5 بهترین مانیتور منحنی 2022


مانیتورهای خمیده اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. یک مانیتور منحنی نه تنها منطقه دید بیشتری را فراهم می کند، بلکه می تواند سلامت شما را نیز بهبود بخشد. در واقع ResearchGate گزارش ها یک مطالعه دانشکده پزشکی هاروارد نشان داد که مانیتورهای منحنی در کاهش خستگی چشم و تاری دید و بهبود تمرکز در مقایسه با مانیتورهای معمولی بهتر هستند.

اگر زمان زیادی را روی رایانه می‌گذرانید – چه برای کار یا بازی – به یکی از این انتخاب‌های برتر برای نمایشگرهای منحنی تغییر دهید.

Dell Alienware 34 QD-OLED AW3423DW بهترین مانیتور منحنی با رنگ های خارق العاده و تصاویر برجسته است. با این حال، اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید، در اینجا مروری بر بهترین مانیتورهای منحنی است.

بهترین مانیتور منحنی

هزینه

اندازه صفحه نمایش

انحنا

Dell Alienware 34 QD-OLED AW3423DW

1299.99 دلار

34.18 اینچ

1800 R

مانیتور منحنی حرفه ای ایسوس ProArt PA34VC

999.00 دلار

34.1 اینچ

1900R

LG UltraGear 34GP950G-B

796.99 دلار

34″

1900R

MSI Optix MAG342CQRV

350.00 دلار

34″

1500 R

Samsung Odyssey G9 Neo

1799.99 دلار

49″

1000 R

برای کمک به شما در یافتن بهترین مانیتور منحنی، ما پیشنهادات تخصصی خود را برای کمک به تسهیل فرآیند تصمیم گیری ارائه می دهیم.

این مانیتور منحنی را انتخاب کنید…

اگر می خواهید …

Dell Alienware 34 QD-OLED (AW3423DW

عملکرد قابل اعتماد با قیمت مناسب

مانیتور منحنی حرفه ای ایسوس ProArt PA34VC

مانیتوری که ارزش حرفه ای ها را دارد

LG UltraGear 34GP950G-B

صفحه نمایش بسیار عریض با قیمت بسیار پایین

MSI Optix MAG342CQRV

مانیتوری که شایسته گیمرهاست

Samsung Odyssey G9 Neo G9

کمی بیشتر برای خرج کردن

برای یافتن بهترین مانیتورهای منحنی، چندین فاکتور از جمله این موارد را تجزیه و تحلیل کردیم.

  • انحنا: مقدار منحنی روی مانیتور می تواند نه تنها به تعیین کیفیت مشاهده کمک کند، بلکه بر مواردی مانند خستگی چشم نیز تأثیر می گذارد.
  • مشخصات: برخی از مشخصات می توانند کیفیت یک مانیتور را از مانیتور دیگر متمایز کنند. ما رزولوشن و نرخ رفرش را بررسی کردیم تا مشخص کنیم چه نوع کیفیت تصویری از هر مانیتور دریافت خواهید کرد.
  • اندازه صفحه نمایش: اندازه صفحه نمایش مهم است زیرا باعث می شود تصاویر برای دید محیطی شما مناسب تر باشند.
  • هزینه: قیمت تقریبا همیشه یک نگرانی است، بنابراین ما به مانیتورهای منحنی نگاه می کنیم که متناسب با بودجه های مختلف هستند.

قبل از اینکه به یک مانیتور متعهد شوید، حتماً مشخصات فنی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که محصول واقعاً برای شما مناسب است.

یک مانیتور منحنی می تواند فشار چشم را کاهش دهد و دید را هنگام کار، مرور یا بازی بهبود بخشد. همچنین تجربه لذت‌بخش‌تری را ایجاد می‌کند، زیرا منحنی مانیتور توانایی مشاهده را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

قیمت یک مانیتور منحنی بسته به اندازه و ویژگی‌هایی که انتخاب می‌کنید می‌تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، بهترین مانیتورهای منحنی قیمتی از حدود 350 دلار تا 1800 دلار دارند و گزینه هایی را برای چندین بودجه مختلف ارائه می دهند. قبل از اینکه بهترین مانیتور را انتخاب کنید، مطمئن شوید که گزینه های خود را برای بهترین مانیتور منحنی مطابق با نیازهای خود مقایسه کنید.

مانند بودجه، انحنای مانیتور منحنی نیز می تواند کمی متفاوت باشد. بهترین مانیتورهای منحنی از 1000R تا 1900R متغیر هستند که طیف وسیعی از زوایای را برای مطابقت بهتر با نیازهای شخصی شما ارائه می دهند. هرچه این عدد کمتر باشد، منحنی بزرگتر است.

در جستجوی ما برای بهترین مانیتورهای منحنی جایگزین، این گزینه‌ها را نیز یافتیم که ممکن است شایسته نگاه کردن باشند.

برای تکمیل فضای اداری خود، انتخاب های متخصص ما را برای بهترین کامپیوترها، بهترین میزها و بهترین کامپیوترهای همه کاره بررسی کنید!


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-office/best-curved-monitor/#ftag=RSSbaffb68