45 دلار در یک Echo Dot با دو لامپ هوشمند LED صرفه جویی کنید

مهم نیست که کدام دستگاه Echo را انتخاب می کنید، یک مرکز خانه هوشمند عالی خواهید ساخت. اگر نمایش را انتخاب کنید، صفحه‌ای خواهید داشت که آب و هوا، ویدیوهای دستور پخت و موارد دیگر را نشان می‌دهد. Echo Dot همچنین می تواند به سوالات پاسخ دهد و دستوراتی مانند گزارش آب و هوا و پخش موسیقی را دنبال کند.

لامپ هوشمند GE CYNC

آمازون
چه به تازگی شروع به ساخت خانه هوشمند خود کرده باشید و چه در حال گسترش امکانات در فضای زندگی دیگری باشید، آمازون در حال حاضر امکانات زیادی در دسترس دارد. این Echo Dot (نسل سوم) است در حال حاضر فقط 17 دلار. بهترین قسمت؟ همراه با دو بسته جایزه لامپ های رنگی LED هوشمند GE CYNC که باعث صرفه جویی 45 دلاری در مجموعه می شود.

من از دستگاه‌های اکو در سرتاسر خانه‌ام همگام با لامپ‌های رنگی LED هوشمند GE استفاده می‌کنم و این زندگی من را آسان‌تر می‌کند. من می توانم تقریباً تمام نورهای خانه ام را از طریق فرمان صوتی الکسا کنترل کنم. به علاوه، می‌توانم رنگ‌های روشن و حالت را در برنامه GE تنظیم کنم. برای هر حال و هوای یک تنظیم نور وجود دارد، خواه شمع سوسوزن برای شب فیلم هالووین بخواهم، یا رنگ های قرمز و سبز برای مهمانی تعطیلات.

در واقع، در حال حاضر می‌توانید با خرید چند دستگاه Echo مختلف، از جمله آن، یک بسته دوگانه دریافت کنید بسته Echo Show 5 (نسل دوم). برای فقط 35 دلار، یا 68 دلار پس انداز یا، می‌توانید لامپ‌های رایگان را در کنار لامپ‌ها ببندید Echo Show 8 (نسل دوم) برای 69 دلار، صرفه جویی در شما 84 دلار.

همچنین: در اینجا تمام دستگاه‌های جدید Echo که آمازون به تازگی معرفی کرده است

بسته نرم افزاری تا پرایم روز دوام می آورد، بنابراین زمان زیادی دارید معامله را بدست آورید — اما طبق معمول، یک مشکل وجود دارد. این فقط برای Prime Members در دسترس است، بنابراین برای دریافت پس انداز باید وارد حساب خود شوید.

عضو نخست نیستید؟ نگران نباشید – شما می توانید همین الان برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید یا عضویت ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید. عضویت سالانه 139 دلار قیمت دارد در هر سال، در حالی که عضویت ماهانه هزینه 14.99 دلار هر ماه.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/echo-smart-bulb-bundle-deal/#ftag=RSSbaffb68