5 بهترین مسواک برقی سال 2022


انتخاب بهترین مسواک برقی برای نیازهای شما تا حدودی ذهنی است، اما عواملی وجود دارد که تقریباً برای همه مفید است. مسواک‌هایی که استفاده از آن آسان است، به خوبی شارژ می‌شود یا باتری طولانی‌مدت دارد، و مجهز به ویژگی‌های مناسبی مانند سرعت‌های متغیر است، می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین دندان‌ها را بدون ناراحتی تمیز کنید.

علاوه بر این، برای کسانی از ما که می‌خواهیم بهداشت دهان خود را بهبود ببخشیم، مسواک‌های هوشمند جدید می‌توانند به شما کمک کنند تا با استفاده از راهنمایی‌های یک برنامه تلفن هوشمند که به مسواک شما متصل است، در مدت زمان مناسب‌تر مسواک بزنید.

در حالی که فناوری صوتی نتایج فوق‌العاده‌ای ایجاد کرده است، و برخی افراد آن را ترجیح می‌دهند، نشانه‌های بسیار قوی وجود دارد که نشان می‌دهد می‌توانید با یک برس چرخشی/نوسانی طراحی شده به طور موثر مسواک بزنید. در مورد ما، جایزه بهترین برس به یک Oral-B Pro 1000 سبک قدیمی‌تر با سر برس چرخشی، نوسانی و ضربان دار با فرکانس کندتر تعلق گرفت. این تا حدی به دلیل قابلیت اطمینان کلی در بررسی های محصول و تا حدی به دلیل در دسترس بودن گسترده سر برس های مارک دار و غیر مارک است، که این برس را به یک برس ارزان برای استفاده برای مدت طولانی تبدیل می کند.

همانطور که گفته شد، بهترین مسواک برقی ممکن است بر اساس ترجیح شخصی شما متفاوت باشد. توجه داشته باشید که در حالی که هر دو سر برس Sonicare و Oral-B در دسترس هستند، هر دو دارای سر برس هایی هستند که با یکدیگر سازگار نیستند. بنابراین مطمئن شوید که برس مخصوص شما به عنوان سازگار در بسته بندی سر برس ذکر شده است.

مسواک برقی

قیمت

ایستگاه شارژ

نوع متحرک

در دسترس بودن سر برس

Oral-B Pro 1000

50 دلار

آره

چرخشی/نوسانی

آره

کلگیت هوم

70 دلار

آره

سونیک

خیر

شوخی

35 دلار

خیر

سونیک

خیر

Sonicare 4100 ProtectiveClean

50 دلار

آره

سونیک

آره

Brightline Sonic

30 دلار

آره

سونیک

خیر

اگر به دنبال انتخاب یک مسواک برقی با قیمت متوسط ​​با ویژگی‌های قوی مانند تایمر پالس هستید که باعث می‌شود مسواک خود را در اطراف دهان خود حرکت دهید و عمر باتری قوی داشته باشید، در مورد پنج گزینه برتر ما نمی‌توانید اشتباه کنید. با این حال، اگر برند و مدل خود را بر اساس اولویت های خود بر اساس نمودار زیر انتخاب کنید، ممکن است تجربه بهتری از مسواک زدن داشته باشید.

این مسواک برقی را انتخاب کنید…

اگر می خواهید…

Oral-B Pro 1000

قیمت مناسب و ویژگی های کلیدی برای تمیز کردن دندان ها

کلگیت هوم

سفرهای مکرر یا بازی کردن مسواک زدن خود

شوخی

استفاده آسان، مقرون به صرفه بودن، و اشتراک سر برس

Sonicare 4100 ProtectiveClean

ویژگی های هوشمند سطح بالا بدون قیمت هوشمند رده بالا

Brightline Sonic

حالت های متغیر در کنار قابلیت اطمینان در سایر ویژگی ها

برای هر مسواک که در نظر گرفتیم، ترکیبی از مشخصات و نظرات محصول را بررسی کردیم. به عنوان مثال، مسواک‌های کوچک‌تر و سبک‌تر قابل حمل‌تر هستند و برای طیف گسترده‌ای از افراد راحت‌تر در دست دارند، بنابراین ما این موضوع را در هنگام انتخاب برس در نظر گرفتیم و مشخصات محصول نیز به ما کمک کرد تا بفهمیم چه نوع باتری‌هایی مورد نیاز است یا یک ایستگاه شارژ. یا مورد گنجانده شد.

اینکه آیا یک برس با انواع مختلفی از سر برس ها عرضه می شود یا با سر برس های موجود سازگاری متقابل دارد نیز عاملی در مقرون به صرفه بودن است. ما برای یافتن بهترین گزینه‌هایی که در متداول‌ترین محدوده قیمت، 25 تا 75 دلار بودند، به جای تمرکز بر برس‌هایی که دارای ویژگی‌های کوهستانی بودند، اما صدها دلار قیمت داشتند، کار کردیم.

ما از بررسی‌های محصولات مشتریان برای شناسایی محصولاتی استفاده کردیم که به مردم کمک می‌کردند دندان‌هایشان را بسیار تمیز می‌کردند، استفاده از آنها راحت بود، چراغ‌های آزاردهنده یا صدای وزوز بیش از حد بلند نداشتند، شهرت زیادی داشتند و همانطور که انتظار می‌رفت شارژ داشتند.

به طور کلی، یک مسواک برقی به سادگی دارای نوعی نوسان، ارتعاش یا حرکت است که توسط الکتریسیته ایجاد می شود تا پلاک بیشتری را از دندان ها در طول مسواک زدن پاک کند. یک مسواک هوشمند می‌تواند ویژگی‌های مختلفی داشته باشد، اما یکی از رایج‌ترین موارد در مسواک‌های مدرن این است که مسواک را با برنامه‌ای در گوشی خود ادغام کنید که به شما کمک می‌کند به طور موثر مسواک بزنید، مسواک زدن خود را ردیابی کنید، یا از مسواک خود برای بهداشت دهان و دندان بهتر استفاده کنید. .

فناوری باتری قوی‌تر، مواد بادوام‌تر و ادغام با یک برنامه تلفن هوشمند که میزان تمیز کردن دندان‌های شما را ارزیابی می‌کند، همگی باعث افزایش قیمت یک مسواک می‌شوند. در حالی که هدف ما بیشتر مسواک های متوسط ​​یا ارزان قیمت بود، بسیاری از مسواک های سطح بالاتر ممکن است ویژگی های دیگری نیز داشته باشند، مانند یک نخ دندان در مورد Waterpik Sonic-Fusion 2.0.

در حالی که بهترین انتخاب کلی ما، Oral-B Pro 1000، می تواند برای دندان های حساس استفاده شود، Oral-B همچنین دارای یک محصول خاص برای دندان های حساس است. مسواک برقی Oral-B Gum and Sensitive Care. برس‌هایی مانند Brightline Sonic نیز دارای شدت قابل تنظیم هستند و این ویژگی می‌تواند برای افرادی که مسواک‌های تک سرعته را بیش از حد شدید می‌دانند مفید باشد.

انواع مسواک های برقی دیگر از برندهای اصلی Oral-B و Sonicare با قیمت پایین تر و بالاتر وجود دارد. در اینجا لیست کوتاهی از مسواک های برقی دیگر وجود دارد که فکر می کردم انتخاب های خوبی هستند:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/kitchen-household/best-electric-toothbrush/#ftag=RSSbaffb68