5 گوشی برتر سال 2022

یکی از ویژگی های ناامید کننده Flip4 عمر باتری است. در حالی که با شارژ کامل به شما 9 ساعت استفاده می دهد، احتمالاً باید کابل شارژ خود را در دسترس داشته باشید تا تلفن خود را برای رفت و آمد و استفاده در عصر روشن نگه دارید. این دارای ویژگی شارژ سریع است، بنابراین می توانید به سرعت باتری گوشی خود را در زمان استراحت ناهار یا زمانی که در یک جلسه هستید شارژ کنید، که اگر فراموش کرده باشید شب قبل شارژ کنید، عالی است.

و نه تنها Flip4 جمع و جور است، بلکه در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاوم است، بنابراین باران، عرق و استفاده روزمره مشکلی نخواهد داشت. این صفحه نمایش از Corning Gorilla Glass برای محافظت در برابر ترک، خط و خش و تراشه استفاده می کند و در عین حال کنترل کاملی بر برنامه ها و تلفن خود به شما می دهد. و اگر نمی‌توانید بدون دستیار مجازی زندگی کنید، Flip4 با Bixby سامسونگ و همچنین Alexa و Hey Google سازگار است تا به شما امکان کنترل هندزفری روی تلفن جدیدتان را بدهد.

نمی توانید بین Flip 4 و Fold 4 تصمیم بگیرید؟ می توانید مقایسه کامل ما را بخوانید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام تلفن تاشو مناسب شماست.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-phone/#ftag=RSSbaffb68

تلفن‌های تاشو با Samsung Galaxy Z Flip4 بازگشت (تا حدودی) پیروزمندانه‌ای داشته‌اند و بار دیگر به شما این امکان را می‌دهند که با قفل کردن گوشی تلفن شخصی را قطع کنید و در عین حال فرم فاکتور را با انتظارات مدرن به‌روز کنید. Flip 4 هنگام تا شدن فوق‌العاده جمع‌وجور است، تقریباً 3 اینچ مربع است، که آن را برای قرار دادن در جیب، کیف یا کیف مسافرتی شما عالی می‌کند. همچنین دارای صفحه پوششی برای ارائه هشدارهای سریع و خوانا برای تماس های تلفنی، پیامک و اعلان های برنامه بدون نیاز به باز کردن گوشی شما است. فاکتور فرم تاشو همچنین برای سازندگان محتوا، تأثیرگذاران و عکاسان مشتاق عالی است. می‌توانید هنگام گرفتن عکس‌های گروهی، فیلم‌برداری از چالش‌های رقص TikTok یا تنظیم عکس‌های تایم لپس از طبیعت یا مناظر شهری، از تلفن به‌عنوان سه‌پایه خود استفاده کنید.

اندازه صفحه نمایش: 6.7 اینچ | ذخیره سازی: تا 512 گیگابایت | پردازنده: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 | نوع پنل: دینامیک AMOLED | رنگ: گرافیت، گورا بنفش، طلای صورتی، آبی | عمر باتری: 9 ساعت | مقاوم در برابر آب و گرد و غبار: آره