5 بهترین جایگزین آمازون پرایم در سال 2022


در اوایل سال جاری، شاهد افزایش 17 درصدی سهام آمازون پس از گزارش درآمدهای سه ماهه و همراه با آن، قیمت عضویت در پرایم در آمریکای شمالی بودیم. کاربران جدید Prime که قبلاً 119 دلار برای اشتراک سالانه هزینه داشتند (یا 12.99 دلار در ماه)، اکنون سالانه 139 دلار پرداخت خواهند کرد و نرخ کاربران فعلی در 25 مارس افزایش خواهد یافت.

در حالی که آمازون پرایم برای بسیاری – از جمله خود من – که هر هفته اقلام و وسایل خانگی را سفارش می دهند، به یک سرویس ضروری تبدیل شده است، افزایش قیمت اجتناب ناپذیر برای کسانی که کمتر خرید می کنند به راحتی قابل توجیه نیست. به همین دلیل است که ما کاتالوگ های عضویت تقریباً هر خرده فروش را بررسی کرده ایم تا بهترین جایگزین های آمازون پرایم را پیدا کنیم. این خدمات نه تنها هزینه کمتری خواهند داشت، بلکه سرعت تحویل و مزایای مشابه آمازون را نیز ارائه می دهند. آنها را در زیر بررسی کنید.

بیشتر: چگونه عضویت Amazon Prime خود را لغو کنیم

بهترین جایگزین Amazon Prime Walmart+ است زیرا با قیمت ارزان‌تری نسبت به آمازون عرضه می‌شود، ارسال رایگان دارد و حتی دسترسی زودهنگام به فروش و تبلیغات را نیز شامل می‌شود.

آمازون پرایم آلترناتیو

قیمت

ویژگی های اصلی

Walmart+

12.95 دلار در ماه

دسترسی VIP به تبلیغات فروش و رویدادهای خرید، محصولاتی که از Walmart محلی شما تهیه شده اند

کارت قرمز را هدف قرار دهید

رایگان

5% تخفیف برای هر خرید، ارسال رایگان در همان روز، زمان بازگشت اضافی

ShopRunner

رایگان یا 79 دلار در سال

ارسال 2 روزه، رایگان برای اکثر دارندگان کارت اعتباری

اینستاکارت

رایگان

ارسال رایگان بیش از 35 دلار، فروشگاه های مواد غذایی محلی

هولو

6.99 دلار در ماه

دسترسی به Disney+ و ESPN+، تلویزیون زنده، از بین 3000 عنوان انتخاب کنید

در حالی که هر یک از این جایگزین‌های آمازون پرایم گزینه‌های عالی برای جایگزینی اشتراک شما هستند، اما در نهایت به آنچه بیشتر خرید می‌کنید، میزان هزینه‌ای که می‌خواهید بپردازید و اینکه آیا تحویل را در مقابل تحویل در فروشگاه ترجیح می‌دهید، بستگی دارد.

این جایگزین Amazon Prime را انتخاب کنید…

اگر می خواهید …

Walmart+

بهترین گزینه کلی.

کارت قرمز را هدف قرار دهید

برای اینکه بتوانید اقلام خود را از فروشگاه تحویل بگیرید.

ShopRunner

برای بهترین خرید آنلاین به صدها خرده فروش دسترسی داشته باشید.

اینستاکارت

برای سفارش تحویل مواد غذایی

هولو

برای جایگزینی اشتراک Amazon Prime Video خود.

وقتی صحبت از خرید آنلاین می شود، آمازون پرایم لحن راحتی و سرعت را تعیین کرده است. بنابراین هنگام انتخاب بهترین گزینه‌ها، نه تنها به دنبال گزینه‌هایی بودیم که با این دو عامل مطابقت داشتند، بلکه بیشتر به دنبال آن بودیم.

انتخاب‌های ما گزینه‌های تحویل را به همان سرعت روز ارائه می‌کنند، کاتالوگ مشابهی از محصولات و خدمات مانند آمازون را حمل می‌کنند، و همچنین پیشنهادهای ارزش منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند که هرگز نمی‌دانستید به آن نیاز دارید.

در نهایت، با افزایش قیمت آمازون پرایم، انتخاب های ما مقرون به صرفه تر و مبتنی بر ارزش هستند.

در حالی که آن همکار دوستانه خدمات مشتری آمازون به بازگشت و مبادلات شما احترام می گذارد، آنها نمی توانند شما را از قیمت های جدید معاف کنند. با این حال، روش‌هایی وجود دارد که به شما کمک می‌کند با هزینه کمتری تجربه مشابهی داشته باشید.

  • Amazon Prime Student: اگر دانشجو هستید، می توانید با استفاده از ایمیل .edu خود در عضویت Amazon Prime Student ثبت نام کنید و از مزایای یک عضو عادی با نصف تخفیف بهره مند شوید. این هزینه ماهانه را به 7.49 دلار یا 69 دلار در سال کاهش می دهد.
  • دریافت‌کنندگان کمک‌های دولتی و افرادی که به EBT یا Medicaid متکی هستند، می‌توانند واجد شرایط عضویت در Prime تخفیف‌خورده باشند – حداقل 6.99 دلار در ماه.
  • آیا دوست یا خانواده ای دارید که به دنبال پرداخت کمتر باشد؟ یک حساب Amazon Prime را از طریق Amazon Household به اشتراک بگذارید و هزینه را به دو قسمت تقسیم کنید!

اگر شما هم مثل من هستید و تا زمانی که به یاد دارید از Amazon Prime استفاده کرده اید. شما هنوز هم می توانید واجد شرایط خدمات حمل و نقل سریع آمازون بدون عضویت باشید. تنها شرط این است که شما باید حداقل 25 دلار اقلام واجد شرایط را سفارش دهید، معمولاً با علامت “ارسال رایگان” در صفحه محصول.

در اینجا چند سرویس با رتبه برتر برای رفع نیازهای خرید شما آورده شده است:


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-amazon-prime-alternatives/#ftag=RSSbaffb68