5 بهترین لپ تاپ ارزان 2022

از آنجایی که قیمت در اینجا ثابت است — 350 دلار یا کمتر — این یک متغیر عظیم را حذف می کند و زمینه را به طور چشمگیری کاهش می دهد. اما این بدان معنا نیست که شما هیچ انتخابی ندارید.

HP 14

یک لپ تاپ مقرون به صرفه با صفحه نمایش 1080p

اولین تصمیمی که باید بگیرید این است که آیا یک دستگاه ویندوز می خواهید یا یک کروم بوک دارای ChromeOS (می توانید مک بوک های این دسته قیمت را فراموش کنید). هر دو سیستم عامل نقاط قوت خود را دارند: ویندوز این تداوم را از تجربه دسکتاپ ارائه می دهد، در حالی که ChromeOS سطحی از سادگی را ارائه می دهد. بنابراین این انتخابی است که باید بر اساس میزان استفاده پیش بینی شده خود انجام دهید.

یک لپ تاپ مقرون به صرفه برای کاربران کروم

این می تواند به معنای انتخاب های سخت باشد، به خصوص در شرایط فعلی که گزینه ها محدودتر هستند.

بعدی اولویت بندی آنچه از سخت افزار می خواهید است. قیمت 350 دلاری قرار نیست همه چیز را برای شما بخرد، بنابراین باید تمرکز خود را انتخاب کنید. آیا این صفحه نمایش بزرگ، فضای ذخیره سازی بیشتر یا رم بیشتر خواهد بود؟

برخی از این سیستم ها ویندوز 10 اس را اجرا می کنند که نسخه ای از ویندوز 10 است که فقط می تواند برنامه ها را از فروشگاه برنامه ویندوز اجرا کند. این هم مزایا دارد (افزایش امنیت و قابلیت اطمینان) و هم معایب (انتخاب کمتر)، بنابراین اگر قصد دارید این مسیر را طی کنید، این را در نظر داشته باشید.

اگر احتیاج داری…

این لپ تاپ را انتخاب کنید …

Lenovo IdeaPad 1

Dell Chromebook 3100 Education

لپ تاپ ارزانی که همچنان صدایی با کیفیت ارائه می دهد

Samsung Chromebook 4+

Lenovo Chromebook C340-11

یک لپ تاپ مقرون به صرفه و خوش گرد برای استفاده روزمره

یک لپ تاپ ارزان قیمت 2 در 1


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-cheap-laptop/#ftag=RSSbaffb68