5 بهترین زنگ های تصویری سال 2022

وضوح و میدان دید: شما باید تلاش کنید تا یک دوربین زنگ درب تصویری با وضوح کافی برای نیازهای خود تهیه کنید. وضوح دوربین زنگ درب تصویری می تواند از 480p تا 1080p (یا حتی وضوح 4K) متغیر باشد. در حالی که رزولوشن 4K برای اکثر افراد ضروری نیست، 1080p تصویر واضح و شفافی را ارائه می‌کند اگر برایتان مهم نیست که کمی پول اضافی برای دوربین زنگ در خود خرج کنید. علاوه بر این، جزئیات و رنگ‌ها پر جنب و جوش‌تر خواهند بود و تشخیص افراد آسان‌تر خواهد بود وضوح تصویر بهتر.

ادغام خانه هوشمند و ذخیره سازی ابری: در نظر بگیرید که آیا می‌خواهید زنگ ویدیوی شما به خانه شما متصل شود یا خیر شبکه خانه هوشمند، به خصوص اگر می خواهید آن را از طریق دستورات صوتی کنترل کنید. اگر می‌خواهید فیلم‌های ضبط شده را در فضای ابری یا سایر دستگاه‌های ذخیره‌سازی غیر کارت SD ذخیره کنید، یکپارچه‌سازی شبکه خانه هوشمند نیز عالی است.

تشخیص حرکت: شما باید تشخیص حرکت را برای دوربین زنگ در خود در نظر بگیرید. بسیاری از دوربین‌های زنگ در به‌طور پیش‌فرض دارای حسگرهای حرکتی هستند، بنابراین در صورت نزدیک شدن یا ترک درب به شما هشدار می‌دهند. اگر می خواهید نظارت کنید چه کسی و چه زمانی به خانه شما می آید، ویژگی های تشخیص حرکت مفید است. با جلوتر رفتن از تشخیص حرکت، اکثر زنگ های ویدئویی مدرن اکنون می توانند تفاوت بین یک شخص، وسیله نقلیه، حیوان یا بسته را تشخیص دهند. می‌توانید تنظیمات را برای دریافت هشدارها هنگام شناسایی مواردی که برایتان مهم است تنظیم کنید. به عنوان مثال، ممکن است نخواهید بدانید هر بار که یک ماشین در کنار خانه شما می‌رود، اما می‌خواهید بدانید چه زمانی FedEx بسته‌ای را جلوی درب شما گذاشته است.

امکانات: قبل از خرید یک زنگ درب تصویری، تمام ویژگی‌های تبلیغاتی که ارائه می‌کند را بررسی کنید، مانند صدای دو طرفه، که به شما امکان می‌دهد با هرکسی که در آن طرف در شما است صحبت کنید. همچنین باید فناوری تشخیص چهره را در نظر بگیرید. اکثر صاحبان زنگ های ویدیویی می خواهند مناطق شناسایی را تنظیم کنند، که می تواند از هشدارهای کاذب هنگام وزش برگ ها جلوگیری کند.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/best-video-doorbell/#ftag=RSSbaffb68از طریق ادغام خانه هوشمند، کنترل بیشتری بر روی زنگ ویدیوی خود خواهید داشت، از جمله ویژگی‌های اضافی، مانند مجوزها و تشخیص چهره.

ذخیره سازی ابری نیز باید در نظر گرفته شود. اکثر دوربین‌های ویدیویی زنگ در دارای خدمات اشتراک ذخیره‌سازی ابری اختیاری هستند. اینها نیاز به هزینه ماهانه یا سالانه دارند، اما نیاز به جایگزینی کارت‌های microSD را برطرف می‌کنند.

دید در شب: به طور مشابه، عملکرد دید در شب ارزش عملی را به زنگ ویدیوی شما می‌افزاید. دوربین‌های دید در شب ویدئو را به صورت سیاه و سفید مخابره و/یا ضبط می‌کنند که به شما امکان می‌دهد به وضوح ببینید که چه کسی وقتی نور محیطی کافی برای رنگ وجود ندارد، به درب شما نزدیک می‌شود. این می‌تواند امنیت بهتری را فراهم کند – برای مثال، ممکن است به شما کمک کند کسی را شناسایی کنید که در حالی که شما در تعطیلات نیستید، سعی در نفوذ به داخل خانه دارد. دوربین های جدیدتر هم اکنون در محیط های کم نور نیز فیلم های رنگی را منتقل می کنند.

اگرچه همه زنگ‌های ویدیویی هنگام نواخته شدن، فیلم ضبط می‌کنند و صدا پخش می‌کنند، اما می‌توانند در ویژگی‌هایشان به طور قابل توجهی متفاوت باشند. در اینجا چیزی است که توصیه می کنیم هنگام انتخاب یک زنگ ویدیویی برای خانه خود به دنبال آن باشید.

منبع انرژی: دوربین‌های زنگ در معمولاً از یکی از این دو روش تغذیه می‌شوند: سیم‌کشی به سیم‌های موجود با زنگ درب معمولی یا بسته‌های باتری. اگر از قبل زنگ درب سنتی در خانه خود نصب نکرده باشید، گزینه های باتری دار بهتر هستند. در مقابل، اگر زنگ درب سنتی داشته باشید، سیم‌کشی راحت‌تر و ایمن‌تر است.