5 بهترین برنامه پادکست 2022

Pocket Casts یک برنامه پادکست ساده و در عین حال چند وجهی است که ما را برای بهترین برنامه پادکست انتخاب می کند. پیشنهادات پادکست دستچین شده را ارائه می‌کند تا کشف پادکست‌ها و قسمت‌های جدید کار ساده‌ای باشد. یک پایگاه داده به ظاهر بی پایان از قسمت های پادکست، چه جدید و چه قدیمی، با مدیریت آسان پادکست های مورد علاقه شما وجود دارد، بنابراین می توانید با سرعت بیشتری به آنها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، ابزارهای اضافی مانند امکان تغییر از پس زمینه تاریک به روشن، به علاوه چندین حالت مختلف مانند Slide Over، Split View و Picture in Picture برای ساده کردن مشاهده وجود دارد.

ساخت یک صف پخش برای گرفتن تمام لحظات مورد علاقه خود با قابلیت پخش بین 0.5 تا 3 برابر آسان است. حتی بهتر از آن، نیازی به اشتراک نیست، بنابراین می توانید در آرامش و بدون تعهد مالی از برنامه های مورد علاقه خود لذت ببرید. Pocket Casts با چندین سیستم از جمله AirPlay، CarPlay، Chromecast و Sonos سازگار است.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-podcast-app/#ftag=RSSbaffb68امکانات: سازگار با Android Auto و Apple CarPlay | کوتاه کردن سکوت | پخش با سرعت متغیر