5 بهترین جاروبرقی ارزان 2022

وکیوم ارزان

این بستگی به نحوه برنامه ریزی شما برای استفاده از جاروبرقی دارد. تمام جاروبرقی های استیکی که در لیست ما ارائه شده اند برای تبدیل به جاروبرقی های دستی طراحی شده اند که برای تمیز کردن پله ها و فضاهای کوچک نزدیک کف ایده آل هستند.

این جاروبرقی ارزان را انتخاب کنید…

وکیوم بدون کیسه سبک وزن استیک بیسل

اگر به راهنمایی نیاز دارید، محصولات بالا را بررسی کنید. هر کدام با دقت انتخاب شده اند تا به خریدارانی که از بودجه آگاه هستند کمک کنند تا بهترین خلاء را برای نیازهای خود پیدا کنند.

59 دلار

چه به دنبال جاروبرقی چوبی، یک مدل دستی یا یک جاروبرقی ایستاده باشید، گزینه‌های مقرون به صرفه زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در زیر، مجموعه‌ای از بهترین جاروبرقی‌های ارزان را از برندهای پیشرو مانند Bissell، Dirt Devil، و Black and Decker خواهید دید.

یکی از نکات برجسته Eureka AirSpeed ​​Ultra-Lightweight Vacuum دسته قابل جدا شدن آن است. هنگامی که دستگیره را از بدنه جاروبرقی جدا می کنید، می توانید دامنه جاروبرقی را به سقف ها، کانال ها و قفسه های کتاب تمیز کنید. و با ابزارهای داخلی اضافی (ابزار شکاف و برس گردگیری)، می توانید حتی کارهای تمیز کردن بیشتری را انجام دهید.

جاروبرقی های مقرون به صرفه زیادی در بازار وجود دارد، اما بسیاری از آنها ناامید کننده هستند.

اگر می خواهید یک جاروبرقی ارزان برای ماشین یا آشپزخانه خود داشته باشید، ارزش آن را دارد، اما این بهترین گزینه برای نظافت کل خانه نخواهد بود.

اگر به یک جارو برقی قابل حمل ارزان نیاز دارید، به جاروبرقی دستی بی سیم بلک اند دکر Dustbuster AdvancedClean نگاه کنید. اندازه جمع و جور و طراحی بی سیم آن برای جاروبرقی ماشین شما یا سایر فضاهای کوچک عالی است.

Bissell Featherweight بیش از 64000 نظر مشتری دارد. مدل پایه آبی است، اما اگر رنگ بیشتری را ترجیح می دهید، در رنگ های مشکی، بنفش و سبز نیز موجود است.

طرفداران

 • طراحی شده برای کاهش افت مکش
 • دسترسی عمودی بالا
منفی

 • حجیم
 • قطعات متحرک بیشتر از جاروبرقی چوبی

بیشتر:

طرفداران

 • فنجان گرد و غبار بسیار بزرگ
 • دارای فیلتر قابل شستشو
منفی

 • سنگین تر از سایر جاروبرقی های ارزان قیمت
 • دسته ارتفاع قابل تنظیم نیست

وزن

Dirt Devil Endura Reach

جاروبرقی چوبی سبک وزن Eureka

اگر به دنبال جاروبرقی جمع و جور برای تمیز کردن اولیه هستید، جاروبرقی سبک وزن Eureka یک انتخاب محکم است. وزن آن کمتر از سه پوند است و دارای فرمان چرخشی است که جاروبرقی اطراف گوشه ها یا مبلمان را آسان می کند.

بهترین گزینه کلی

اگر می خواهید …

بلک اند دکر Dustbuster AdvancedClean به لطف ابزارهای شکاف و برس و نازل چرخان در فضاهای تنگ و در سطوح مختلف قابل استفاده است. به همراه یک لیوان خاکی شفاف ارائه می‌شود، بنابراین می‌توانید به سرعت میزان پر بودن آن را مشاهده کنید و بدانید که زمان تخلیه آن فرا رسیده است.

بهترین انتخاب ما، جاروبرقی عمودی فشرده بدون کیسه هوا اسپید فوق سبک Eureka، برای موهای حیوانات خانگی عالی است زیرا دارای مسیر تمیز کردن وسیع و مکش باورنکردنی است.

بلک اند دکر Dustbuster AdvancedClean

اگر به دنبال ارزان ترین گزینه ممکن هستید، جاروبرقی بدون کیسه سبک وزن پر وزن بیسل را در نظر بگیرید. این یک جاروبرقی با رتبه بالا است که می توانید برای همه انواع تمیز کردن داخلی از آن استفاده کنید – و هزینه آن کمتر از 35 دلار است.

یک جاروبرقی فوق العاده مقرون به صرفه

Bissell Featherweight به راحتی از یک جاروبرقی چوبی به دو موقعیت دیگر مانند جاروبرقی Eureka تبدیل می شود. با اتصال ابزار شکاف می توانید از ابزار شکاف به عنوان جاروبرقی دستی برای مبلمان، گوشه ها و کف ماشین استفاده کنید. یا می توانید نازل کف را به جاروبرقی دستی وصل کنید و از آن به عنوان جاروبرقی پله استفاده کنید.

در اینجا نمودار درخت تصمیم مفید دیگری است که می توانید برای کمک به آن مراجعه کنید:

7.7 پوند

55 دلار

از طرف دیگر، جاروبرقی های عمودی که ما انتخاب کردیم، دسته های بلندتری دارند تا بتوانید به مناطق بالاتر (مانند قفسه کتاب) برسید. به طور کلی، جاروبرقی های ایستاده همچنین دارای فنجان های گرد و غبار بزرگتر و موتورهای قدرتمندتر هستند.

جاروبرقی عمودی بدون کیسه جمع و جور فوق سبک Eureka Airspeed

به طور کلی، جاروبرقی های چوبی ارزان ترین نوع جاروبرقی در بازار (و در این لیست) هستند. با این حال، می توانید انواع دیگری از جاروبرقی (مانند مدل های دستی، عمودی و قوطی) را با قیمت های مناسب نیز پیدا کنید.

ویژگی ها: وزن: 2.6 پوند | مسیر پاکسازی: چرخش 180 درجه | قدرت: 16 ولت لیتیوم بی سیم

جاروبرقی با فیلتراسیون عالی

ممکن است از یک جاروبرقی گران‌تر ارزش بلندمدت بیشتری به دست آورید، اما اگر بودجه سختی دارید، خرید یک جاروبرقی ارزان ایرادی ندارد – فقط قبل از انجام تحقیقات خود مطمئن شوید، تا هدر ندهید. پول شما در یک محصول بد

55 دلار

Dirt Devil Endura Reach

3 پوند

2.75 پوند

با توجه به گزینه های زیادی، ممکن است تعیین اینکه کدام جارو برقی ارزان برای شما بهترین است دشوار باشد. در اینجا چند نکته مفید برای هدایت فرآیند تصمیم گیری شما آورده شده است.

34 دلار

بهترین جاروبرقی ارزان، Eureka Airspeed Ultra-Lightweight Compactless Basless Stand است. قدرت و مکش عالی با قیمت مقرون به صرفه دارد و حتی بهترین عملکرد را با موهای حیوانات خانگی انجام می دهد!

اگر به دنبال یک جاروبرقی کلاسیک به سبک عمودی هستید، Dirt Devil Endura Reach را به لیست خود اضافه کنید. این مدل استارت در خط اندورای اقتصادی این شرکت است و کار فوق العاده ای را روی فرش، کف چوبی سخت، کاشی و سطوح دیگر انجام می دهد.

در حال حاضر، می توانید این خلاء اورکا را در آمازون با قیمت کمتر از 40 دلار پیدا کنید. به لطف تطبیق پذیری آن، ارزش پولی خوبی را ارائه می دهد، اما لازم به ذکر است که باید برای ما وصل شود (حتی به عنوان یک جاروبرقی دستی).

طرفداران

 • بسیار سبک وزن
 • قیمت عالی (کمتر از 35 دلار)
منفی

 • قدرت محدود
 • بی سیم نیست

جاروبرقی فوق العاده سبک Eureka AirSpeed ​​یک جاروبرقی واقعاً چشمگیر نسبت به قیمت است. اگرچه با قدرت و مکش یک جاروبرقی عمودی طراحی شده است، اما به اندازه کافی فشرده و سبک است تا با جاروبرقی های چوبی نیز رقابت کند.

2.6 پوند

امکانات: وزن: 3 پوند | رنگ: 4 گزینه | طول سیم: 15 فوت

برای یافتن بهترین جاروبرقی ارزان برای این لیست، چندین معیار را ارزیابی کردیم، از جمله:

 • قیمت: البته در هنگام خرید جاروبرقی ارزان قیمت مهم ترین عامل است. ما مطمئن شدیم که تمام محصولات این لیست کمتر از 100 دلار قیمت دارند. برخی از آنها حتی زیر 50 دلار هستند.
 • طرح: جاروبرقی های چوبی احتمالاً محبوب ترین نوع جاروبرقی ارزان هستند، اما طرح های دیگری نیز وجود دارد (از جمله جاروبرقی های عمودی و دستی). ما می دانیم که هر خریدار ترجیحات متفاوتی دارد، بنابراین ما قصد داریم انواع و سبک های خلاء را در این راهنما قرار دهیم.
 • ویژگی های پاداش: وقتی یک جاروبرقی ارزان می‌خرید، نمی‌توانید تمام ویژگی‌های فانتزی را که با یک مدل رده بالا به دست خواهید آورد، انتظار داشته باشید. با این حال، برخی از جاروبرقی های مقرون به صرفه دارای ویژگی های پاداش شگفت انگیز خوبی هستند، مانند چراغ های جلو LED، سیستم های فیلتراسیون پیشرفته و موتورهای پرقدرت. در حالی که این موارد اضافی ضروری نیستند، آنها نکات اضافی را در روند بررسی ما اضافه کردند.
 • نظرات مشتریان: هر محصول در لیست ما بررسی های آنلاین عالی را دریافت کرد. در زمان انتشار، هر خلاء ارزان ذکر شده در بالا، بر اساس هزاران رتبه بندی، حداقل 4.3 از 5 ستاره را در آمازون به دست آورده است.

وکیوم بدون کیسه سبک وزن استیک بیسل

یکی از بزرگترین ویژگی های جاروبرقی سبک وزن Eureka، عملکرد سه در یک آن است. می‌توانید از آن در حالت عمودی استفاده کنید که برای اتاق‌های فرش شده یا کف‌های چوبی بسیار مناسب است. یا می توانید چوب را بردارید و از آن به عنوان جاروبرقی دستی استفاده کنید تا در فضاهای کوچکتر مانند صندلی ماشین یا پله ها جا شود.

اگر به دنبال یک جاروبرقی ارزان و با کاربری آسان هستید، جاروبرقی بدون کیسه سبک وزن Featherweight Stick Bissell را بررسی کنید. با طراحی ساده و برچسب قیمت مقرون به صرفه، درک اینکه چرا این محصول بیسل یکی از پرفروش ترین جاروبرقی های آمازون است، سخت نیست.

برخلاف دیگر جاروبرقی‌های ارزان‌قیمتی که به آن اشاره کردیم، بلک اند دکر Dustbuster AdvancedClean برای کارهای نظافتی کوچک مناسب‌تر است. طراحی دستی و بی سیم آن، آن را برای جاروبرقی ماشین شما یا تمیز کردن ذرات کثیفی و زباله های اطراف خانه عالی می کند.

امکانات: وزن: 2.75 پوند | طول سیم: 16.5 فوت | مسیر پاکسازی: 9.7 اینچ

بلک اند دکر Dustbuster AdvancedClean

ویژگی ها: وزن: 7.7 پوند | مسیر پاکسازی: عرض 10.5 اینچ | فیلتر: قابل شستشو

جاروبرقی عمودی بدون کیسه جمع و جور فوق سبک Eureka Airspeed

34 دلار

امکانات: وزن: 9 پوند | مسیر نظافت: 11 اینچ | جایزه: برس گردگیری و ابزار شکاف 2 در 1

9 پوند

جاروبرقی قابل حمل و دستی

در سال‌های اخیر، به نظر می‌رسد که برندهای سطح بالاتری مانند Dyson و Roomba بر بازار وکیوم تسلط داشته‌اند. اما باور کنید یا نه، می توان یک خلاء مناسب با قیمت مقرون به صرفه پیدا کرد. در واقع، تعداد زیادی جاروبرقی قابل اعتماد در بازار با قیمت کمتر از 100 دلار وجود دارد – از جمله هر گزینه در این راهنما.

اگر یک جاروبرقی همه کاره می خواهید که بتوان از چندین راه استفاده کرد، جاروبرقی سبک وزن Eureka Stick یا جاروبرقی عمودی Dirt Devil Endura Reachless Bagless را بررسی کنید. هر یک از این جاروبرقی‌ها را می‌توان برای تمیز کردن مکان‌های خاص (مانند پله‌ها یا قفسه‌های بلند) مجدداً پیکربندی کرد و بیشترین ارزش را برای پول شما به ارمغان می‌آورد.

قیمت

این جاروبرقی با سیستم فیلتراسیون Endura ثبت اختراع Dirt Devil ساخته شده است که نوید عملکرد قدرتمند و حداقل افت مکش را می دهد. Dirt Devil Endura Reach همچنین دارای یک فنجان خاک 1.5 لیتری است که بسیار بیشتر از آن است که با جاروبرقی چوبی بدست آورید. هنگامی که نیاز به تمیز کردن نقاط بلند یا صعب العبور دارید، می توانید عصای رهاسازی سریع را بیرون بیاورید، که به شما تا 10 فوت دسترسی بالای سر می دهد.

طرفداران

 • بی سیم
 • شامل پیوست های جایزه برای کارهای مختلف نظافت است
منفی

 • عمر باتری
 • بهترین گزینه برای مناطق بزرگ نیست

ما می‌خواستیم طیفی از قیمت‌ها، انواع خلاء و ویژگی‌های جایزه را در لیست بهترین جاروبرقی‌های ارزان خود قرار دهیم، به همین دلیل است که محصولات ذکر شده در بالا برش نهایی را انجام دادند. با این حال، چندین تذکر افتخاری بسیار عالی وجود داشت، از جمله:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/kitchen-household/best-cheap-vacuum/#ftag=RSSbaffb68

هم جاروبرقی ایستاده و هم دستی

این جاروبرقی Eureka گزینه ای عالی برای خریدارانی است که از بودجه خود آگاه هستند، از جمله هر کسی که در کالج یا یک آپارتمان کوچک است. همچنین برای صاحبان سگ یا گربه که اغلب موهای حیوانات خانگی را تمیز می کنند، جاروبرقی خوبی خواهد بود.

طرفداران

 • جاروبرقی دستی و چوبی
 • شامل ضمائم برای انواع مختلف نظافت
منفی

 • فنجان گرد و غبار کوچک
 • در حین استفاده باید به برق وصل شود