5 بهترین واشر برقی تحت فشار 2022

واشر فشاری بی سیم ریوبی 40 ولت

برق پاک کن بی سیم DeWalt 20V MAX

طرفداران:

 • قدرت و جریان آب عالی
 • شلنگ بلند و سیم برق
 • گارانتی عالی
 • 5 نوک اسپری مختلف

یک واشر فشار الکتریکی گرد که می تواند انواع مختلفی از کارهای نظافتی را انجام دهد

من واشرهای تحت فشار الکتریکی را با توجه به مشاغل مختلف تمیز کردن تجزیه و تحلیل و رتبه بندی کردم. من بین مدل‌های سبک، متوسط ​​و سنگین تمایز قائل شدم که می‌توانند تقریباً هر کاری را انجام دهند، از شستن ماشین تا تمیز کردن برقی پیاده‌روها و کف گاراژ. من همچنین واشرهای تحت فشار را با قیمت های مختلف انتخاب کردم تا متناسب با هر بودجه ای باشد.

99 دلار

برای بتن، چه در حال شستن کثیفی ها و کثیفی های انباشته شده و چه از بین بردن لکه ها، یک واشر فشار نسبتاً سنگین مانند DeWalt DXPW3000E می خواهید. این مدل دارای امتیاز 3000 PSI و سرعت جریان 4 گالن در دقیقه است، که به این معنی است که شما قادر خواهید بود کارهای سختی مانند لکه های روغن یا دیوارهای طبقه دوم خانه خود را انجام دهید.

گالن در دقیقه

یک ماشین لباسشویی برقی بسیار مقرون به صرفه و فشرده

PSI: 2300 | GPM: 2.3 | طول شیلنگ: 25 فوت | طول سیم برق: 35 فوت | وزن: 45 پوند | ابعاد: 38x24x17.75 اینچ | منبع انرژی: پریز دیواری

قیمت

همانطور که وسایل برقی چمن و باغ محبوب تر می شوند، پیدا کردن یک پریز دیواری یا ماشین شوینده فشار باتری که بتواند تمام کارهای شما را از پس شستن ماشین گرفته تا تمیز کردن راهرو یا کناره های خانه شما بر عهده بگیرد، آسان تر می شود. در اینجا لیست کوتاهی از گزینه های دیگر وجود دارد که فکر می کردم عالی هستند:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/yard-outdoors/best-electric-pressure-washer/#ftag=RSSbaffb68

DeWalt DXP3000E

این واشر فشار الکتریکی از Greenworks در بهترین دسته بندی کلی برنده می شود. این امتیاز تا 2300 PSI و 2.3 گالن در دقیقه را ارائه می دهد تا همه چیز را از دیوارپوش وینیل و راهرو تا مبلمان ماشین و پاسیو شما تمیز کند. شیلنگ 25 فوتی برای جلوگیری از سایش و اطمینان از جریان ثابت آب در برابر پیچ خوردگی مقاوم است. و سیم برق 35 فوتی فضای زیادی برای حرکت در اختیار شما قرار می دهد.

499 دلار

معایب:

1.2

3000

طرفداران:

146 دلار

2300

این e را انتخاب کنیدواشر فشار الکتریکی

انتخاب من برای به طور کلی بهترین واشر فشار الکتریکی، واشر فشار آب سرد Greenworks Pro 2300 PSI است. این یک تعادل عالی بین فشار آب و سرعت جریان ارائه می‌کند تا یک تجربه تمیز کردن بی‌نظیر را در عرشه‌های بتنی، وینیل و عرشه‌های چوبی، و همچنین اتومبیل‌ها، ATV و قایق‌ها به شما ارائه دهد. شلنگ 25 فوتی و سیم برق 35 فوتی آزادی حرکت را فراهم می کند، بنابراین می توانید در اطراف حیاط، راهرو یا کارگاه خود مانور دهید. همچنین دارای پنج نوک اسپری مختلف برای مقابله با کارهای مختلف نظافت مانند پاک کردن لکه های روغن در گاراژ یا شستن کثیفی و کثیفی از حیاط پشتی شما است. همچنین دارای طراحی نسبتا جمع و جور است، بنابراین ذخیره آن آسان است.

واشر فشاری Greenworks Pro 2300 PSI

1500

بدنه واشر فشار دارای چرخ های 10 اینچی برای مانور آسان در اطراف حیاط یا کارگاه شما است و پنج نکته شامل حالت های مختلفی برای تمیز کردن ارائه می دهد. مخزن مواد شوینده داخلی به راحتی صابون و آب را مخلوط می کند، در حالی که میله به سرعت روی شلنگ می چسبد تا بتوانید سریعتر به کار خود برسید. Greenworks Pro دارای گارانتی سه ساله است که عیوب ساخت و خرابی های مکانیکی را پوشش می دهد، در حالی که موتور 14 آمپر دارای ضمانت محدود 10 ساله است، بنابراین می توانید قطعات جایگزین را به سرعت و به راحتی تهیه کنید.

واشر فشاری بی سیم ریوبی 40 ولت

هر دو به یک اندازه در هنگام تصمیم گیری برای خرید ماشین لباسشویی مهم هستند. PSI مخفف نیروی پوند بر اینچ مربع است و میزان پاشش آب سخت از عصا را اندازه گیری می کند. گالن در دقیقه به نرخ جریان آب اشاره دارد. هر چه GPM بالاتر باشد، آب بیشتری به بیرون جریان می یابد. ماشین‌شویی‌های فشار سبک دارای قابلیت‌های PSI و GPM پایینی هستند که آن‌ها را برای کارهایی مانند شستن ماشین یا پاک‌کردن خاک‌ها و زباله‌های موجود در پیاده‌رو، راهرو، عرشه و پاسیو شما مناسب‌تر می‌سازد. واشرهای فشار متوسط ​​و سنگین دارای رتبه‌بندی PSI و GPM بالاتری هستند که به شما امکان می‌دهند تا تجمع ماندگاری روی دیوارپوش وینیل خود و کثیفی‌های چسبیده از راهروهای بتنی ایجاد کنید.

معایب:

1.0

واشر برقی بی سیم سری 40 ولت Ryobi Whisper شما را از پریز دیواری جدا می کند و به شما آزادی واقعی برای انجام پروژه های نظافت می دهد. با دو باتری 40 ولتی Ryobi برای برق، تا 80 دقیقه زمان اجرا را قبل از نیاز به شارژ فراهم می کند. و از آنجایی که از باتری‌های مشابه سایر ابزارهای برقی بی‌سیم Ryobi استفاده می‌کند، اگر دستگاه‌های Ryobi دیگری دارید، می‌توانید به راحتی آنها را تعویض کنید. همچنین دارای یک مخزن آب پنج گالن و همچنین یک شاخه شلنگ باغچه است، بنابراین برای کارهای سریع مانند پاشیدن گل روی یک ATV یا شستشوی مبلمان پاسیو و همچنین پروژه های بزرگ مانند شستشوی برقی راهرو یا سنگ تراشی راحت است. خود دستگاه دارای فضای ذخیره سازی داخلی برای شلنگ، ماشه اسپری، میله اسپری و نوک نازل است تا همه چیز را تا زمانی که به آن نیاز داشته باشید مرتب نگه دارید. با امتیاز حداکثر 1500 PSI و سرعت جریان 1.2 GPM، می‌توانید تقریباً از طریق هر کار تمیزکاری نسیمی ایجاد کنید.

یک واشر فشار الکتریکی قدرتمند برای کارهای سنگین

قبل از خرید هر نوع ماشین لباسشویی تحت فشار، باید انواع کارهای نظافتی مورد نیاز خود را شناسایی کنید. اگر چیزی می‌خواهید که شستن ماشین، ATV یا قایق خود را آسان‌تر کند، یک مدل سبک تا متوسط ​​با سرعت جریان حداقل 1 گالن در دقیقه و رتبه PSI حدود 1000 برای اطمینان می‌خواهید. که بتوانید هر کثیفی یا کثیفی را به درستی پاک کنید. برای کارهای سنگین مانند تمیز کردن سایدینگ وینیل یا از بین بردن لکه ها از بتن، به درجه PSI و سرعت جریان بسیار بالاتری نیاز دارید تا مطمئن شوید که قدرت و آب کافی برای انجام کار دارید.

PSI: 3000 | GPM: 4.0 | طول شیلنگ: 50 فوت | طول سیم برق: 35 فوت | وزن: 271 پوند | ابعاد: 27×48.5×29 اینچ | منبع انرژی: پریز دیواری

واشر برقی تحت فشار

یک ماشین لباسشویی با فشار سبک که می تواند تقریباً در همه جا کار کند

معایب:

4.0

واشرهای فشار الکتریکی نسبت به همتایان گازسوز خود گزینه سازگارتر با محیط زیست برای کارهای نظافتی در فضای باز هستند. از آنجایی که انرژی آنها توسط پریز دیواری یا باتری تامین می شود، هیچ گونه دود اگزوز یا ریزش سوخت وجود ندارد که نگران آن باشید. و در حالی که آن‌ها نسبت به مدل‌های گازسوز کمی گران‌تر و کم‌قدرت‌تر هستند، واشرهای تحت فشار الکتریکی سرمایه‌گذاری بلندمدتی خوبی هستند اگر به دنبال سازگاری بیشتر با محیط‌زیست کارگاه یا قفسه ابزار خود هستید. می‌توانید از واشرهای برقی برای تمیز کردن مبلمان ماشین و پاسیو خود استفاده کنید یا لکه‌های روغن قدیمی را از کف بتونی گاراژ خود پاک کنید.

Craftsman CMEPW1700 ثابت می کند که برای تهیه یک ماشین شوینده الکتریکی عالی نیازی به هزینه گزافی ندارید. این واشر فشار کم حجم و سبک با قیمتی کمتر از 100 دلار، یکی از مقرون به صرفه ترین ماشین های موجود در بازار است. شما یک درجه فشار تا 1700 PSI و سرعت جریان تا 1.2 گالن در دقیقه را دریافت خواهید کرد که برای تمیز کردن مبلمان پاسیو و پاک کردن خاک و زباله از روی عرشه شما عالی است. اندازه جمع و جور آن باعث می شود که این ماشین لباسشویی برقی به راحتی قابل حمل و نگهداری در صورت عدم استفاده باشد. دسته یکپارچه همچنین به عنوان سیم پیچ کابل عمل می کند تا سیم برق 35 فوتی را از آسیب و گره خوردن در امان نگه دارد. این دستگاه دارای یک بطری با اتصال سریع است تا بتوانید به سرعت صابون و آب را برای تمیز کردن مناطق بسیار کثیف مخلوط کنید. و فضای ذخیره سازی روی برد برای میله اسپری و نازل ها همه چیز را تا دفعه بعدی که نیاز دارید واشر فشار خود را روشن کنید با هم نگه می دارد.

289 دلار

اگر احتیاج داری…

اگر به یک واشر فشاری نیاز دارید که بتواند به هر کجا که می خواهید بروید، پاک کننده برق شارژی DeWalt 20V MAX بهترین انتخاب است. بدنه دستگاه تقریباً به اندازه یک دریل شارژی DeWalt است و به راحتی می توان آن را در کیف کار انداخت یا به دیوار کارگاه خود آویزان کرد. این دستگاه از باتری‌های 20 ولت MAX مانند سایر ابزارهای برقی بی‌سیم DeWalt استفاده می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران نگهداری از باتری‌های مخصوص واشر فشار باشید. با یک بار شارژ کامل، حدود 30 دقیقه کار خواهید داشت، که باید زمان زیادی برای انجام بیشتر کارهای نظافتی سبک باشد. این مدل می تواند مستقیماً به شیلنگ باغچه برای تامین آب ثابت متصل شود. و رده‌بندی 550 PSI و 1.0 GPM آن را برای کارهای سبک مانند شستن ماشین، پاک کردن زباله‌ها و کثیفی‌ها از پیاده‌رو یا شستشوی مبلمان در فضای باز عالی می‌کند. وزن این ابزار کمی کمتر از دو پوند است، بنابراین به اندازه کافی سبک وزن است تا در کارهای تمام روز از آن استفاده کنید. دسته ارگونومیک و پیکربندی ماشه نیز برای عملکرد راحت، فشار روی دست‌ها، مچ دست و ساعد شما را کاهش می‌دهد.

اونها می تونند … باشند. در حالی که واشرهای برقی تحت فشار همیشه کمی کمتر از همتایان گازسوز خود هستند، هنوز هم می‌توانید مدل‌های عالی از برندهایی مانند DeWalt، Craftsman و Greenworks را برای انجام انواع کارهای نظافتی پیدا کنید. واشرهای تحت فشار برقی سازگارتر با محیط زیست هستند و از باتری یا پریز دیواری برای برق استفاده می کنند تا سوخت، به این معنی که هیچ دود یا اگزوزی برای نگرانی وجود ندارد. مدل های برقی نیز نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند، مانند تعویض روغن و مدیریت دقیق سوخت. لازم نیست نگران مخلوط کردن یا ذخیره کردن سوخت برای تجهیزاتی باشید که ممکن است اغلب استفاده نکنید.

برای کارهای تمیز کردن سخت، DeWalt DXPW300E شما را با امتیاز PSI 3000 و سرعت جریان 4.0 گالن در دقیقه پوشش می دهد. شما قادر خواهید بود لکه های سرسخت بتونی و کثیفی های غلیظ شده یا حتی پنجره های طبقه دوم خانه خود را تمیز کنید. شیلنگ 50 فوتی با قطر 3/8 اینچ برای جریان صاف آب و مقاوم در برابر سایش برای محافظت در برابر سایش و پارگی روزمره در اثر استفاده زیاد. قاب فولادی جوش داده شده دارای یک رنگ پودری بادوام است که از زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند. لاستیک های 13 اینچی به راحتی قابل مانور هستند، بنابراین می توانید به راحتی واشر فشار را در هر کجا که نیاز به کار دارید جابجا کنید. این دستگاه دارای پنج نوک نازل اتصال سریع مختلف برای انجام انواع کارهای تمیز کردن و همچنین یک سوئیچ داخلی GFCI برای جلوگیری از اتصال کوتاه و آسیب‌های شوک الکتریکی است.

PSI: 1500 | GPM: 1.2 | طول شیلنگ: 25 فوت | طول سیم برق: N/A | وزن: 33 پوند | ابعاد: 17.24×16.4×14.6 اینچ | منبع انرژی: باتری 40 ولت

DeWalt DXPW3000E

1.2

طرفداران:

طرفداران:

2899 دلار

واشر فشار بی سیم DeWalt 20V MAX

صنعتگر CMEPW1700

هنگام خرید یک واشر فشار جدید، باید به رتبه PSI و سرعت جریان گالن در دقیقه توجه کنید. فشار و سرعت جریان با هم کار می کنند تا قدرت و آب کافی برای تمیز کردن یک سطح را فراهم کنند. مدل‌هایی با رتبه‌بندی PSI و GPM پایین‌تر، سبک در نظر گرفته می‌شوند، در حالی که مدل‌هایی که رتبه‌بندی بالاتری دارند، دارای برچسب متوسط ​​یا سنگین هستند. با تعداد زیادی مدل برای انتخاب، محدود کردن گزینه های شما ممکن است دشوار باشد. بنابراین برای کمک به شما در تصمیم گیری اینکه کدام واشر برقی برای کارگاه و بودجه شما مناسب است، فهرستی از پنج مدل بهترین مدل موجود برای خرید در حال حاضر را گردآوری کرده ام. من ویژگی‌ها و برچسب‌های قیمت آنها را تجزیه و تحلیل کردم تا به شما در پیدا کردن ماشین لباسشویی تحت فشار الکتریکی عالی کمک کنم.

PSI: 550 | GPM: 1.0 | طول شیلنگ: متغیر | طول سیم برق: N/A | وزن: 4.85 پوند | ابعاد: 6×11.3×22.75 اینچ | منبع انرژی: باتری 20 ولت

PSI

Greenworks Pro 2300 PSI

یک ماشین شستشوی فشار با باتری برای تمیز کردن کارهایی که سیم برق می‌تواند مانع ایجاد آن شود

2.3

صنعتگر CMEPW1700

معایب:

 • گران
 • سنگین
 • ممکن است در گاراژهای کوچک و انبارهای ابزار حجیم به نظر برسد

طرفداران:

 • برای کارهای نظافتی سنگین
 • فشار و دبی عالی
 • سوئیچ ایمنی داخلی
 • با دوام بالا

PSI: 1700 | GPM: 1.2 | طول شیلنگ: 20 فوت | طول سیم برق: 35 فوت | وزن: 17.6 پوند | ابعاد: 10.4×9.25×17.5 اینچ | منبع انرژی: پریز دیواری

550

1700

معایب:

 • گران
 • زمان کار با باتری محدود