5 بهترین معاملات لوازم خانگی روز کارگر 2022

این شامل طیف وسیعی از لوازم خانگی می‌شود که می‌توانید از اقلام ارزان‌قیمت، بلیت‌های بالا از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، ظروف آشپزخانه، جاروبرقی، و محصولات فضای باز از جمله باربیکیو و منقل استفاده کنید.

چیز بسیار خوبی که پیش از روز کارگر پیدا کردیم مربوط به iRobot Roomba i3+ EVO است. در Target، جاروبرقی ربات در حال حاضر با 150 دلار تخفیف از برچسب قیمت استاندارد 549 دلار، با قیمت 399 دلار به فروش می رسد.

روز کارگر در 5 سپتامبر برگزار می شود، اما قبل از این رویداد، ما بهترین معاملات لوازم خانگی را که به صورت آنلاین موجود است جمع آوری کرده ایم. انتخاب های برتر ما را در زیر بررسی کنید.

تاریخ هر سال به دلیل تقویم تغییر می کند. با این حال، در سال 2022، روز کارگر در 5 سپتامبر برگزار می شود.

مسلما این بزرگترین تخفیفی نیست که تا به حال دیده ایم، اما تخفیف در جارو برقی طناب دار Shark Rocket Pro هنوز هم ارزش تامل دارد.

کباب پز داخلی Ninja Foodi 4-in-1 نیز پیش از روز کارگر به فروش می رسد. در استفاده مداوم در آشپزخانه خودم، این دستگاه آشپزخانه هوشمند، حدس و گمان را از پختن گوشت و سبزیجات حذف می‌کند و دارای چهار عملکرد مفید – کباب‌پز، سرخ‌کن هوا، کباب‌پز، و قابلیت پخت – برای پختن همه چیز از استیک گرفته تا مرغ بریان است.

واشر درب جلو با قیمت 799 دلار موجود است که بر اساس قیمت معمول 1124 دلاری دستگاه، 325 دلار صرفه جویی می کند.

با 20 دلار تخفیف، 149 دلاری Shark Rocket Pro یک وسیله سیم دار مناسب برای تمیز کردن خانه خانوادگی شما است، مکش عمیق و چراغ های دستی تمیز، جداشدنی و LED را برای تشخیص مناطقی که از دست داده اید ارائه می دهد.

iRobot Roomba i3+ EVO یک جاروبرقی متصل به Wi-Fi و خود تخلیه است که می تواند از طریق تلفن هوشمند یا دستیار صوتی شما کنترل شود. برنامه‌ریزی کنید، انتخاب کنید که ربات چه زمانی کف‌های شما را برای شما تمیز می‌کند و از فناوری نقشه‌برداری آن که برای یادگیری خانه‌تان استفاده می‌شود، استفاده کنید. با گذشت زمان، ربات مناطقی را که تمایل به کثیف شدن دارند را شناسایی کرده و به آنها توجه ویژه ای خواهد کرد.

روز کارگر که در اولین دوشنبه سپتامبر هر سال برگزار می شود، یک تعطیلات ایالات متحده است که توسط دولت فدرال تعیین می شود طراحی شده برای تجلیل از «دستاوردهای اجتماعی و اقتصادی کارگران آمریکایی». احکامی برای اولین بار در اواخر دهه 1800 تصویب شد تا این تاریخ به عنوان یک تعطیلات ملی تضمین شود.

59
والمارت

  • قیمت فعلی: 149 دلار
  • قیمت اصلی: 169 دلار
57
Wayfair

  • قیمت فعلی: 607 دلار
  • قیمت اصلی: 759 دلار

دود کننده گلوله Pit Boss Sportsman 820 در حال حاضر با قیمت 607 دلار عرضه می شود که بیش از 150 دلار صرفه جویی می کند.

چند هفته دیگر به تعطیلات باقی مانده است که به طور رسمی در 5 سپتامبر برگزار می شود. با این حال، پیش از جشن، می توانیم انتظار داشته باشیم که فروشندگانی از Best Buy گرفته تا Target را در زمینه فناوری، محصولات خانگی و موارد دیگر ارائه دهند.

56
هدف

  • قیمت فعلی: 399 دلار
  • قیمت اصلی: 549 دلار

سامسونگ ویژگی شماره گیری هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی را برای یادگیری و به خاطر سپردن چرخه های دلخواه، اتصال تلفن همراه و عملکرد شستشوی سریع برای مدیریت بار کامل در کمتر از نیم ساعت در نظر گرفته است.

58
گتی | بهترین خرید

  • قیمت فعلی: 799 دلار
  • قیمت اصلی: 1124 دلار

پیشنهادی که علاقه مندان به باربیکیو از دست نمی دهند، 20 درصد تخفیف برای سیگارکش گلوله Pit Boss Sportsman 820 دارد. اگر آماده هستید که بازی خود را تقویت کنید و فراتر از آشپزی مستقیم و روی شعله بروید، Sportsman 820 فضای کافی برای پختن دنده های متعدد، مرغ، شانه خوک و موارد دیگر را ارائه می دهد و به جای گاز یا زغال از گلوله های چوبی استفاده می کند. می توانید از پروب های استاندارد برای نظارت بر آشپز خود استفاده کنید یا آنها را به کنترل دیجیتال داخلی متصل کنید.

55
والمارت

  • قیمت فعلی: 137 دلار
  • قیمت اصلی: 199 دلار

این ابزار مفید در حال حاضر با قیمت 137 دلار به فروش می رسد و بیش از 60 دلار صرفه جویی می کند.

روز پرایم آمازون بوده و رفته است، اما چه این فروش را از دست داده باشید و چه عضو اصلی نباشید، روز کارگر فرصت دیگری برای چنگ زدن به یک معامله در طول ماه های تابستان است.

یک معامله لوازم خانگی مناسب برای خانوارهای بزرگ برای این ماشین لباسشویی سامسونگ است، یک ماشین بزرگ — و هوشمند — با 4.5 مس. فوت ظرفیت

در آستانه روز کارگر در ماه سپتامبر، خرده فروشان ایالات متحده طیف وسیعی از معاملات را در مورد محصولات متنوعی ارائه می دهند. در حالی که هر معامله ای درب خانه نیست، ما فروش های دیگری را نیز در روز کارگر در سال 2022 پیدا کرده ایم که باید در نظر بگیریم:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/best-labor-day-appliance-deals/#ftag=RSSbaffb68