5 بهترین بادکننده لاستیک قابل حمل در سال 2022


بادکننده لاستیک قابل حمل می تواند ابزاری مفید برای نگهداری در گاراژ یا وسیله نقلیه شما برای نگهداری معمول یا مراقبت از شرایط اضطراری باشد. آنها راهی سریع و آسان برای شارژ کم باد لاستیک قبل از رفتن به محل کار، مدرسه یا سفر جاده ای و همچنین پر کردن لاستیک های زاپاس برای رفتن به تعمیرگاه ارائه می دهند.

اکثر بادکننده‌های لاستیک قابل حمل می‌توانند به پریز 12 ولت وسیله نقلیه شما (درگاه “فندک”) وصل شوند، انرژی را از باتری ماشین یا کامیون تامین کنند، اما همچنین می‌توانید مدل‌هایی را پیدا کنید که با باتری ابزار بی‌سیم و پریزهای دیواری معمولی نیز کار می‌کنند تا گزینه‌های بیشتری برای آن‌ها وجود داشته باشد. قدرت. مدل‌های باتری‌دار برای هر کسی که قبلاً آن مارک ابزار و آن نوع باتری را دارد عالی است، زیرا می‌توانند به طور یکپارچه در کارگاه شما ادغام شوند، در حالی که مدل‌های برق 12 ولت یا 120 ولت برای هر کسی که تجربه و مهارت کمتری دارد و فقط می‌خواهد خود را حفظ کند، بهتر است. لاستیک پر شده

من فهرستی از بهترین بادکننده‌های لاستیک قابل حمل موجود از برندهای برتر مانند Craftsman، DeWalt، و Black+Decker را تهیه کرده‌ام و ویژگی‌های آن‌ها را برای کمک به شما در یافتن لاستیک‌هایی که به بهترین وجه متناسب با بودجه و نیازهای شما است را بررسی کرده‌ام.

craftsman-tire-inflator.jpg
صنعتگر

قدرت: آداپتور ماشین 12 ولت / خروجی برق 120 ولت / باتری 20 ولت | حداکثر PSI: 160 | طول شیلنگ: 20 اینچ | ابعاد: 12*7*6 اینچ | وزن: 5 پوند

این بادکننده لاستیک از Craftsman یک انتخاب تقریباً عالی برای نگهداری در ماشین یا گاراژ شما است. این می تواند از یک پریز دیواری معمولی، باتری ابزار 20 ولت مکس یا خروجی 12 ولت در ماشین شما برق بگیرد و گزینه های زیادی را برای زمانی که نیاز به پر کردن لاستیک خود دارید در اختیار شما قرار می دهد. صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه خواندن خروجی PSI را آسان می کند، در حالی که ویژگی خاموش شدن خودکار به شما امکان می دهد PSI صحیح را برای لاستیک های خود تنظیم و فراموش کنید. به این ترتیب دیگر نگران باد کردن بیش از حد لاستیک های خود نخواهید بود. چاک ساقه لاستیک دارای یک گیره قفل کننده برای عملکرد بدون نشتی است و می توانید از ضمیمه های موجود برای باد کردن همه چیز از تشک بادی گرفته تا توپ های فوتبال استفاده کنید.

طرفداران:

 • 3 منبع تغذیه
 • خاموش شدن خودکار
 • پیوست های چند منظوره

معایب:

 • بدون دریچه کاهش فشار
 • ممکن است برای صندوق عقب خودروهای کوچکتر کمی حجیم باشد

بادگیر 120 کاردستی

همچنین: بهترین نیروگاه قابل حمل: برق اضطراری زمانی که به آن نیاز دارید

skil-pwr-core-tire-inflator
فهمیدن

قدرت: باتری لیتیوم یونی 12 ولت| حداکثر PSI: 160 | طول شیلنگ: 28 اینچ | ابعاد: 8 x 5.5 x 5.5 اینچ | وزن: 2.5 پوند

با بادکننده لاستیک های Skil Pwr Core، نیازی به خرج کردن پول زیادی برای آرامش خاطر ندارید. این مدل با قیمت کمتر از 50 دلار به فروش می رسد و یک واحد سبک عالی برای شارژ کردن لاستیک خودروها، کامیون های کوچک و دوچرخه است. این دستگاه از یک باتری لیتیوم یونی 12 ولتی برای تامین انرژی استفاده می کند، بنابراین در صورت نیاز به هوا نیازی به نگرانی در مورد تخلیه باتری خود خودرو یا جستجوی پریز دیواری نخواهید داشت. قسمت کناری دستگاه دارای یک شلنگ مناسب و محل نگهداری لوازم جانبی است تا همه چیز را مرتب و نزدیک به دست نگه دارد. و بازخوانی دیجیتال PSI دریافت فشار صحیح مورد نیاز برای هر نوع تایر را آسان می کند. و کنترل‌های دکمه‌ای بصری کارکرد این بادکننده لاستیک را برای همه آسان می‌کند.

طرفداران:

 • قیمت عالی
 • محل نگهداری شیلنگ و پیوست
 • کنترل های بصری

معایب:

باد کننده لاستیک Skil Pwr Core

باد لاستیک بلک دکر-20 ولت حداکثر بی سیم
بلک + دکر

قدرت: خروجی 12 ولت / خروجی 120 ولت / باتری 20 ولت| حداکثر PSI: 160 | طول شیلنگ: 36 اینچ | ابعاد: 12 x 7.5 x 8.75 اینچ | وزن: 5.25 پوند

بادگیر چند منظوره بلک دکر برای افرادی که دوست ندارند ابزارهای تک منظوره در کارگاه خود داشته باشند، گزینه بسیار مناسبی است. با حداکثر PSI 160، می توانید از آن برای همه چیز استفاده کنید، از تشک های بادی در سفرهای کمپینگ خانوادگی، تجهیزات ورزشی و حتی لاستیک های کامیون. این می تواند از یک پریز ماشین 12 ولت، پریز دیواری معمولی یا باتری 20 ولت برق بگیرد و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار دهد. نمایشگر LCD و کلیدهای کنترل ساده، کارکرد این بادکننده را آسان می کند و دسته یکپارچه آن را فوق العاده قابل حمل می کند. بدنه بادکن دارای فضای ذخیره سازی زیادی برای شیلنگ، سیم و لوازم جانبی است تا بتوانید همه چیز را مرتب نگه دارید.

طرفداران:

 • کنترل های ساده
 • 3 منبع تغذیه
 • چند منظوره

معایب:

باد کننده لاستیک شارژی Black+Decker 20V Max

باد کننده هاسکی-12 ولت
هاسکی

قدرت: پریز 12 ولت | حداکثر PSI: 130 | طول شیلنگ: 28 اینچ | ابعاد: 9.5 x 7 x 4 اینچ | وزن: 5 پوند

باد کننده لاستیک قابل حمل 12 ولت هاسکی ابزاری ساده و بیهوده است که برای کسانی که به دنبال ساخت کیت اضطراری کنار جاده برای خود یا عزیزانشان هستند یا فقط می خواهند یک بادکننده لاستیک برای تعمیر و نگهداری منظم خودرو دارند، عالی است. به پریز 12 ولت ماشین وصل می شود و سیم 156 اینچی فضای زیادی برای حرکت در ماشین و رسیدن به لاستیک های عقب به شما می دهد. چاک ساقه لاستیک دارای یک گیره قفل کننده برای عملکرد بدون نشتی است و پایه های دستگاه دارای کابل و کانال های مدیریت شلنگ یکپارچه هستند تا در صورت عدم استفاده، وسایل را مرتب نگه دارند. دارای یک سوئیچ پاور برای کارکرد آسان است و صفحه آنالوگ به شما امکان می دهد خروجی PSI را مشاهده کنید.

طرفداران:

 • کابل برق بلند
 • چاک ساقه لاستیک قفل
 • دسته یکپارچه

معایب:

 • شماره گیری آنالوگ ممکن است برای برخی دشوار باشد

باد کننده 12 ولت هاسکی

dewalt-tire-inflator.jpg
دی والت

قدرت: خروجی 12 ولت / خروجی 120 ولت / باتری لیتیوم یونی 20 ولت| حداکثر PSI: 160 | طول شیلنگ: 29 اینچ | ابعاد: 12*5.5*10 اینچ | وزن: 5.5 پوند

باد لاستیک DeWalt Max برای هر کسی که به چیزی برای لاستیک های سنگین تر کامیون ها و استفاده در محل کار نیاز دارد یک انتخاب عالی است. دارای حداکثر PSI 160، سه منبع تغذیه و تعداد زیادی ضمیمه برای استفاده چند منظوره است. نمایشگرهای LCD دوگانه به شما امکان می‌دهند خروجی PSI را به راحتی بخوانید و فشار دلخواه را تنظیم کنید، و کنترل‌های دکمه‌ای بصری به شما امکان می‌دهند به سرعت از باد کردن لاستیک به استفاده عمومی تغییر دهید و حتی از چراغ قوه یکپارچه استفاده کنید. چاک ساقه لاستیک از یک آستین رزوه‌دار برای عملکرد ایمن‌تر و بدون نشتی استفاده می‌کند و پایه‌های یونیت دارای لنت‌های لاستیکی است که به حذف «راه رفتن» در حین دویدن کمک می‌کند. یکی از بهترین ویژگی‌های این بادکننده لاستیک این است که اگر از ابزارهای شارژی 20 ولت مکس دی‌والت استفاده می‌کنید، می‌تواند به‌طور یکپارچه در کارگاه شما ادغام شود زیرا اگر یک پریز 12 ولت یا 120 ولت قابل اعتماد پیدا نکردید، از همان باتری‌ها استفاده می‌کند.

طرفداران:

 • چندین منبع برق
 • حداکثر PSI بالا
 • چراغ قوه یکپارچه

معایب:

باد لاستیک DeWalt 20V Max

باد کن Craftsman 120 بهترین بادکننده لاستیک قابل حمل است که هنگام مقایسه قیمت، وزن، ابعاد، PSI، منبع تغذیه، قابلیت استفاده و موارد دیگر توصیه می کنیم. در اینجا نگاهی به نحوه اندازه گیری بهترین بادکننده لاستیک های قابل حمل با یکدیگر داریم:

باد کننده لاستیک قابل حمل

قیمت

قدرت

حداکثر PSI

بادگیر 120 کاردستی

79 دلار

آداپتور ماشین 12 ولت / خروجی برق 120 ولت / باتری 20 ولت

160

باد کننده لاستیک Skil Pwr Core

45 دلار

باتری لیتیوم یون 12 ولت

160

باد کننده لاستیک شارژی Black + Decker 20V Max

67 دلار

خروجی 12 ولت / خروجی 120 ولت / باتری 20 ولت

160

باد کننده 12 ولت هاسکی

40 دلار

خروجی 12 ولت

130

باد لاستیک DeWalt 20V Max

129 دلار

خروجی 12 ولت / خروجی 120 ولت / باتری لیتیوم یونی 20 ولت

160

ابتدا باید تشخیص دهید که یک بادکننده لاستیک را برای چه کاری می خواهید. آیا می خواهید یکی از آنها را در گاراژ یا کارگاه خود نگه دارید تا لاستیک های کم مصرف را شارژ کنید و تعمیرات معمولی خودرو را انجام دهید؟ یا می خواهید یکی از آن ها را به عنوان بخشی از کیت اضطراری کنار جاده در وسیله نقلیه خود نگه دارید؟ اگر می خواهید باد لاستیک خود را در خانه نگه دارید، باید مدلی را انتخاب کنید که دارای چندین منبع انرژی باشد تا بتوانید به راحتی در وسایل نقلیه و فضای خود حرکت کنید. برای استفاده اضطراری در کنار جاده، یک بادکننده لاستیک می‌خواهید که برای برق به پریز 12 ولت ماشین شما متصل شود تا بتوانید به سرعت لاستیک‌ها و لوازم یدکی را پر کنید تا خود را برای تعمیر به مغازه برسانید.

علاوه بر این، این درخت خرید می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید کدام بادکننده لاستیک قابل حمل متناسب با نیازهای شما است:

این بادکننده لاستیک قابل حمل را انتخاب کنید

اگر می خواهید یا هستید…

بادگیر 120 کاردستی

بهترین در کل

باد کننده لاستیک Skil Pwr Core

بهترین بادکننده لاستیک قابل حمل زیر 50 دلار

باد کننده لاستیک شارژی Black + Decker 20V Max

بهترین چند منظوره

باد کننده 12 ولت هاسکی

بهترین باد لاستیک 12 ولت

باد لاستیک DeWalt 20V Max

بهترین وظیفه سنگین

هنگامی که مشخص کردید می‌خواهید باد لاستیک خود را کجا نگه دارید (در خانه یا وسیله نقلیه خود)، باید مدلی را انتخاب کنید که منبع تغذیه مناسبی داشته باشد، مانند دوشاخه یا پورت 12 ولت یا 120 ولت برای باتری. همچنین می‌خواهید مدلی را انتخاب کنید که حداکثر PSI مناسب برای لاستیک‌های خودروی شما داشته باشد. می‌توانید حداکثر فشار چرخ‌های خود را روی دیواره جانبی لاستیک، معمولاً با نام تجاری، پیدا کنید.

جدا از قیمت، من بادکننده‌های لاستیک را انتخاب کردم که برای کاربردهای مختلف و سطوح مهارتی مناسب بود. کنترل‌های دکمه‌ای و صفحه‌های خوانا آسان حتی برای افرادی که قبلاً از بادکننده لاستیک استفاده نکرده‌اند، کار را ساده می‌کنند، جایی که کاربران با تجربه‌تر می‌توانند از پیوست‌های چند منظوره، چندین منبع برق و ویژگی‌های کیفیت زندگی مانند مدیریت کابل قدردانی کنند.

اندازه و حداکثر PSI تفاوت اصلی بین این دو ابزار است. کمپرسور هوا معمولاً یک مخزن بزرگ و فلزی است که دارای یک موتور و شیر فشار است که به هوای سرد و تحت فشار آزاد می‌شود. آنها معمولاً می توانند فشار هوای بسیار بالاتری نسبت به بادکننده لاستیک داشته باشند، با حداکثر PSI 200 یا بیشتر. کمپرسورهای هوا نیز برای بسیاری موارد بیشتر از باد کردن لاستیک ها استفاده می شوند. می توانید ابزارهای هوا رانده مانند سنباده ها و آچارهای گشتاور را خریداری کنید یا از کمپرسور هوا برای تمیز کردن پرقدرت گرد و غبار و زباله در کارگاه خود استفاده کنید. بادکننده‌های لاستیک معمولاً حداکثر PSI کمتری در حدود 150 یا 160 برای استفاده با لاستیک‌های کوچک‌تر و وسایل خانگی مانند تشک‌های بادی و تجهیزات ورزشی دارند.

اصلا! اگر باد لاستیک شما از دوشاخه 12 ولت استفاده می کند، می تواند بدون نیاز به روشن بودن وسیله نقلیه از باتری ماشین برق بگیرد. در واقع، هنگام کار با بادکننده لاستیک، نباید ماشین خود را روشن کنید تا در معرض دود اگزوز قرار نگیرید که می تواند شما را بیمار کند.

یک بادکننده لاستیک قابل حمل راحتی را به شما ارائه می دهد که می توانید لاستیک های وسیله نقلیه خود را به درستی باد کرده یا در حال حرکت آنها را تعمیر کنید. با توجه به اینکه برخی از مدل ها از کمتر از 50 دلار شروع می شوند، در واقع می تواند در مقایسه با اینکه یک شرکت یدک کش وسیله نقلیه شما را به تعمیرگاه می برد، در هزینه شما صرفه جویی کند.

اگر به دنبال نگهداری لاستیک بادکننده در خودروی خود برای مواقع اضطراری کنار جاده یا گاراژ برای نگهداری منظم هستید، گزینه های زیادی وجود دارد. در اینجا لیست کوتاهی از بادکننده‌های لاستیک قابل حمل جایگزین وجود دارد که فکر می‌کردم گزینه‌های عالی هستند:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/yard-outdoors/best-portable-tire-inflator/#ftag=RSSbaffb68