5 بهترین تلویزیون ال جی در سال 2022

اگر در جستجوی شما برای تلویزیون عالی برای ارتقای سینمای خانگی، پول چیزی نیست، LG Evo G2 دارای ویژگی های ممتازی است که به توجیه قیمت بالای آن کمک می کند. این نسخه به روز شده از تلویزیون OLED ال‌جی الهام گرفته از گالری، 30 درصد روشن‌تر از مدل قبلی خود است و در عین حال رنگ‌های سیاه عمیق و واقعی را برای کنتراست باورنکردنی ارائه می‌کند.

Evo G2 همچنین به شما این امکان را می‌دهد که با اتصال به بلوتوث یا بلندگوهای هوشمند مانند Echo Show یا Google Nest Hub برای پخش موسیقی یا صدا از نمایش‌ها و فیلم‌ها در سرتاسر خانه‌تان، گوش دادن به کل خانه داشته باشید تا بتوانید هنگام انجام کارهای خانه، آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را پخش کنید. یا در هنگام پر کردن مجدد تنقلات و نوشیدنی‌ها برای همه در شب فیلم، با گفتگو همراه باشید.

این صفحه نمایش با پردازنده جدید و نسل پنجم a9 و فناوری نگاشت پویا تون ال‌جی کار می‌کند تا با تقسیم کردن هر تصویر به 5000 بخش و اسکن آنها برای ارائه بهترین جزئیات و رنگ، رسانه‌ها را تجزیه و تحلیل کند. این به ویژه زمانی مفید است که می خواهید از حالت گالری استفاده کنید. می‌توانید تصاویری از آثار هنری کلاسیک یا معاصر را دانلود کنید یا عکس‌های خود را برای ایجاد یک نمایش اسلاید سفارشی که تلویزیون شما را به نمایش هنری شخصی شما تبدیل می‌کند، بارگذاری کنید. اولتیماتوم تا در مورد انتخاب های زندگی خود احساس بهتری داشته باشید.

یکی از ارتقاهای هیجان انگیز G2 این است که webOS ال‌جی اکنون به شما اجازه می‌دهد تا پروفایل‌های مختلفی را برای همه اعضای خانواده خود برای منوهای شخصی‌سازی‌شده، پیشنهادات نمایش و فیلم، و تجربه‌های پخش تنظیم کنید. که برای زمانی که می‌خواهید ببینید ماجراجویی عجیب جوجو در مورد چیست، عالی است، اما نمی‌خواهید پیشنهادات هولو همسرتان را با انیمه‌های عجیب و غریب مسدود کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/best-lg-tv/#ftag=RSSbaffb68

اندازه صفحه نمایش: 65 اینچ | وضوح: 4K | نرخ تجدید: 120 هرتز | نوع پنل: OLED | HDR: Dolby Vision، HDR10 | سمعی: Dolby Atmos، Dolby Digital، AI Sound Pro