5 بهترین تلویزیون گیمینگ سال 2022

اگر وب‌کم سازگار با Google Duo را متصل کنید، حتی می‌توانید با Samsung QN90B خود تماس ویدیویی برقرار کنید. این، همراه با ویژگی Multi View، می توانید تلویزیون خود را به مرکز بازی نهایی تبدیل کنید و در حین بازی با دوستان و هم تیمی های خود چت کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/best-gaming-tv/#ftag=RSSbaffb68

و اگر متوجه شدید که با یک رئیس خاص یا پازل مرموز دست و پنجه نرم می‌کنید، می‌توانید به‌راحتی با ویژگی Multi View به دنبال راه‌حل‌های ویدیویی باشید و راهنمایی‌هایی برای بهتر شدن دریافت کنید.

اندازه صفحه نمایش: 43 تا 85 اینچ | وضوح: 4K | HDR: Quantum HDR 32X | نوع پنل: نئو QLED | نرخ تجدید: 120 هرتز | پشتیبانی از VRR: AMD FreeSync Premium Pro

سامسونگ QN90B بهترین تلویزیون بازی است. دارای یک پردازنده قدرتمند و به روز شده است که با الگوریتم های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل بازی های شما، صحنه به صحنه، برای بهترین وضوح، جزئیات، کنتراست و رنگ 4K بومی و پیشرفته کار می کند. خود صفحه نمایش دارای یک پوشش ضد تابش نور است که به بهبود دید در اتاق های روشن کمک می کند، و برنامه همراه کالیبراسیون هوشمند به شما کنترل تقریباً کاملی بر نحوه نمایش دقیق تصاویر می دهد. حتی یک فیلتر نور آبی داخلی برای کمک به کاهش فشار چشم وجود دارد که در طول جلسات بازی ماراتن مفید است.

با پشتیبانی از Dolby Atmos و همچنین فناوری Object Tracking Sound+ سامسونگ، صدای فراگیر مجازی را دریافت خواهید کرد که نه تنها کل اتاق را پر می کند، بلکه عملکرد روی صفحه را برای تجربه ای فراگیرتر دنبال می کند. حالت بازی اختصاصی به طور خودکار تاخیر ورودی را کاهش می دهد و همچنین فناوری AMD Freesync Premium Pro VRR را فعال می کند تا از پاره شدن و لکنت صفحه جلوگیری کند.