5 سریعترین VPN سال 2022

ExpressVPN چهارمین سرویس VPN سریع ZDNET است که میانگین سرعت دانلود را تا 37٪ کاهش می دهد. این سرویس به دلیل داشتن سرورهای VPN در بیشترین تعداد کشورها قابل توجه است و با تعداد زیادی از پلتفرم ها و دستگاه ها از جمله: ویندوز، مک او اس، لینوکس، iOS، اندروید، تبلت آمازون فایر، کروم بوک، تعدادی روتر و … انواع کنسول های پخش و بازی. افزونه های مرورگر برای کروم و فایرفاکس نیز وجود دارد.

ExpressVPN برای رفع انسداد جریان و اشتراک فایل P2P کار می کند. همچنین دارای زیرساخت سروری است که از آن استفاده می کند و انواع پروتکل های رمزگذاری را برای انتخاب دارد. ExpressVPN همچنین دارای پشتیبانی عالی از مشتری با گزینه چت زنده 24/7 است.

بررسی ما را بخوانید: بررسی ExpressVPN

با این حال، اگر به دنبال یک VPN اقتصادی هستید، این برای شما مناسب نیست. این یکی از VPN های گران قیمت است و شما فقط به پنج اتصال همزمان محدود شده اید. این شرکت برخی از اطلاعات را ثبت می کند، از جمله تاریخ اتصال شما، مکان سرور و مقدار داده های منتقل شده. ادعا می‌کند که هیچ یک از اطلاعات نمی‌تواند برای اتصال کاربر به فعالیت آنلاین استفاده شود و مقصدهای ترافیک، درخواست‌های DNS، تاریخچه مرور یا آدرس‌های IP را ثبت نمی‌کند. می توانید در مورد آن بیشتر بخوانید سیاست حفظ حریم خصوصی در اینجا.

ویژگی های ExpressVPN: سرعت دانلود: کاهش 37 درصدی اتصالات همزمان: 5 | کلید کشتار: بله | بستر، زمینه: ویندوز، macOS، iOS، اندروید، لینوکس و خیلی بیشتر | ورود به سیستم: بدون گزارش مرور، برخی از گزارش های اتصال | کشورها: 94 | تضمین بازگشت پول: 30 روز

همچنین: ExpressVPN چگونه کار می کند؟ به علاوه، نحوه تنظیم و استفاده از آن


منبع: https://www.zdnet.com/article/fastest-vpn/#ftag=RSSbaffb68