 دلار به سبد خرید خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید گزینه‌های دیگر ما را برای بهترین صفحه‌کلیدهای بازی که می‌توانند در بازی‌های PvP، باس‌ها و غیره به شما مزیت بدهند، بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/steelseries-apex-7-keyboard-deal-promo-code-coupon/#ftag=RSSbaffb68

یکی از ویژگی هایی که این روزها در صفحه کلید به شدت به آن نیاز دارم، استراحت مچ دست برای راحتی شخصی است. این صفحه کلید یک تکیه گاه مچ مغناطیسی قابل جدا شدن ارائه می دهد که در جای خود کلیک می کند. چه به آن نیاز داشته باشید چه نداشته باشید، می توانید این گزینه را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.

Adorama میزبان فروش 14 روزه معاملات است و اگر به دنبال صرفه جویی در پول نقد در تجهیزات بازی با کیفیت هستید، اکنون زمان سرمایه گذاری است. یکی از دستگاه های مورد علاقه ما از فروش است صفحه کلید مکانیکی SteelSeries Apex 7. در حال حاضر، در فروش است فقط 110 دلار— صرفه جویی در شما 50 دلار.