5 بهترین شارژر EV خانگی در سال 2022

برای استفاده از توان کامل آن به یک مدار 40 آمپری نیاز دارید، اگرچه می‌توانید آن را برای نرخ شارژ کمتر نیز پیکربندی کنید. اتصال Wi-Fi وجود ندارد و برای قفل ایمنی در فضای باز هزینه اضافی پرداخت خواهید کرد. با این حال، به جای J1772 استاندارد، گزینه یک پلاگین اختصاصی تسلا را ارائه می دهد. و اگر از خانواده دو خودروی برقی هستید، Grizzl-E Duo را در نظر بگیرید که دارای دو کابل 24 فوتی برای شارژ همزمان است.

معایب:

 • Wi-Fi برای شارژ مورد نیاز است

معایب:

امکانات: 40 آمپر | کابل 24 فوت | محفظه ضد آب و هوا

40 آمپر

از برنامه تلفن همراه، می‌توانید جلسات شارژ محلی را مدیریت کنید، یادآوری‌ها را تنظیم کنید و برای زمان‌های غیر اوج بار شارژ را برنامه‌ریزی کنید. پشتیبانی الکسا داخلی است، اما پشتیبانی Google Assistant همچنان به عنوان «در حال توسعه» فهرست شده است.

همه شارژرهایی که برای این راهنما انتخاب کردیم برای بازار ایالات متحده طراحی شده اند و برای نصب در خانه ای که مدار 240 ولت در دسترس است مناسب هستند. هر یک شامل یک کانکتور J1772 است که با تمام خودروهای الکتریکی فعلی سازگار است (مدل های تسلا از آداپتور استفاده می کنند).

بسیاری از خریدهای EV در ایالات متحده واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی فدرال به میزان 7500 دلار هستند. (با عرض پوزش، صاحبان تسلا و جنرال موتورز، شما واجد شرایط نیستید.) اما شارژرهای خانگی نیز واجد شرایط برخی معافیت های مالیاتی سالم هستند. شما می توانید اعتبار مالیاتی فدرال تا سقف 30٪ از هزینه شارژر، حداکثر تا 1000 دلار را مطالبه کنید. علاوه بر این، ایالت و شرکت برق شما ممکن است اعتبارات بیشتری ارائه دهند. برای بررسی پس انداز احتمالی خود، این را امتحان کنید جستجوگر انگیزه تعاملی.

اگر می خواهید …

Grizzl-E Classic

یک شارژر EV خانگی که فوق العاده همه کاره است.

انتخاب بسیار بهتر شارژر سطح 2 است که به مدار 240 ولت نیاز دارد. بسته به قابلیت‌های خودرو و جریان خروجی شارژر سطح 2، می‌توانید به ازای هر ساعت شارژ، 30 تا 60 مایل برد اضافه کنید. شارژر سطح 2 لازم نیست گران باشد و سخت ترین قسمت نصب معمولاً شامل پرداخت هزینه به یک برقکار برای سیم کشی مدار 240 ولت برای آن است.

24 فوت

32 آمپر

649 دلار

Grizzl-E Classic

مهمترین ویژگی شارژر سطح 2 سازگاری با قابلیت شارژ وسیله نقلیه شماست. این نه تنها شامل دوشاخه انتهای کابل شارژ می شود، بلکه میزان برقی را که خودروی الکتریکی شما می تواند بپذیرد نیز شامل می شود. به عنوان مثال، بسیاری از PHEV ها با سرعت بسیار پایین شارژ می شوند، بنابراین هزینه اضافی برای شارژر پرقدرت باعث هدر رفتن پول می شود.

قیمت

یک شارژر برقی خانگی بدون حاشیه.

اگر گاراژ خصوصی یا فضای امن دیگری برای نصب شارژر خود نداشته باشید، شارژ EV خود پیچیده تر می شود. اگر در یک ساختمان آپارتمانی یا آپارتمانی با پارکینگ مشترک زندگی کنید و راهی برای دسترسی به کنتور برق شخصی خود نداشته باشید، عوارض به طور تصاعدی افزایش می یابد. برای چنین شرایطی، بهترین گزینه این است که از مدیریت آپارتمان یا HOA خود درخواست کنید شارژرهای مشترکی نصب کنند که می توانند با استفاده از یک برنامه صورتحساب را دریافت کنند. ChargePoint گزینه های خوبی دارد و حتی دارد نمونه نامه ها می توانید برای تسریع روند کار به مدیران شکاک خود یا هیئت مدیره آپارتمان ارسال کنید.

اگر نام ChargePoint آشنا به نظر می رسد، جای تعجب نیست. ChargePoint یک شبکه سراسری از ایستگاه‌های شارژ عمومی (رایگان و پولی) را مدیریت می‌کند که به آسانی از طریق برنامه کاربردی این شرکت در دسترس هستند، و در نظر دارد طی دهه آینده یک میلیارد دلار برای اضافه کردن ایستگاه‌های شارژ در سراسر ایالات متحده هزینه کند. جای تعجب نیست که این شرکت از این نام در یک محصول شارژ خانگی استفاده کرده است.

طرفداران:

 • گزینه ارزان قیمت
 • ساده در نصب و اجرا
 • بازیابی قطع برق

459 دلار

ما شارژر ChargePoint Home Flex EV را به عنوان برترین انتخاب خود بر اساس قیمت، قابلیت شارژ و ویژگی‌های خاص انتخاب کردیم.

خط شارژرهای خانگی JuiceBox که توسط شرکت انرژی جهانی Enel X طراحی و ساخته شده است، در سه اندازه عرضه می شوند. JuiceBox 40 میان رده همه کاره ترین و محبوب ترین است و می تواند به هر مدار استاندارد 240 ولتی وصل شود یا سیم کشی شود. هر سه مدل را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که چندین وسیله نقلیه را به طور همزمان در یک مدار واحد شارژ کند.

Electrify HomeStation

طراحی سخت افزاری ساده و شیک است، با روکش مشکی براق که با نور LED سبز برجسته شده است. کابل 24 فوتی باید اکثر نیازها را برآورده کند و دمای کار از -22F تا 122F سوزاننده درجه بندی می شود. مگر اینکه در بین المللی فالز یا دره مرگ زندگی کنید، این پارامترها باید کار کنند.

459 دلار

25 فوت

50 آمپر

همچنین: انتخاب ماشین برقی مناسب: چرا تسلا نمی‌خرم؟

طرفداران:

 • شارژ تا 7 برابر سریعتر
 • واجد شرایط تخفیف اعتبار مالیاتی است

JuiceBox 40

ممکن است وسوسه انگیز باشد که از هزینه و دردسر نصب شارژر برای خودروی برقی جدید خود در خانه صرف نظر کنید، اما در درازمدت از این کار جلوتر خواهید آمد. نه تنها راحت تر است که ماشین خود را در طول شب به برق بزنید و هر روز با باتری پر از خواب بیدار شوید، بلکه مقرون به صرفه تر است.

در اینجا چند گزینه برای بررسی نیز وجود دارد:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/energy/best-home-ev-charger/#ftag=RSSbaffb68

25 فوت

معایب:

 • نصب سیم سخت توسط یک متخصص مورد نیاز است

40 آمپر

به عنوان مثال، متوسط ​​نرخ برق من 0.18 دلار به ازای هر کیلووات ساعت در خانه است. آخرین باری که از یکی از سوپر شارژرهای تسلا استفاده کردم، 0.39 دلار به ازای هر کیلووات ساعت پرداخت کردم. این تقریبا دو برابر هزینه است، که مقرون به صرفه تر از گاز است، اما هنوز هم بسیار بیشتر از هزینه ای است که من در خانه می پردازم.

در 32 آمپر، این شارژر باید استاندارد “به اندازه کافی خوب” را برای اکثر دارندگان خودروهای برقی داشته باشد، با قیمت پایین تر این معامله را مهر و موم می کند. اگر روی شارژ سریع در یک یا دو ساعت حساب کنید، این خروجی پایین‌تر ممکن است مشکل ساز باشد، اما تفاوت در مقایسه با یک شارژر 40 یا 50 آمپری، اگر به طور معمول یک شبه شارژ کنید، قابل توجه نیست.

بسته سخت افزاری زیبا است و برای نصب و راه اندازی در محیط های داخلی یا خارجی در آب و هوای چالش برانگیز ساخته شده است. همچنین از نظر قابلیت استفاده، با یک کابل 25 فوتی که حتی در مکان هایی که مدار 240 ولتی موجود در آن قرار ندارد، به خوبی کار می کند. یک قفسه داخلی فضای ذخیره‌سازی کابل را مرتب می‌کند و یک پایه قفل نصب را ایمن می‌کند.

معایب:

 • خروجی به اندازه گزینه های دیگر قوی نیست
 • فاقد ویژگی های خاص

طرفداران:

 • ویژگی های شارژ هوشمند مانند کنترل دسترسی از راه دور، راه اندازی/توقف از راه دور، اعلان ها/یادآوری ها، شارژ برنامه ریزی شده و موارد دیگر
 • 3 سال گارانتی
 • روش های مختلف نصب

24 فوت

آمپر

طرفداران:

 • از یک برند معروف می آید
 • اپلیکیشن همراه با کاربری آسان
 • سازگار با اکثر خودروهای برقی

40 آمپر

725 دلار

JuiceBox 40

23 فوت

پلک زدن HQ 150

یک شارژر برقی خانگی مقرون به صرفه.

امکانات: 50 آمپر | گارانتی 3 ساله | کابل 23 فوت

معایب:

 • برخی از مشکلات مربوط به اتصال Wi-Fi

Electrify HomeStation

ChargePoint Home Flex EV

برنامه ChargePoint به شما امکان می دهد تمام جلسات شارژ خود را در خانه و در جاده پیگیری کنید. برای استفاده خانگی، می‌توانید زمان‌بندی‌هایی را تنظیم کنید تا در زمانی که نرخ‌ها ارزان‌تر هستند، شارژ شوند. این برنامه با کنترل صوتی الکسا سازگار است.

در حالی که هر یک از این شارژرهای برقی خانگی گزینه‌های عالی هستند، اما در نهایت به نحوه نصب شارژر، نوع برق مورد نیاز و قیمتی که می‌خواهید خرج کنید بستگی دارد.

یک شارژر برقی خانگی با ظاهری شیک.

پلک زدن HQ 150

هیچ پاسخ یکسانی برای این سوال وجود ندارد. سیم‌کشی برق خانه شما تعیین می‌کند که چقدر مدار قدرتمندی را می‌توانید برای شارژ EV در دسترس قرار دهید، و خود خودروی شما محدودیتی برای پذیرش انرژی دارد. قبل از خرید شارژر، منطقی است که با یک برقکار محلی صحبت کنید که می تواند مدارهای موجود شما را ارزیابی کند، آن را با خودروی برقی شما مطابقت دهد و توصیه کند که چه مشخصاتی را باید جستجو کنید.

مطمئناً، زمانی که در خارج از منزل هستید یا در سفرهای جاده‌ای هستید، از ایستگاه‌های شارژ عمومی استفاده می‌کنید، اما تجربه داشتن یک وسیله نقلیه الکتریکی (EV) زمانی بهبود می‌یابد که بتوانید طبق برنامه خود شارژ کنید، بدون اینکه نگران پیدا کردن مکانی باشید. برای وصل کردن ماشین در حال حرکت پس از اتمام شارژ. یک شارژر شخصی همچنین به شما امکان می دهد از بهترین نرخ های برق بهره مند شوید، به خصوص اگر دستگاه برقی شما نرخ های کمتری را در ساعات کم بار شارژ می کند.

اکثر خودروهای برقی دارای کابلی هستند که به شما امکان می دهد برای شارژ سطح 1 به یک پریز برق خانگی استاندارد وصل کنید. در ایالات متحده، این به معنای یک مدار 120 ولتی است که قادر است به ازای هر ساعت شارژ، حدود 3 تا 5 مایل برد را اضافه کند. این نوع شارژ قطره ای ممکن است برای پوشش رفت و آمد روزانه شما در صورت شارژ یک شبه به اندازه کافی خوب باشد، اما به سرعت خسته کننده می شود.

بهترین گزینه کلی.

بسته سخت افزاری بدون مزخرف به گونه ای طراحی شده است که به یک پریز استاندارد 240 ولت وصل شود و کابل 25 فوتی باید به راحتی از گاراژ به مسیر ورودی برسد. Blink همچنین دارای یک شبکه شارژ عمومی است که شامل چند امتیاز برای دارندگان شارژرهای خانگی است. برنامه Blink در درجه اول برای آن شبکه طراحی شده است، اما همچنان اکثر گزینه های مورد نیاز شما برای شارژ انعطاف پذیر خانه را ارائه می دهد.

ما این شارژرهای برقی خانگی را پس از تحقیق گسترده در مورد دسته بندی محصولات انتخاب کردیم. ما عواملی مانند قیمت، بررسی ها (هم خوب و هم بد)، ویژگی های متفاوتی که هر شارژر را متمایز می کند و میزان آمپر مقایسه کردیم.

649 دلار

یک برگ افرا بزرگ و یک برچسب “ساخت کانادا” در جلوی این جعبه سیاه سودمند وجود دارد (اگر حس طراحی شما اقتضا کند یک جایگزین سفید در دسترس است). این نام تجاری، همراه با رگه های آبی روشن که شبیه نشانه های پنجه خرس است، چیزهای زیادی در مورد شرکت سازنده این شارژر بدون حاشیه می گوید.

این شارژر برقی خانگی را انتخاب کنید…

طرفداران:

 • هزینه ارزان تر
 • سخت افزار با نصب آسان

امکانات: 40 آمپر | کابل 24 فوتی | IP67 مقاوم در برابر آب

شارژر HomeFlex در دو پیکربندی برای استفاده با دوشاخه های NEMA 6-50 یا NEMA 14-50 موجود است و بسته به قابلیت های مدار خانه شما می تواند برای استفاده از آمپر شارژ از 16 آمپر تا 50 آمپر تنظیم شود. کابل 23 فوتی باید برای اکثر نصب های خانگی به اندازه کافی بلند باشد.

امکانات: 40 آمپر | کابل 25 فوت | ضد آب و هوا

شارژر EV

طول کابل

اینشبکه آمریکا الکتریکی، که بودخارج از شهرک ناشی از رسوایی آلایندگی دیزل فولکس واگن، دارای یک شبکه عظیم و به سرعت در حال گسترش از ایستگاه های شارژ در سراسر ایالات متحده است. مانند رقیب خود ChargePoint، این شرکت به بازارهای داخلی گسترش یافته است.

امکانات: 32 آمپر | کابل 25 فوت | 240 ولت

ChargePoint Home Flex EV

برنامه تلفن همراه JuiceBox با Amazon Alexa و Google Assistant کار می کند و از شارژ هوشمند بر اساس کمترین نرخ برای ابزار شما پشتیبانی می کند.