5 بهترین بالش مسافرتی سال 2022


هیچ چیز مانند گیر افتادن در هواپیما یا قطار برای ساعت ها نیست. به نظر می رسد حتی یک سفر جاده ای زمانی که کم خواب هستید و احساس خستگی می کنید برای همیشه به طول می انجامد. وقتی روی صندلی وسط گرفتار می شوید، خوابیدن همیشه یک گزینه نیست – مگر اینکه بالش مسافرتی داشته باشید. این می تواند نوع مناسبی از پشتیبانی را ارائه دهد، بنابراین شما می توانید راحت باشید، مهم نیست کجا هستید.

وقتی خواب شروع می شود، اینها بهترین بالش های مسافرتی برای سفر شما هستند.

بالش ترتل بهترین بالش مسافرتی است که به لطف ساختاری سبک و راحت است. ما همچنین دوست داریم که برای دوام بیشتر که 100 روز تضمین شده است، قابل شستشو در ماشین لباسشویی است.

بالش مسافرتی

هزینه

وزن

قابل شستشو در ماشین لباسشویی

بالش ترتل

44.99 دلار

4.5 اونس

آره

بالش کلاسیک Cabeau Evolution

29.99 دلار

11.6 اونس

آره

کیت بالش مسافرتی هواپیما فوم حافظه ابدی

22.95 دلار

0.6 پوند

آره

شترمرغ بالش برو

60.00 دلار

0.93 پوند

خیر

بالش مسافرتی ممتاز Sea To Summit Eros

42.95 دلار

3 اونس

آره

برای کمک به شما در یافتن بهترین بالش مسافرتی برای نیازهایتان، توصیه های متخصص ما را در نظر بگیرید.

این بالش مسافرتی را انتخاب کنید…

اگر شما…

بالش ترتل

یک بالش مسافرتی همه کاره می خواهید

بالش کلاسیک Cabeau Evolution

می خواهید یک بالش مسافرتی در فرودگاه ها موجود باشد

کیت بالش مسافرتی هواپیما فوم حافظه ابدی

یک بالش مموری فوم می خواهید

شترمرغ بالش برو

لوکس بودن اولویت شماست

بالش مسافرتی ممتاز Sea To Summit Eros

مشکلات گردن دارند

برای انتخاب بهترین بالش های مسافرتی عوامل مختلفی را در نظر گرفتیم.

  • قابل حمل بودن: بهترین بالش های مسافرتی سبک وزن هستند و حمل و نقل آسانی دارند و بسیاری از آنها دارای طراحی بادی هستند تا در فضای شما صرفه جویی کنند.

  • پشتیبانی: بسیاری از بهترین بالش‌های مسافرتی از فوم حافظه ساخته شده‌اند که در هنگام خواب سر و گردن شما را نگه می‌دارد و به داشتن خوابی لذت‌بخش‌تر و حمایت‌کننده کمک می‌کند.

  • راحتی: بهترین بالش‌های مسافرتی دارای روکش‌هایی هستند که از مواد نرم و راحت مانند مخمل یا پلی‌استر برس‌خورده ساخته شده‌اند تا شما را در هنگام خواب راحت و مطمئن نگه دارند.

  • بودجه: هزینه همیشه یک نگرانی است، بنابراین ما به دنبال بالش های مسافرتی هستیم که متناسب با بودجه های مختلف باشد.

بالش مسافرتی بالشی است که در اطراف گردن قرار می گیرد تا حمایت بیشتری از گردن و سر شما ایجاد کند. این می تواند به کاهش درد گردن کمک کند و در عین حال خواب بهتر و راحت تری را حتی در سخت ترین شرایط فراهم کند.

قیمت یک بالش مسافرتی به میزان قابل توجهی متفاوت است و برخی از آنها حتی به صورت رایگان در برخی از فرودگاه ها در دسترس هستند. بهترین بالش های مسافرتی در لیست ما از کمتر از 25 تا 60 دلار متغیر است که طیف وسیع تری را برای نیازهای بودجه ای خود به شما می دهد.

اکثر بهترین بالش‌های مسافرتی روکش‌هایی دارند که قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند، اما همه آنها اینطور نیستند. اگر بالش مسافرتی دارای روکش قابل شستشو نیست، برای تمیز کردن باید آن را با دست بشویید.

در حالی که به دنبال بهترین بالش های مسافرتی هستیم، این انتخاب های عالی را نیز پیدا کردیم که ممکن است ارزش توجه شما را نیز داشته باشند.

قبل از سفر بعدی خود، حتماً گزینه های ما را برای بهترین برنامه های برنامه ریزی سفر، بهترین فناوری تلفن همراه و بهترین کارت های اعتباری سفر بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-travel-pillow/#ftag=RSSbaffb68