50 دلار برای جارو برقی استیک موتورهد Dyson V8 صرفه جویی کنید

همچنین خراب می شود و به راحتی در کشو یا کمد ذخیره می شود، که در صورت نیاز به تمیز کردن ماشین یا اثاثه یا لوازم داخلی بسیار خوب عمل می کند. آنچه همچنین عالی عمل می کند، دو سر جاروبرقی جداگانه است که به همراه آن ارائه می شود، یکی به طور خاص برای اثاثه یا لوازم داخلی گفته شده و دیگری برای کف طراحی شده است. همچنین هیچ کیسه ای در این خلاء تعبیه نشده است. به سادگی سطل گرد و غبار را هنگامی که پر شد باز کنید و برای تمیز کردن آسان آن را در کیسه زباله خالی کنید.

جاروبرقی های Dyson مسلماً برخی از بهترین جاروهای شارژی تا به امروز هستند، اما قیمت آنها می تواند هر صاحب خانه یا آپارتمان نشینی را وادار کند که دو بار در مورد سرمایه گذاری فکر کند. با توجه به اینکه برخی از خرده‌فروش‌ها هنوز ارائه می‌دهند، تارگت می‌خواهد مطمئن شود زمانی که تصمیم می‌گیرید برای معامله Dyson بخرید، مقداری پول پس انداز می‌کنید. در حال حاضر، دایسون V8 Motorhead Origin Cordless Stick Vacuum است با 50 دلار تخفیف در وب سایت آنها برای 379 دلار.

متأسفانه، نمی توانید آن را از فروشگاه تحویل بگیرید، اما می توانید آن را به خانه خود تحویل بگیرید. با کارت قرمز هدف، می توانید 5% اضافی در خرید خود نیز پس انداز کنید. سهام Dyson بسیار محدود است، بنابراین اگر این معامله برای خانه شما عالی به نظر می رسد، توصیه می کنیم در اسرع وقت خرید کنید. برای 379 دلار.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/dyson-v8-motorhead-cordless-stick-vacuum-deal/#ftag=RSSbaffb68با این جاروبرقی مفید که برای آپارتمان های کوچکتر مناسب است، تا 40 دقیقه زمان اجرا خواهید داشت. این مکش برای برداشتن موهای حیوانات خانگی عالی است و در انواع سطوح از کف چوبی گرفته تا فرش کار می کند.