5 بهترین شارژر بی سیم خودرو در سال 2022

حتی در حین رانندگی می توانید بدون دردسر گوشی خود را شارژ کنید. برای اتصال تلفن خود به پایه ماشین بی سیم، آن را نزدیک دستگاه قرار دهید. سنسورهای یکپارچه آن می توانند تشخیص دهند که تلفن شما چه زمانی نزدیک است و گیره ها را برای پذیرش تلفن آزاد می کند. هنگامی که آن را در پایه قرار می دهید، گیره ها به طور خودکار بسته می شوند و گوشی را ایمن نگه می دارند. بهتر از همه، شارژر ماشین می‌تواند اکثر مدل‌های گوشی و قاب‌های محافظ را در خود جای دهد، بنابراین لازم نیست قبل از شارژ، گوشی خود را بردارید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-wireless-car-charger-and-mount/#ftag=RSSbaffb68

مشخصات فنی: تا 15 وات | دارای گواهی Qi | دریچه، داشبورد یا پایه شیشه جلو | iPhone، Google Pixel، Samsung، Huawei، Sony، Nexus و موارد دیگر | 7.68 x 6.54 x 3.11 اینچ

شارژر بی سیم خودرو Doodbi دارای طراحی کم حاشیه ای است که تقریباً با هر مدل گوشی سازگار است. با قابلیت شارژ با سرعت بالا تا 15 وات، می توانید بر اساس کابل شارژی که استفاده می کنید، تلفن خود را سریعتر تغذیه کنید. این تنها دستگاه شارژ بی سیم خودرو در این راهنما است که شامل کابل شارژ نمی شود. فقط به این دلیل که این مدل با اکثر گوشی‌های هوشمند سازگاری جهانی دارد، به آن اجازه می‌دهیم – همه آنها نسخه کابل شارژ خود را دارند که برای شارژ با سرعت بالا بهینه شده است.