5 بهترین ردیاب و دستگاه GPS برای کودکان در سال 2022

قیمت: 29 دلار یا 4 دلار برای 99 دلار | عمر باتری: 1 سال | ردیابی در زمان واقعی: نه | هزینه ماهیانه: هیچکدام | قابلیت اتصال: بلوتوث، شبکه Find My Apple

یکی دیگر از اشکالات احتمالی AirTags این است که تنها راه برای مشاهده مکان آنها استفاده از دستگاه اپل است. این بدان معناست که برای راه‌اندازی اولیه به آیفون، آی‌پد یا آی‌پاد تاچ نیاز دارید و پس از آن، می‌توانید از مک برای مشاهده مکان آن استفاده کنید. اگر شما یا شریکتان از یک دستگاه ویندوز یا اندروید استفاده می کنید، AirTags برای شما کار نخواهد کرد.

AirTag های اپل تقریباً به اندازه یک چهارم هستند و لوازم جانبی بی شماری برای اتصال ردیاب کوچک به ژاکت، کوله پشتی یا حتی قرار دادن آن در جیب شلوار وجود دارد. هزینه ماهیانه ای وجود ندارد و باتری حدود یک سال دوام می آورد — پس از آن می توانید باتری CR2032 را تعویض کنید.

اپل سعی کرده است روشن کند که AirTag ها برای ردیابی حیوانات خانگی یا کودکان نیستند، اما کاملاً طبیعی است که کنجکاو باشید که چگونه AirTag در ردیابی کودک شما خوب عمل می کند. به طور کلی، AirTag کار خوبی انجام می دهد. اما مشکل از این واقعیت ناشی می شود که یک AirTag نیاز دارد که دستگاه اپل دیگری در نزدیکی و به اینترنت وصل باشد تا مکان آن با شبکه Find My اپل به اشتراک گذاشته شود.

AirTag برای ردیابی کوله‌پشتی گم‌شده، کلیدها یا موارد تصادفی دیگری مناسب‌تر است که می‌توانید هنگام تلاش برای ردیابی آن (تا حدودی) صبور باشید. AirTag مسلما بهترین ردیاب موجود برای این نوع چیزها است. اما برای ردیابی کودک، گزینه های بهتری وجود دارد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-gps-trackers-and-devices-for-kids/#ftag=RSSbaffb68

به عنوان مثال، ردیابی یک کودک خردسال در اتوبوس مدرسه به شخصی – به احتمال زیاد دانش آموز دیگر یا راننده اتوبوس – در اتوبوس نیاز دارد که آیفون یا اپل واچ تلفن همراه داشته باشد. اگر هیچ دستگاه اپل در اتوبوس وجود نداشته باشد، مکان به‌روزرسانی نمی‌شود.