5 بهترین آبمیوه گیری سال 2022

آبمیوه گیری جونده را آبمیوه گیری کند نیز می گویند. از یک مته یا دستگاه مته مانند استفاده می کند. هنگامی که میوه ها و سبزیجات در آبمیوه گیری قرار می گیرند، مارپیچ آنها را در حین پیشروی در آبمیوه گیری خرد می کند. سپس آنها را فشرده و از طریق یک صفحه مشبک فشار می دهد تا آب میوه را از خمیر جدا کند. غذا باید به قطعات کوچک بریده شود تا وارد آبمیوه گیری شود. این نیاز به زمان آماده سازی بیشتری دارد.

من باید توضیح دهم که هر نوع آبمیوه گیری چیست و چگونه کار می کند.

آبمیوه گیری گریز از مرکز سریع است و می تواند در عرض چند دقیقه آب میوه های شما را استخراج کند. یک تیغه برش میوه ها یا سبزیجات شما را به قطعات کوچک خرد می کند، در حالی که محفظه با سرعت بالایی می چرخد ​​تا آب میوه را از فیبر در یک محفظه مشبک جدا کند. این به این دلیل است که دیسک داخل محفظه با سرعت 6000 تا 14000 دور در دقیقه (RPM) یا بیشتر کار می کند. برای دستیابی به این سرعت، آبمیوه گیری به یک موتور قوی، در محدوده 700 وات یا بیشتر نیاز دارد. با این حال، سرعت موتور می تواند این دستگاه را در هنگام کار با صدای بلند تبدیل کند.

برخلاف دو نوع دیگر آبمیوه گیری که برای اکثر انواع میوه ها و سبزیجات قابل استفاده است، آب میوه گیری فقط برای مرکبات استفاده می شود. این شامل لیمو، پرتقال، نارنگی، لیموترش، گریپ فروت و غیره است. آبمیوه گیری های مرکبات در دو نوع دستی و برقی عرضه می شوند.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/kitchen-household/best-juicer/#ftag=RSSbaffb68