5 بهترین سایت کاریابی در سال 2022


زمانی برای همه ما فرا می رسد که زمان آن فرا رسیده است که میزهای خود را جمع کنیم و کار جدیدی را در حرفه خود آغاز کنیم. اما قبل از اینکه بتوانید شغل فعلی خود را ترک کنید، ابتدا به یک شغل جدید نیاز دارید.

بازار کار در حال تغییر است و کارمندان متوجه می شوند که به شغل خود نیاز بیشتری دارند. پاییز گذشته، بیش از 4.5 میلیون کارمند ایالات متحده مشاغل خود را ترک کردند از آنجایی که اثرات ماندگار این بیماری همه گیر، افکار کارمندان را به زندگی حرفه ای آنها تغییر داده است. و در سال 2022، کارمندان همچنان به دنبال راه‌های جدیدی برای انجام مهارت‌های خود در موقعیت‌ها و شرکت‌هایی هستند که با ارزش‌های آن‌ها همسو هستند.

این روزها ساده ترین راه برای یافتن شغل از طریق لیست مشاغل آنلاین است. هیچ کمبودی در سایت ها و اپلیکیشن های کاریابی وجود ندارد، اما ممکن است همه آنها مشروع نباشند، و می توانید به جای پیشرفت در حرفه خود، به خودتان آسیب بزنید. برای کمک، وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها را مقایسه کردیم تا مطمئن‌ترین و کارآمدترین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های جستجوی کار را برای یافتن شغل رویایی خود پیدا کنیم.

در واقع در میان بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های جستجوی کار، به 250 میلیون نفر فرصتی برای درخواست شغل در تعداد زیادی از کشورها و زبان‌ها ارائه می‌دهد. این تطبیق پذیری یافتن شغل مناسب در مکان مناسب را آسان تر می کند. Indeed همچنین منابع زیادی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا برای کارفرمایان بالقوه بسیار جذاب تر شوید.

برای مشاهده اینکه Indeed چگونه با بهترین سایت‌ها و برنامه‌های کاریابی مطابقت دارد، در اینجا یک نمای پرنده از انتخاب‌های ما آورده شده است.

سایت کار

هزینه

رتبه بندی فروشگاه App

رتبه بندی گوگل پلی

در واقع

رایگان

4.8

4.7

در شیشه ای

رایگان

4.8

4.4

لینکدین

0 تا 79.99 دلار در ماه.

4.2

4.3

مشاغل ایالات متحده آمریکا

رایگان

3.7

2.0

ZipRecruiter

0 دلار برای جویندگان کار

+ 299 دلار برای کارفرمایان

4.8

4.8

برای کمک به شما در یافتن بهترین سایت و اپلیکیشن کار، در اینجا توصیه های متخصص ما برای کمک وجود دارد.

این سایت کاریابی را انتخاب کنید…

اگر می خواهید …

در واقع

بهترین گزینه کلی

در شیشه ای

برای یادگیری در مورد یک شرکت از درون به بیرون

لینکدین

برای ارتباط با استخدام کنندگان و کارفرمایان

مشاغل ایالات متحده آمریکا

یک شغل در دولت

ZipRecruiter

برای یافتن کارمندان برای کسب و کار خود

برای یافتن بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های کاریابی، تعدادی فاکتور از جمله این موارد را در نظر گرفتیم.

  • ویژگی ها: بسیاری از بهترین اپلیکیشن ها و سایت های شغلی ابزار و منابع ویژه ای را برای ساده سازی فرآیند استخدام و افزایش شانس استخدام شما ارائه می دهند.

  • نظرات مشتریان: ما مستقیماً به سراغ کاربران می رویم تا از تجربه کاربر و رضایت کلی آنها مطلع شویم.

  • صنایع: ما به دنبال سایت ها و برنامه های کاریابی می گردیم که در تعداد زیادی از صنایع و عناوین شغل ارائه می دهند.

  • تجربه: از پیشکسوتان صنعت گرفته تا کسانی که تازه شروع به کار کرده‌اند، بهترین سایت‌ها و برنامه‌ها را انتخاب می‌کنیم که برای سطوح مختلف تجربه مناسب هستند.

ما همچنین قیمت‌گذاری را در صورت وجود، و همچنین قیمت‌های هر فهرستی که می‌تواند بر پست‌های کارفرما تأثیر بگذارد، در نظر می‌گیریم.

یک وب سایت شغلی هم یک پایگاه داده و هم یک موتور جستجو در نظر گرفته می شود که مشاغل را لیست کرده و آشکارا با کاربران خود به اشتراک می گذارد. بهترین سایت های کاریابی همچنین دارای برنامه ای هستند که فرآیند جستجوی کار را ساده و ساده می کند.

بسیاری از بهترین سایت‌ها و برنامه‌های کاریابی رایگان هستند، اما برخی از خدمات مانند LinkedIn اگر می‌خواهید به ویژگی‌های ویژه دسترسی داشته باشید، هزینه ماهیانه دریافت می‌کنند. اگر می‌خواهید خدمات ارتقا یافته مانند کمک در مورد رزومه و مشخصات شغلی خود را داشته باشید، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه اضافی باشید.

به عنوان فردی که از سایت های کاریابی برای موفقیت چشمگیر استفاده کرده است، به شدت یک سایت و اپلیکیشن کاریابی را توصیه می کنم تا به شما در یافتن شغلی که به دنبال آن بوده اید کمک کند. بسیاری از این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهند، چه مربیگری شغلی یا رزومه‌نویسی. وقتی زمان درخواست فرا می رسد، اینها می توانند کمک ارزشمندی باشند.

در طول جستجوی خود، گزینه های زیادی پیدا کردیم که ممکن است ارزش توجه شما را نیز داشته باشد. اینها برخی از سایت ها و برنامه های کاریابی هستند که تقریباً در لیست ما قرار گرفتند.

برای کمک به درخواست، همچنین توصیه های تخصصی ما را در مورد نحوه یافتن شغل بدون تجربه، نحوه ارسال رزومه فنی برجسته و نحوه پر کردن درخواست شغلی عالی در نظر بگیرید!


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-job-search-sites-and-apps/#ftag=RSSbaffb68