5 بهترین بالش مسافرتی سال 2022

قابل شستشو در ماشین لباسشویی

بالش مسافرتی بالشی است که در اطراف گردن قرار می گیرد تا حمایت بیشتری از گردن و سر شما ایجاد کند. این می تواند به کاهش درد گردن کمک کند و در عین حال خواب بهتر و راحت تری را حتی در سخت ترین شرایط فراهم کند.

آره

بالش Ostrich Pillow Go گران‌تر از بسیاری از بالش‌های مسافرتی دیگر است، از جمله بهترین بالش‌های مسافرتی که در اینجا انتخاب شده‌اند، اما کیفیت بالایی دارد و از مواد مجلل و مجلل برای ایجاد یک تناسب نرم و حمایتی استفاده می‌کند که با بالش‌های مسافرتی ارزان‌تر یافت نمی‌شود. با مموری فوم نرم و با چگالی بالا، پشتیبانی ارگونومیک 360 درجه را فراهم می کند تا در هنگام استراحت راحت باشید. این روکش از بسته‌بندی برند Velcro استفاده می‌کند و برای استفاده بهداشتی‌تر قابل شستشو در ماشین لباسشویی است. یک کیف مسافرتی برای حمل راحت تر ارائه می شود.

هزینه

آره

یک بالش مسافرتی همه کاره می خواهید

کیت بالش مسافرتی هواپیما فوم حافظه ابدی

بالش ترتل

بالش مسافرتی

قابل حمل بودن: بهترین بالش های مسافرتی سبک وزن هستند و حمل و نقل آسانی دارند و بسیاری از آنها دارای طراحی بادی هستند تا در فضای شما صرفه جویی کنند.

 • امکانات

  • هزینه: 22.95 دلار
  • جنس: مموری فوم
  • شکل: نیم دایره
  • قابل شستشو در ماشین لباسشویی: دارد

  آره

  42.95 دلار

  بالش کلاسیک Cabeau Evolution

  در حالی که به دنبال بهترین بالش های مسافرتی هستیم، این انتخاب های عالی را نیز پیدا کردیم که ممکن است ارزش توجه شما را نیز داشته باشند.

 • امکانات

  یک بالش مموری فوم می خواهید

  می خواهید یک بالش مسافرتی در فرودگاه ها موجود باشد

  بالش مسافرتی ممتاز Sea To Summit Eros

  بالش کلاسیک Cabeau Evolution دریچه‌های جانبی مناسبی را ارائه می‌کند که برای خنک‌سازی عالی هستند و به شما کمک می‌کنند هنگام خواب از گرما جلوگیری کنید. شکل نیم دایره ای آن دارای پشتی نازک و صاف با طرفین برجسته است تا سر و گردن شما را برای تناسب راحت تر قرار دهد. این روکش از پلی استر مخملی ساخته شده و با روکش قابل شستشو پوشانده شده است که به راحتی می توانید قبل از سفر آن را تازه کنید. این بالش برای کمک به از بین بردن تعداد دفعات بیدار شدن از ناراحتی طراحی شده است. ساخته شده از مموری فوم، پشتیبانی از سر و چانه را با پوشش 360 درجه فراهم می کند تا به شما کمک کند مدت بیشتری در خواب بمانید.

  بالش Trtl تماماً در مورد ارگونومی است و از یک پرکننده پلی استر برای حمایت داخلی گردن استفاده می کند که برای حمایت از سر شما در هنگام خواب طراحی شده است. این بالش نیم دایره مانند روسری مناسب است و وزن آن فقط نیم پوند است. روکش پشمی آن در لمس نرم و قابل شستشو با ماشین لباسشویی برای تازه نگه داشتن آن برای هر سفر است، به علاوه در چهار رنگ از جمله قرمز و مرجانی موجود است، بنابراین می توانید آن را مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کنید. 100 روز ضمانت بازگشت وجه همراه با خرید شما است.