5 بهترین فانوس خورشیدی سال 2022

حتی اگر طرفدار فانوس بادی نباشید، مقاومت در برابر Packlite Luminaid سخت است. در حالی که مکعب شش اینچی 8.5 اونس وزن دارد – بزرگ‌تر و سنگین‌تر از لوسی – لامپ‌های LED قدرتمند 150 لومن آن می‌توانند حداقل 42 ساعت کار را در حالت کم با چهار حالت روشنایی دیگر ارائه دهند. به همین دلیل است که بازخوردهای تحسین برانگیزی از کوله‌پشتیانی دریافت می‌کند که همیشه نگران عمر باتری هستند.

مشخصات فنی: روشنایی: 150 لومن | زمان اجرا: 45-50 ساعت | وزن: 8.5 اونس | ابعاد: 6 اینچ مکعب، تاشو تا 1 اینچ | امکانات: ضد گرد و غبار، ضد آب، 100% بدون پی وی سی

همچنین ضد گرد و غبار و ضد آب تا یک متر است که آن را برای سفرهای قایق رانی و کمپینگ در هوای بارانی ایده آل می کند. سایر ویژگی های برنده شامل نشانگر باتری، بند قابل تنظیم برای آویزان کردن راحت و مواد سخت به لطف TPU سنگین (پلی اورتان ترموپلاستیک) است.

Packlite حدود هشت سال پیش برنده هر پنج پیشنهاد در Star Tank شبکه ABC شد و به سرعت اولین سرمایه خود را از میلیاردر مارک کوبان به دست آورد. با این حال، با قیمت برچسب 50 دلاری، ممکن است مجبور باشد کمی بیشتر کار کند تا طرفداران Luci Pro Outdoor 2.0 را بی‌خبر کند.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/yard-outdoors/best-solar-lantern/#ftag=RSSbaffb68با وجود اندازه اش، Packlite هنگام فرو ریختن به طرز شگفت انگیزی صاف است – تقریباً به اندازه یک کتاب کوچک – بنابراین می توان آن را به راحتی در یک کوله پشتی قرار داد یا در یک دریچه بیرونی قرار داد. با این حال، قابل ستایش ترین ویژگی Packlite توانایی آن در شارژ دستگاه های دیگر از طریق پورت های USB است، بنابراین چراغ جلو و ساعت شما نیز با باتری تمام نمی شوند.

گذشته از این، این فانوس دارای یک پیشینه جذاب است. این فانوس خورشیدی که توسط دانشجویان معماری آندریا سرشتا و آنا استورک طراحی شده است – که شباهت عجیبی به منشا Solarpuff خورشیدی دارد – در پاسخ به زلزله ویرانگری که سال ها پیش هائیتی را لرزاند ساخته شد و این شرکت به همکاری با آژانس های بشردوستانه ادامه می دهد.