5 بهترین سیستم Wi-Fi مش در سال 2022: روترهای برتر

وای فای – وای فای دو بانده 6 | سرعت – 6 گیگابیت بر ثانیه | پورت ها – 1 گیگابیتی اترنت WAN، 3 گیگابیتی اترنت LAN روی روتر، 4 گیگابیتی اترنت LAN در ماهواره | CPU – N/A | دامنه – 4000 فوت مربع

Orbi Pro Mini هنوز برای یک سیستم دو بانده نسبتاً گران است، اما مانند سایر مدل‌های Orbi Pro، Mini با ویژگی‌های اضافی که به طور خاص برای کاربران تجاری ارائه می‌شود، متمایز است. ویژگی کلیدی در اینجا امکان ایجاد چهار شبکه جداگانه است که هر کدام رمز عبور خود را دارند که به شما امکان می دهد سطوح مختلف دسترسی به شبکه را برای مدیران و کارکنان فناوری اطلاعات و همچنین مهمانانی که ممکن است از دفتر شما یا سایر مکان های عمومی بازدید کنند فراهم کنید. و هنگامی که از خانه کار می‌کنید، می‌توانید یک شبکه رزرو کنید تا مطمئن شوید که تماس‌های Zoom شما تحت تأثیر زیاده‌روی اعضای خانواده در Netflix یا کنسول بازی کودکان قرار نمی‌گیرد.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/networking/best-mesh-wifi-system/#ftag=RSSbaffb68

سه باند Orbi Pro عملکرد چشمگیر Wi-Fi 6 را ارائه می دهد و برای سازمان هایی که نیاز به مدیریت چندین شبکه با گروه های مختلف کاربران دارند، مناسب است. اگرچه بسیار گران است، بنابراین Netgear اخیراً دو باند مقرون به صرفه تر را معرفی کرده است Orbi Pro Wi-Fi 6 Mini برای مشاغل کوچک و کارگران از راه دور.

مانند دیگر سیستم‌های Orbi، Mini از یک روتر اولیه با یک یا دو ماهواره اضافی تشکیل شده است که برای گسترش برد شبکه مش استفاده می‌شوند. قیمت ها از 299.99 دلار برای سیستمی متشکل از یک روتر و یک ماهواره شروع می شود. هر دو دستگاه Wi-Fi دو باند 6 (802.11ax) را با سرعت 1.8 گیگابیت بر ثانیه ارائه می‌کنند که هیچ جایزه‌ای برنده نمی‌شود، اما هنوز برای تماس‌های زوم و برخی اکشن‌های ویدیویی یا بازی Netflix پس از ساعت کاری مناسب است. هر دستگاه دارای چهار پورت اترنت گیگابیتی برای اتصالات سیمی است، اگرچه روتر اصلی باید از یکی از آن پورت ها برای اتصال اینترنت شما استفاده کند.

مشتریان در بریتانیا همچنین می توانند یک سیستم سه بسته متشکل از یک روتر و دو ماهواره را با قیمت 324.67 پوند (مثلا مالیات بر ارزش افزوده یا 389.60 پوند با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) انتخاب کنند. این بسته سه تایی در حال حاضر 239.99 دلار قیمت دارد.