5 بهترین برنامه رایگان فیلم در سال 2022


در پایان یک روز طولانی، هیچ چیز مانند حلقه زدن با یک فیلم عالی وجود ندارد، اما گفتن آن آسان تر از انجام دادن آن در زمانی است که بودجه کمی دارید.

اجاره و خرید فیلم می تواند به سرعت بسیار گران شود، مانند رفتن به سینمای واقعی، اما خبر خوب این است که همیشه مجبور نیستید برای سرگرمی های هالیوودی خود هزینه کنید. چندین برنامه رایگان فیلم وجود دارد که می توانید از آنها برای تماشای فیلم های پرطرفدار و کلاسیک و همچنین ژانرهای تخصصی تر مانند کلاسیک، محتوای کودکان و انیمه استفاده کنید.

قبل از شب بعدی فیلم خود، این بهترین برنامه های فیلم رایگان را برای کل خانواده در نظر بگیرید.

بهترین برنامه رایگان فیلم Freevee توسط آمازون است. علاوه بر برنامه‌های تلویزیونی زنده 24 ساعته، محتوای زیادی از جمله Freevee Originals از استودیو آمازون خواهید دید. به علاوه، با پخش همزمان نامحدود، هیچ دعوا در خانواده بر سر تلویزیون وجود ندارد.

برای اینکه ببینید Freevee چگونه روی هم می‌رود، در اینجا مروری بر بهترین برنامه‌های رایگان فیلم است.

بهترین برنامه رایگان فیلم

رتبه بندی فروشگاه App

رتبه بندی گوگل پلی

فریوی

2.9

3.8

طاووس

4.6

3.9

تلویزیون پلوتو

4.8

4.3

لوله های

4.7

4.8

وودو

4.7

4.6

برای کمک به شما برای یافتن بهترین برنامه رایگان فیلم برای نیازهای خود، توصیه های تخصصی خود را بر اساس تحقیقات خود ارائه می دهیم.

این برنامه رایگان فیلم را انتخاب کنید…

اگر می خواهید …

فریوی

فیلم ها و نمایش های محبوب برای تمام خانواده

طاووس

برای دیدن جدیدترین عناوین با ستاره های مورد علاقه خود

تلویزیون پلوتو

برای نادیده گرفتن تصمیم گیری و افراط در تلویزیون زنده

لوله های

جدیدترین عناوین

وودو

پخش جریانی با کیفیت بالا

هنگام انتخاب بهترین برنامه های رایگان فیلم، فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیریم. به همین دلیل است که آنها اهمیت دارند.

  • عناوین: ما به دنبال این هستیم که ببینیم چه محتوایی در هر پلتفرم موجود است، به دنبال انواع و ژانرها و عناوین مختلف برای جذب مخاطبان گسترده هستیم.

  • تبلیغات: بسیاری از برنامه های رایگان تبلیغات را به عنوان راهی برای کسب درآمد انتخاب می کنند، به این معنی که شما گرفتار تبلیغات مزاحم می شوید. ما بررسی می‌کنیم که آیا یک برنامه از تبلیغات پشتیبانی می‌کند یا خیر و آیا طرح دیگری برای ارتقا وجود دارد یا خیر.

  • رتبه‌بندی کاربران: بینندگان یک پلتفرم را بهتر می‌شناسند، بنابراین ما هزاران نظر واقعی مشتری را بررسی می‌کنیم تا بهترین برنامه‌های رایگان فیلم را پیدا کنیم.

  • پخش‌های همزمان: اگر از خانواده بزرگی هستید، پخش‌های همزمان می‌توانند با اجازه دادن به چندین نفر برای پخش همزمان محتوا، نجات دهنده باشند.

بهترین برنامه های رایگان فیلم همگی مزایای بسیار خوبی را در مورد پخش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی ارائه می دهند.

برنامه رایگان فیلم برنامه ای است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به اشتراک پولی، محتوایی مانند فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را مشاهده کنید.

استفاده از برنامه‌های فیلم رایگان رایگان است، اما ممکن است متوجه شوید که برخی از عناوین یا خدمات هزینه‌ای با آنها دارند. ممکن است نیاز به ارتقاء اشتراک خود برای محتوای ممتاز وجود داشته باشد.

فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی دقیق در یک برنامه فیلم رایگان ممکن است در طول زمان و از سرویسی به سرویس دیگر متفاوت باشد، بسیاری از برنامه‌های رایگان محتوای قدیمی را به طور منظم بازیافت می‌کنند. قبل از ثبت‌نام، بهترین برنامه‌های رایگان فیلم نمونه‌ای از عناوین موجود در حال حاضر را به شما می‌دهند تا بدانید چه انتظاری دارید.

در جستجوی خود، چند برنامه رایگان فیلم دیگر نیز پیدا کردیم که ممکن است ارزش توجه شما را داشته باشند.

برای سرگرمی بیشتر، پیشنهادات تخصصی ما را برای بهترین خدمات پخش ویدیوی رایگان، پنج بهترین جایگزین Netflix و بهترین خدمات پخش زنده تلویزیونی بررسی کنید!


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/best-free-movie-apps/#ftag=RSSbaffb68