5 بهترین میز بازی 2022


اگر یک گیمر مشتاق هستید، راه اندازی یک فضای اختصاصی برای لذت بردن از جدیدترین عنوان می تواند تجربه شما را ارتقا دهد، به خصوص اگر روی یک میز بازی درجه یک سرمایه گذاری می کنید.

برای غوطه ور شدن کامل خود، به خصوص در رایانه شخصی، به فضایی برای تنظیم لوازم جانبی، از جمله ماوس، صفحه کلید، قفسه هدست، بلندگوها و شاید چندین پایه مانیتور نیز نیاز دارید.

در حالی که اتاق بازی برای علاقه‌مندان و حرفه‌ای‌ها ایده‌آل است، اما برای اکثر افراد گزینه‌ای نیست – به خصوص اگر با خانواده و دوستانتان اجاره کنید یا زندگی کنید. با این حال، اگر روی یک میز بازی باکیفیت سرمایه گذاری کنید، یک گوشه کامل با مبلمان مناسب می تواند به همان خوبی کار کند.

در زیر، توصیه‌های ZDNET را برای بهترین میزهای بازی سال 2022 خواهید دید. چه یک دکل عظیم بخواهید یا فضای مناسبی را ذخیره کنید، می‌توانید انتخاب برتر متناسب با بودجه خود را بیابید.

امکانات: مکانیزم نشستن به ایستادن با مدیریت کابل استثنایی

Secretlab Magnus Pro بهترین میز بازی موجود در بازار است. اگر چه گران است، Magnus Pro یک خرید ارزشمند است اگر مایل به سرمایه گذاری در یک میز بازی محکم، سازگار با کابل و ارگونومیک هستید.

Magnus Pro بر روی میز فلزی Magnus قدیمی Secretlab با پیاده‌سازی پایه‌های نشسته به ایستاده، سیستم نور RGB یکپارچه و مدیریت استثنایی کابل ساخته شده است.

این میز محکم که از فلز ساخته شده، بسیار سنگین است، اما این بدان معناست که می تواند پیچیدگی های دستگاه بازی شخصی شما را کنترل کند. اگر یک میز بازی برای کنترل همه آنها وجود داشته باشد، آن Secretlab Magnus Pro است.

طرفداران:

 • فلز بادوام و با کیفیت
 • طبیعت مدولار امکان عملکرد را فراهم می کند
 • قابلیت نشستن به ایستادن

معایب:

 • قیمت 799 دلار (یا 949 دلار برای مدل XL)
 • فقط در رنگ مشکی موجود است
 • مونتاژ مشکل

امکانات: فضای زیاد و قفسه بندی

Ikea Fredde یک میز چند منظوره عالی هم برای کار و هم برای بازی است. Ikea به خاطر طیف وسیعی از مبلمان‌های بسته‌بندی مسطح شناخته شده است و وب‌سایت‌های بی‌شماری به شما نشان می‌دهند که چگونه اصول طراحی را «هک» کنید. در حالی که Fredde بدون شک اولیه است، ویژگی‌هایی دارد که مخصوصاً برای گیمرها مفید است، مانند قفسه‌های بیرون از کف برای برج، چاپگر و بلندگوهای شما.

این میز شامل یک ایستگاه کاری با ارتفاع متوسط ​​برای صفحه کلید شما (کامل با جا لیوانی و یک برش برای سیم)، یک قفسه دوم برای نمایشگرها و یک قفسه بالایی برای سایر موارد است. همچنین می‌توانید از ترانک برای نگه‌داشتن هدست خود استفاده کنید، در حالی که پانل‌های کناری نور مزاحم را دور نگه می‌دارند.

طرفداران:

 • محکم
 • چند کاره
 • فضای کافی برای کامپیوتر، چاپگر و لوازم جانبی

معایب:

 • جمع آوری مشکل است
 • فقط در رنگ سیاه و سفید موجود است
 • حس پلاستیکی

امکانات: L شکل

میز بازی 17 Stories Fortunato یک گزینه برگشت پذیر L شکل است که فضای اضافی ارزشمندی را برای قرار دادن دستگاه دوم در کنار رایانه شخصی برج اصلی در اختیار شما قرار می دهد. این میز که در طیف وسیعی از رنگ‌ها، اندازه‌ها و پرداخت‌ها موجود است، مناسب گیمرهایی است که به دنبال ظاهری تمیز و صنعتی با فضای محدود هستند.

طرفداران:

 • قفسه بندی برگشت پذیر
 • L شکل
 • رنگ ها و اندازه های مختلف

معایب:

 • نئوپان و چوب ساخته شده مواد اصلی هستند

امکانات: طراحی شایسته گیمرهای مدرن

میز بازی Arozzi Arena یک میز بازی مستطیل شکل با انحنای اندک است که برای علاقه مندان به بازی و حرفه ای ها به طور یکسان مناسب است. این میز که در ترکیب های رنگی مختلف موجود است، می تواند تا 176 پوند را تحمل کند و فضای زیادی را برای مانیتور، صفحه کلید، بلندگوها و سایر لوازم جانبی شما فراهم می کند. سطح قابل توجه با یک ماده میکروفیبر پوشانده شده است تا به ماوس شما میدان بازی بزرگی بدهد.

طرفداران:

 • طراحی مدرن
 • قابلیت قرار دادن سه مانیتور
 • رومیزی مقاوم در برابر آب

معایب:

 • طراحی رنگارنگ برای همه نیست
 • تا حدودی گران است

امکانات: طراحی برگشت پذیر

میز بازی برگشت پذیر Green Forest یک گزینه L شکل مناسب برای گیمرهای موجود در بازار برای یک میز گوشه مقرون به صرفه است. پنل‌های میز را مطابق با نیاز خود تغییر می‌دهید و حتی می‌توانید بیش از یک واحد بخرید تا فضای موجود را افزایش دهید و یک مرکز بازی U شکل ایجاد کنید.

طرفداران:

 • قیمت مناسب
 • رنگ های متنوع
 • چند منظوره برای کار و بازی

معایب:

 • مونتاژ موجود گران تر از میز است

Secretlab Magnus Pro انتخاب کارشناسان ما برای بهترین میز بازی است. با این حال، این در نهایت به فضایی که در اختیار دارید بستگی دارد و آیا مایلید برای جلسات طولانی بازی روی تجهیزات درجه یک سرمایه گذاری کنید. ما معتقدیم بسته به اولویت‌های شما در رابطه با ویژگی‌ها، ذخیره‌سازی و گزینه‌های قفسه‌بندی، نمی‌توانید با پنج انتخاب برتر ما اشتباه کنید.

میز بازی

قفسه ها؟

برای فضاهای کوچک مناسب است؟

قیمت

Secretlab Magnus Pro

آره

آره

799 دلار

ایکیا پیس

آره

آره

329 دلار

17 داستان

آره

آره

164 دلار

آروزی آرنا

خیر

خیر

369 دلار

جنگل سبز

خیر

آره

109 دلار

هنگام خرید یک میز بازی جدید، هدف آن را در نظر بگیرید. آیا از این میز فقط برای بازی استفاده می کنید یا از خانه هم کار می کنید؟ شما باید تصمیم بگیرید که چه قفسه هایی ممکن است نیاز داشته باشید، و اندازه گیری هایی را انجام دهید تا مطمئن شوید میز جدید متناسب با فضای موجود شما است.

این میز بازی را انتخاب کنید…

اگر می خواهید …

Secretlab Magnus Pro

یک میز بازی نشسته به ایستاده

ایکیا پیس

یک میز قابل تنظیم

17 داستان

یک میز L شکل برای فضای کوچک

آروزی آرنا

یک میز مدرن با حال و هوای گیمر

جنگل سبز

یک میز ساده و مقرون به صرفه

اندازه، دوام و ویژگی‌های اضافی مخصوص بازی را هنگام تجزیه و تحلیل میزهای بازی در نظر گرفتیم. ما راحتی و کاربردی بودن فضای ایستگاه کاری را برای استفاده از صفحه کلید و ماوس ارزیابی کردیم. در نهایت، ما به اجزای اضافی از جمله قفسه بندی، فضای بلندگوها، برج ها و لوازم جانبی اشاره کردیم.

به طور خلاصه بله. اکثر میزهای شیشه ای از شیشه سکوریت شده برای جلوگیری از ترک و خراش تولید می شوند. در نتیجه، این میزها می توانند وزن مناسبی را تحمل کنند.

این در نهایت به سازنده و سبک میز بستگی دارد، و باید دفترچه راهنما را بررسی کنید تا ببینید چقدر وزن می تواند با خیال راحت تحمل کند. به طور کلی، میزهای شیشه ای باید به اندازه کافی برای یک رایانه شخصی استاندارد ایمن باشند – و برای بوت کردن شیک – اما اگر گزینه کاملاً شیشه ای را انتخاب کنید، ممکن است قفسه های مفیدی را که روی میزهای غیر شیشه ای یا هیبریدی شیشه ای یافت می شوند از دست بدهید.

فراتر از نحوه بازاریابی، میزهای بازی اغلب با ویژگی هایی طراحی می شوند که گیمرها آن را جذاب می دانند. این می تواند شامل قفسه بندی اضافی، فضای اختصاصی برای رایانه شخصی برج، تمیز کردن کابل یا لوله هایی برای آویزان کردن هدست باشد.

حالا شما میز بازی خود را دارید، آیا ارزش سرمایه گذاری روی یک صندلی بازی را دارد؟ اگر زمان زیادی را پشت میز می گذرانید – چه برای کار و چه برای بازی – پاسخ مثبت است.

نشستن در یک صندلی سخت و ناراحت کننده برای مدت طولانی می تواند شما را سفت کند و منجر به مشکلات طولانی مدت ستون فقرات شود. صندلی های بازی برای راحتی برای حمایت از پشت شما طراحی شده اند، و نه تنها این – آنها می توانند به عنوان یک افزودنی شیک برای گوشه بازی شما نیز خدمت کنند.

در حین تجزیه و تحلیل بهترین محصولات موجود در بازار، به خاطر داشتیم که همه افراد فضایی برای یک اتاق بازی اختصاصی ندارند. فراتر از ترجیحات شخصی و فضای موجود، در تجهیزات بازی و سبک های بازی نیز تفاوت هایی وجود دارد.

در نتیجه، ما چند گزینه دیگر را فهرست کرده ایم که ارزش بررسی دارند:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-office/best-gaming-desk/#ftag=RSSbaffb68